ÜJnri'J.a ssridjisri m jé 28 I familieberichten Üï/arladsij Ko Hollebrands Annie de Winter Annie de Winter Éfi3i ISt* i riïïfïïBBriifüihJ Aaltje Jozina Dekker-de Jonge Wie naar het licht loopt verdwaalt nooit. Verdrietig maar vervuld van mooie herinneringen hebben wij te vroeg afscheid genomen van onze moedige en sterke echtgenoot van Corrie van Es in de leeftijd van 75 jaar. Wij hielden veel van hem Kortgene: Corrie Hollebrands-van Es Papendrecht: Ernst Jan en Nellie Charlotte Stefan Utrecht: Santine en Jeroen Sjoerd joost 23 augustus 2010 Hoofdstraat 132 4484 CJ Kortgene De dankdienst voor zijn leven vindt plaats op vrijdag 27 augustus om 11.00 uur in De Grote Kerk in Goes, j Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats, Geldelozepad 30 in Goes. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula f op de begraafplaats. - 1 Achter de tranen van dit afscheid schuilt de glimlach van de herinnering. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat, na intens en moedig strijden, is overleden mijn lieve vrouw en mijn zorgzame moeder Elisabeth Jacomina van Maelsaeke-Moerdijk - Bets echtgenote van Pieter van Maelsaeke in de leeftijd van 80 jaar. Goes: Piet van Maelsaeke Leiden: jan-Willem van Maelsaeke Goes, 23 augustus 2010 Correspondentieadres: Nassaulaan 77 4461 SV Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 26 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 27 augustus om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffieruimte van bovengenoemd crematorium. Ons bereikte het droevige bericht bereikt van het over lijden van de heer Adam Jacobus Schieman Vele jaren heeft hij het vak Frans aan onze school gegeven. Wij zullen hem herinneren hls een fi jne collega. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij de verwerking van deze droevige gebeurtenis. Directie en medewerkers Pontes Pieter Zeeman woensdag 25 augustus 2010 Aan het roer dien avond stond het hart, en scheepte maan en bossen bij zich in en zeilend over spiegeling, van dat wat hij geleden had voer het met wind en schemering, om boeg en tuig voorbij de laatste stad. Verslagen delen wij u mede dat geheel onverwacht is over leden Johannes Henricus de Vries Hans in de leeftijd van 66 jaar. Jelly Idzerda jacco en Bianca lan, jonathan, Eliza, Rafaël Nienke en Karin Wouter en Monique Bas, Gert-jan Koudekerke, 19 augustus 2010 Correspondentieadres: Torentrans 217 4336 KK Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 26 augustus om 11.00 uur in het uitvaartcentrum H. jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. (I fUensenlinq.nl Bedroefd om het verlies, laten wij u weten dat onverwacht is overleden onze pa, opa en overopa Jan Wisse getrouwd met Adrie Dekker (t 4 februari 2008) Kattendijke, 11 augustus 1920 Goes, 24 augustus 2010 Oost-Souburg: Mattie en Kees Lisette V en Wiebe Judith en Tom Hulst: Jaap en Marjan Eva en Bart Guus en Angelique Wemeldinge: Nelleke en Toby Mirjam en Kim, Jochem Andre Zorgcentrum "Cederhof" kamer 202 Kapelle Correspondentieadres: N. Vleugel - Wisse Zuidelijke Achterweg 23, 4424 CR Wemeldinge De dankdienst voor zijn leven, houden we op vrijdag 27 augustus om 13.30 uur in de Hervormde kerk aan de Dorpsstraat te Kattendijke. Daarna begeleiden we hem naar de algemene begraafplaats te Kapelle, waar we hem te ruste zullen leggen naast zijn geliefde vrouw. Na het afscheid ontmoeten we elkaar in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Geen bloemen Enige en algemene kennisgeving Aan een ongelukkig leven is een einde gekomen in de leeftijd van 69 jaar. dochter van: t Pier de Winter t Sara Pover Heenvliet: Kees en Trui Ovezande: Nico Goes, 23 augustus 2010 Correspondentieadres: C. de Winter J. van Breugelplein 14 3218 VM Heenvliet De uitvaartdienst waarbij u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op donderdag 26 augustus om 10.30 uur in de 1 parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend zullen we Anrrie begraven op het R.K. kerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in dorpshuis Trefpunt in Overzande. maandag 23 augustus is overleden Altijd onderweg, maar thuis in Goes. Emergis LZW Bedroefd delen wij u mede dat onze broer, zwager en oom Jan Wisse in de leeftijd van 90 jaar is overleden. Tllburg: D. Geluk - Wisse Wemeldinge: S. Wisse - van Stel Kapelle: D. Wisse C, Wisse - Bornet Neven en Nichten Heden rs plotseling overleden onze zwager en oom Jan Wisse Rotterdam: J. Wabeke - Dekker Kapelle: Joh. Dekker A. Dekker - van Stee Kapelle: M.E. Dekker - van Liere Neven en Nichten Kapelle, 24 augustus 2010. Voor de vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame (schoon)moeder en (over)grootmoeder betuigen wij onze oprechte dank. A. Dekker kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Terneuzen, augustus 2010 Voor een pen Joon, ERZORGING Peter Butler 5it. begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30