28 I familieberichten firJüürafi Sanne ÜTdf leden Chelsea Wim Janssen Wim Janssen Chelsea van den Berg dfnsdag 24 augustus 2010 fT1ensenUnq.nl Het volume is aangepast het geluid is oké Met blijdschap geef ik kennis van de geboorte van mijn dochter en ons zusje 22 augustus 2010 Sander de Theije Laura Denise Hoofdweg Noord 38 4574 RB Zuiddorpe Dit is mijn 3e spruit, dus puilen de kasten uit. Daarom geen kado's maar een EE3 ten gunste van "Stichting Hulphond Nederland" bankrek. nummer 919079644 Nooit meer samen lachen en samen spelen. Ik zal je heel erg missen. Dikke kus Fien Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Chelsea van den Berg dochtertje van onze gewaardeerde werknemer en collega Ron van den Berg. Wij wensen Ron, Miranda, Yana, Irina en verdere familie veel sterkte toe, met het dragen van dit grote verlies. Schildersbedrijf van Iwaarden Ampereweg 6 Middelburg )aap. Miranda, Maarten. Henoch, Pascalle, Mohamed, Peter, Eddy, Menno, Emilio, Ralph, Daan, Issam, Mare Die morgen ontwaakte de zon te vroeg. Aurora stemde in. Goudbestrooid rimpelloos sierlijk doorsneden. 'Het wordt een lange dag', sprak de goudvis, en sterkte de staart. 'Kom laten we gaan'. 'Waarheen?', vroeg de zalm. 'Stroomopwaarts ligt de toekomst', sprak de goudvis. 'De toekomst?', herhaalde de zalm. 'De toekomst is als de hemel; iedereen vindt hem mooi', sprak de goudvis. 'Maar niemand wil er zeker al zijn', merkte de zalm op. 'Kom we gaan', zei de goudvis. Even maar, donkerde het water. De zon glimlachte. Beneden gleed de schaduw weg. Wim Janssen 20 augustus, tijdens een geweldige vakantie op ons geliefde Dishoek, is op het strand gebleven, (Willem Marinus) 7 januari 1950 20 augustus 2010 'maatje', mijn man, onze vader en 'opa Sven Wim heeft er 60 jaar van genoten! ...en wij tot op het laatst van hem Anneke Sven Erik José Bart, Daan Erwin Kaarina Donderdag 26 augustus om 13.30 uur nemen wij afscheid van Wim, op zijn school de SGL, Kofschip 1 in Lelystad. Na afloop is hier ook gelegenheid tot condoleance. Correspondentieadres: Boeier 02-51, 8242 CE Lelystad Verdrietig zijn we door het overlijden van ons vriendinnetje Chelsea Wij zullen Chelsea herinneren als een vrolijk meisje die hield van dansen. We gaan haar missen. Wij leven mee met haar familie en wensen hen veel sterkte en liefde toe. Ellis Dullemans, Kinderopvang Walcheren Medewerkers en kinderen van BSO Matrozen en peuterspeelzaal Bengeltjes Aangeslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van Chelsea van den Berg Wij leven mee met de familie en anderen die Chelsea liefhadden en wensen hen veel kracht en liefde toe. Directie en medewerkers Kinderopvang Walcheren Vol verdriet en ongeloof zijn we nadat op het strand van Dishoek plotseling is overleden onze lieve zoon, broer, zwager, oom en neef op de veel te jonge leeftijd van 60 jaar. (Willem Marinus) We zullen hem heel erg missen! Vlissingen: E.J. Janssen-Flissebaalje Delft: Anneke en Ben Delft: Dennis, Suzanne en Tieme Den Haag: Sjoerd Middelburg: H. Flissebaalje 20 augustus 2010 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer P.A. Wolters burgemeester van 16 februari 1970 tot 1 september 1985 van de gemeente Middelburg Door zijn gedrevenheid heeft hij een belangrijke bijdrage geleverd aan de economie en stadsvernieuwing in Middelburg. Zijn actieve houding heeft de samenwerking in het gemeentebestuur van Middelburg bevorderd. Voor zijn inzet ten dienste van onze gemeente zijn wij hem zeer erkentelijk. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen Burgemeester en wethouders van Middelburg Gemeenteraad van Middelburg de secretaris, mr. A. van den Brink de burgemeester, mr. J.M. Schouwenaar Onze innige deelneming met het overlijden van ons buurmeisje. Wij wensen de ouders, zusjes en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Fam. v Antwerpen Fam. Janse Alfred (Bikecentrum) Fam v Zalen Fam. de Hamer Fam. Keijzer Fam. vd Koorde Fam. Meerman Fam Smith Fam. Spangenberg Fam. Wielemaker Oma Wielemaker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30