301 sport Patrijzen heerst in alle linies Zes keer Matige opkomst bij clubcross Vlissingen Flohil strandt in kwartfinales ranglijsttoernooi van Almere Puzzel ouderwets gezellig mee en maak deze week kans op een Karcher Window Vac, voor snel en simpel streeploos schone ramen! maandag 23 augustus 2010 Een speler van DZC'09 is in balbezit tijdens het verloren bekerduel met Patrijzen. foto Izaak Verkeste door Herman Heuvink VLISSINGEN - De vijfde clubwed strijd van de MSV de Uitlaat kon niet rekenen op een grote belang stelling. De opkomst was ronduit matig. Bij de senioren kwamen acht deel nemers aan de start. Na twee manches bleek Steven Ovaa uit Oost- Souburg de sterkste. In de eerste manche moest hij de over winning laten aan Mark Boot uit Burgh- Haamstede. Die vertrok daarna spoorslags naar België om dat hij daar de volgende dag een wedstrijd wilde rijden. Ovaa wist in een spannende twee de manche af te rekenen met zijn plaatsgenoten Gian Carlo Buijs en Jeffrey van Kempen. Thijs Lampio uit Vlissingen was de sterkste in de MX 1. In de 85cc-klasse grote en kleine wielen waren de deelnemers in beide manches aan elkaar ge waagd. Na spannende manches was het echter telkens Guido Boone uit Oost-Souburg die als overwinnaar te voorschijn kwam. Tweede en derde werden in beide manches Pim van Strien uit Dirks- land en Boones plaatsgenoot Lars de Nood. Bij de kleine wielen was Troy van de Ketterij uit Vlissingen de sterk ste, voor Pim van Strien uit Dirks- land. Ook de 65cc'ers reden samen. De eerste manche mocht Dailey van de Ketterij uit Vlissingen op zijn naam schrijven voor Jayden Hoek uit Oost-Souburg. In de tweede manche was er de omgekeerde si tuatie. Omdat de grote en kleine wielen apart werden geklasseerd, werden beiden winnaar in hun klasse. De samengevoegde wedstrijd in de klassen van de MX 1 junioren en veteranen werd gewonnen door de veteraan Mykel van de Goor uit Vlissingen. Robert Jans- sens uit Rilland werd winnaar bij de junioren. ALMELO - Bij het met twee sterren gedoteerde nationaal ranglijsttoer nooi in Almelo is Milou Flohil uit Oostkapelle in de kwartfinales ge strand. De als zesde geplaatste Flohil, 98e op de Nederlandse tennisranglijst, verloor in drie sets (6-4 2-6 3-6) van Anna Alzate. Anne Flohil, de jongere zus van Milou, ging in de eerste ronde met 1-6 2-6 onderuit tegen Lotte Gras. Bij de mannen werd Goesenaar René Lindenbergh in de tweede ronde uitgeschakeld door Floris Kilian. De setstanden waren 4-6 2-6. Koen van den Berge uit Burgh- Haamstede was in de eerste ronde niet opgewassen tegen Bas de Laat (2-6 3-6). MIDDELBURG - Mede door vier goals van Alex Veljanovski boekte Patrijzen gisteren een ruime be kerzege bij DZC'09. Het elftal uit 's-Heerenhoek won met 7-1. Ro- bur haalde thuis uit naar Apol- lo'69. Poule 54. DZC'09-Patrijzen 1-7: DZC'09 had weinig in te brengen tegen Pa trijzen, dat in alle linies heerste en ook een voortdurend veldover- wicht had. Het eenzijdige treffen werd door doelpunten van Alex Veljanovski (3x) en Edwin Capello (2x) in feite voor de rust al beslist. Na de hervatting mocht Karst Verkaart weliswaar tegenscoren, maar via Alex Veljanovski en Pascal Zoete- weij liep Patrijzen nog verder weg: 1-7- Philippine-Waarde 5-3: Het was een wedstrijd met twee gezichten. In de eerste helft domineerde Phi lippine. De thuisploeg liep uit naar 5-0 door treffers van Martin van Hecke (2x), Timo de Bock (2x) en Timmy Goossens. Na de rust was Waarde feller. Het elftal kwam nog knap terug door doel punten van Frank Lobbezoo, Da vid Montero Frade en Bert Ver- schuure. Poule 55. Robur-Apollo'69 6-0: Bij rust was het nog maar 1-0, maar toen al dicteerde Robur het spel. De scha de voor Apollo'69 bleef toen be perkt tot een treffer van Nicky Scholten. Na de rust walste de Goese ploeg over de bezoekers heen door doelpunten van Alex Trieling (2x), Alex van Dongen (2x) en Roy Haerkens. Poule 56. Volharding-Walcheren 1-8: Vol harding bleek geen partij voor Wal cheren, dat zich weinig moeite moest getroosten voor een ruime zege. Via 1-4 bij de rust werd het 1-8. Annis Berber scoorde drie maal, Sjoerd Reijnhoudt was twee maal trefzeker en Meivin Son- nevijlle, Martijn Jansen en Robin van de Velde elk eenmaal. Voor Volharding scoorde Raymond Ver- kaart tegen bij een 0-2-achter- stand. Poule 57: IJzendijke-Hansweertse Boys 4-1: IJzendijke had weinig te vre zen van Hansweertse Boys, dat al leen in de eerste helft voor tegen stand van enige betekenis kon zor gen. Via Adri van Hanegem was de ruststand 1-0. Christian van Vooren bracht de stand op 2-0 en nadat Jordan van Langevelde voor 2-1 had gezorgd, tilden Christian van Vooren en Ivo van de Calseij- de (uit een strafschop) de stand naar 4-1. Poule 61. SC Stavenisse-De Schutters 2-5: Een zich dapper verwerend SC Sta- venisse bleef aanklampen tot 2-3. Daarna nam een beter De Schut ters definitief afstand. Scorever loop: Jeroen Kuijpers 0-1, Sonny Vriens 0-2, Jacco Knuist 1-2, Yordy Janssen 1-3, Perry Potappel 2-3, Yordy Jansen 2-4, Jeroen Kuijpers 2-5- Poule 65. Odio-SPS 5-0: Twee seizoenen te rug legde SPS de thuisploeg het vuur nog na aan de schenen in de bekercompetitie. Nu moest SPS diep buigen door tegentreffers van Bart Corré, Mitchel Elenbaas (2x), Michael van der Poel en Jordy van Oeffelen. Vosmeer (zat)-TPO 1-7: Tot aan de rust kon de thuisploeg het nog enigszins bijbenen. Vosmeer kwam zelfs op gelijke hoogte door een doelpunt van Brian Tajanai. Daarna kwam de doelpuntenma- chine op gang bij TPO en werd de thuisploeg kansloos weggespeeld. Poule 67. WW'67-Vosmeer (zon) 2-1: Vos meer deed weinig onder voor WW'67, maar verloor uiteindelijk omdat de thuisclub twee straf schoppen wist te verzilveren. Van elf meter bracht Bart Goossen de stand voor rust op 1-0. Benjamin Suurland zorgde in de tweede helft weer voor evenwicht, maar toen Jürgen Adriaansen in de 75e minuut de tweede strafschop van het duel benutte was meteen de eindstand vastgelegd. MIDDELBURG - In tal van bekerpou les trof een Bevelandse voetbal ploeg een Zeeuws-Vlaamse oppo nent. De ploegen van onder de Westerschelde trokken het vaakst aan het langste eind. Poule 45. Biervliet-Hoedekenskerke 5-0: Eric Adam en Jeffrey de Haan zet ten de bezoekers voor de rust al op een 2-0-achterstand. In de tweede helft ontdeden Timon van der Hooft, Jordi Verstraeten en Tho mas Leurgans de wedstrijd van ie dere spanning. Kruiningen-Hoofdplaat 2-1: Het duurde tot de voorlaatste mi nuut van de eerste helft voordat Glodie Kunuanina de score kon openen voor Kruiningen. In de hilar tens f* Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 78