301 sport 1 Kloetinge heeft trainingsweek C-atleten doen van zich spreken Boot wint manche en gaat naar België Bert Verseput is alle Belgen de baas Tessa Baaijens eerste reserve in Kentucky Koen van den Berge is na één ronde klaar Marijn de Vrieze winnaar in België TERNEUZENSE BOYS-KLOETINGE Hoofdklasser Kloetinge maakt nog weinig indruk in poule 4 van de districtsbeker. Tegen Terneuzense taoeunge verloor in de voorbem- Boys wordt het slechts 1-1. tegen nac (1-9). Puzzel ouderwets gezellig mee en maak deze week kans op een Karcher Window Vac, voor snel en simpel streeploos schone ramen! maandag 23 augustus 2010 VLISSINGEN Motorcrosser Mark Boot was zater dag de sterkste in de eerste man che bij de matig bezochte vijfde clubwedstrijd van de MSV de Uit laat. Steven Ovaa uit Oost-Souburg ging er echter met de dagzege van door, want Boot vertrok na de eer ste manche spoorslags naar België omdat hij daar de volgende dag een wedstrijd wilde rijden. Ovaa wist in een spannende twee de manche af te rekenen met Gian Carlo Buijs en Jeffrey van Kempen. Thijs Lampio uit Vlissingen was de sterkste in de MX 1. HULST Bert Verseput doorbrak als enige de Belgische hegemonie op het con cours hippique van de PSV Hulst. Met Arie onder het zadel was de ruiter uit Zonnemaire in de klasse B de beste van het dozijn dat zich voor de barrage had geplaatst. Met een springfout en een strafpunt we gens tijdoverschrijding was de start van Bert Verseput met Zonn- efleur weinig hoopgevend. Met Arie had hij zijn beste troef voor het laatst bewaard. Hij stuur de hem in 44.76 sec naar de zege. GOES Tessa Baaijens-Van de Vrie uit Goes is twee dagen achtereen de beste Nederlandse geworden in Grade 3 tijdens wedstrijden aangepaste dressuur in het Belgische Hulster- lo. Het betrof een testwedstrijd voor de wereldruiterspelen in Ken tucky (Verenigde Staten. De Bevelandse amazone scoorde met haar paard Riana op de eerste dag 65,9 procent. Op de tweede dag ging het nog beter: 68,5 procent. Baaijens-Van de Vrie is nu eerste re serve voor de wereldruiterspelen. ALMELO Tennisser Koen van den Berge uit Burgh-Haamstede is bij het met twee sterren gedoteerde nationaal ranglijsttoernooi in Almelo uitge schakeld. In de eerste ronde was Van den Berge niet opgewassen te gen Bas de Laat (2-6 3-6). Milou Flohil uit Oostkapelle is in de kwartfinales gestrand. Anne Flo hil, de jongere zus van Milou, ging in de eerste ronde met 1-6 2-6 on deruit tegen Lotte Gras. Bij de man nen werd Goesenaar René Linden- bergh in de tweede ronde uitge schakeld door Floris Kilian. MIDDELBURG Marijn de Vrieze uit Renesse en Ai- mee Schoe uit Vrouwenpolder heb ben zaterdag de twee-uursrace in het Belgische Gougnies gewonnen. De mountainbikers van X-treme uit Goes waren het beste team van de 24 die aan de start kwamen. Na één rondje hadden ze een voor sprong van 40 seconden opge bouwd, die ze uitbouwden naar vier minuten. Schoe en De Vrieze werden over all-winnaar en werden ook eerste bij de gemengde teams. 1 ding slechts één wedstrijd. Dat was Randy van Overmeeren (links) van Terneuzense Boys en Sofyan Azzagari sprinten achter de bal aan. Van Overmeeren kreeg in de vijftigste minuut rood (twee keer geel). foto Peter Nicolai AMSTERDAM - De vier Zeeuwse ju nioren bij de nationale C-spelen, het officieuze NK, zijn in Amster dam niet in de prijzen gevallen maar hebben wel goede prestaties neer gezet. Tim van de Broeke (Dy namica) finishte op de 1500 meter als vijfde en verbeterde zijn per soonlijk record tot 4.23,40. Zeeuws recordhouder op de 100 meter hor den, Edwin van Bemden (AV'56) eindigde in de finale als zevende in een tijd van 14.51. Wouter Lees- temaker (AV'56) ging bij het hoogspringen over 1 meter en 65 centimeter, waarmee hij negende werd. Bij het speerwerpen deden 49 jonge atleten mee. In dat veld verbeterde Tom van den Berg (AV'56) zijn pr naar 43,13 meter, goed voor de dertiende plaats. ECHtdO^ - "1%'r :v V vW;-vW 'v. .fTjW Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 62