34 I familieberichten Cl U1ensenlinq.nl Di/srlrJilö/j Van den Berg Cocky Goemaat-Korteweg Cornelia Geertruida maandag 23 augustus 2010 CtieLsea can den "Berg V 09-03-2006 16-06-2010 lieve Chelsea, we zullen altijd van je Houden en je nooit vergeten. Lieve Chelsea We zullen je altijd blijven herinneren als dat mooie, lieve, altijd opgewekte buurmeisje. De wereld is een stuk minder mooi zonder jou. We wensen Ron, Miranda, Irinaen Yana heel veel sterkte. Peter, Annie, Dirk lennie, Peter, Naomi Nina, Martin, Sione Inge, Guus Lieve opa Veel fijne herinneringen, altijd in voor geintjes. Zelfs tot de laatste momenten, zorgde je voor een lach op ons gezicht. Dapper heb je gestreden, voor altijd in ons hart. Marieke en Thomas, )aco, Esther Martine en Rutger, Marjolein, Lisanne 'Miranda en 'Kpnnie hina, \jana Braarnshaal 43, 4366 CICOost-Souburg "lVe zullen Chelsea begraven op woensdag 25 augustus om 13.00 uur op de begraafplaats te Oost-Souburg. 'Na de begrafenis gaan we naar speeltuin "De lanunerenhurehtaan de Zuidbeekseweg te Vlissingen. H 'e Hopen dat de kinderen daar in de speeltuin zullen spelen en wij gaan in tiet zaaltje bij de speeltuin met een Hapje en een drankje dit stukje afsluiten. ~\\'e willen graag dat u komt zoals u bent. Tref elkaar in de zang van een merel In de vlinder die plots op je schouder rust Vind elkaar telkens in het warme licht Als de zon voorzichtig de aarde kust Chelsea Lieve Chelsea We houden van je. We zullen je missen en vol liefde aan je blijven denken. Goede reis kleine prinses. Opa Nico Kesteloo Oma Joke Boone Carina en Fons Tot onze ontzettingen groot verdriet is ons nichtje Chelsea •tijdens vakantie in Griekenland om het leven gekomen. Wij leven intens mee met haar ouders Miranda en Ron, haar zusjes Irina en Yana, haa.r oma, onze (schoon)zus )oke en haar opa Nico. Wij zullen, waar mogelijk, al onze steun geven om dit verschrikkelijke verlies te helpen dragen. Rineke en Rien Mondeel Nel Boone Rudy en Marianne Boone )an en Mary Boone Annie en Frits van der Hoek Ria en Sjaak Polter Ton van Boekhout iAchterneven en nichten Dag Chelsea Wij wensen Ronnie, Miranda. Yana, Irina en verdere familie veel sterkte toe. Sjoerd en Marieke Fien Huug en Riet Frank Veef te vroeg moeten tve afscheid nemen van ons fieve vriendinnetje: Chelsea van den Berg Lieve Miranda en Ronnie, veef kraeftt en sterfte gewenst om dit vcrfies te kunnen dragen... Madefon Sandra En veie fieve vrienden Teffv 'Menno, Homy en en kennissen met ons Jburi en Sylvan Jordan Als een klein wit wolkje gedreven door de wind kwam je even bij ons. Even was je ons kind Verdrietig en ontdaan zijn wij na het overlijden van Chelsea van den Berg Pas 4 maanden zat ze bij ons op school... Wij leven mee met Miranda, Ron, Irina, Yana en hun familie en wensen hen veel sterkte! Raad van Bestuur, directie, leerkrachten, medewerkers, kinderen en ouders van Archipelbasisschool "DeTweemaster-Kameleon" Oost-Souburg Ik kijk naar omhoog en zie als in een vlucht een klein wit wolkje gaan Langs de helder blauwe lucht Al na 4 maanden moeten we definitief afscheid nemen van Chelsea van den Berg een lief vriendinnetje uit onze groep Wat zullen wij Chelsea missen Kinderen en juffen van groep Tl Archipelbasisschool "DeTweemaster-Kameleon" Oost-Souburg Job, Niet, YiZhèn, Gijs, Michael, Britt, Yasrnin, Eddy, Sam, Gianello, Danila, Pascal, Avien, Zoey, Zoë, Luca, Ruby, Lili, Owen, Yaiza, lordy, Zoë, Liza, Rik, Abel, Tigo, Senne, Nena, Joël, juf Anneke, juf Lya Overleden op 16-08-2010 Foort Dominicus Eén van de oprichters van de mondorgelclub "De Krekels" te Westkapelle. We wensen de familie sterkte toe. De Krekels De Heer verlost en spaart zijn volk dat op zijn hulp vertrouwd. Het zal, door Hem in gunst beschouwd, niet schuldig zijn verklaard. Psalm 34 11 Met droefheid geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Jacobus van Eenennaam A Ouddedorp 17 augustus 1925 t Goes 20 augustus 2010 Nieuw- en St. Joosland: J.A. van Eenennaam-van Belzen Middelburg: Hanneke van Eenennaam Marieke en Thomas laco Esther Martine en Rutger Middelburg: Alex en Karin van Eenennaam-Sanderse Marjolein Christian (in liefdevolle herinnering) Lisanne Scheldepoortstraat 17 4339 BK Nieuw- en St. Joosland Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 24 augustus van 19.30 - 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De rouwdienst, welke geleid wordt door Ds. C. Bijman, zal gehouden worden woensdag 25 augustus om 10.30 uur in de Gereformeerde Eben-Haëzerkerk. Kerklaan 4 te Arnemuiden. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Nieuw- en St. Joosland. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Tot onze droefheid is, op de leeftijd van 85 jaar, uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus van Eenennaam echtgenoot van Jacomina Adriana van Belzen Wij wensen Mien, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Arnemuiden: N. Beekman-van Eenennaam Barendrecht: E. van Eenennaam-Volmer Nieuw- en Sint Joosland: A. van Eenennaam J.J. van Eenennaam-Goverse Middelburg: C. van Eenennaam L.M. van Hecke Nieuw- en Sint Joosland: G. Joosse-van Eenennaam W. Joosse Nieuw- en Sint Joosland: L. van Eenennaam J.J. van Eenennaam-Baas Nieuw- en Sint Joosland: H. van Eenennaam C.J. van Eenennaam-Joosse Neven en nichten Nieuw- en Sint Joosland, 20 augustus 2010 A Dinteloord, 17 januari 1934 Heden bereikte ons het droevige bericht dat onze geliefde zwager en oom is overleden Jacobus van Eenennaam In de leeftijd van 85 jaar. Sjaan Baas-van Belzen Casper Baas Dora Vos-van Belzen Johan Vos Neven en nichten Vrees niet, want Ik ben met u Jesaja43:5 Verslagen en intens verdrietig geven wij u kennis dat, na een moedige strijd tegen een acute ernstige ziekte, is over leden onze lieve en bijzonder zorgzame moeder, zus en schoonzus weduwe van Wout Goemaat sinds 5 januari 2009 t Kloetinge, 20 augustus 2010 In gedachten zal ze altijd bij ons blijven Goes: Gert-Jan Goemaat Kloetinge: André Goemaat Kloetinge: Coos Korteweg Papendrecht: Lenie Kortweg Capelie a/d IJssel: Henk en Lenie Korteweg Koudekerk a/d Rijn: Arie en Anneke Goemaat Neven en nichten Zomerweg 30,4481 CB Kloetinge Wij nodigen u uit voor het bijwonen van de afscheids- dienst op woensdag 25 augustus om 13.45 uur in de "Maranathakerk" aan de Bergweg 43A te Goes. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven vermelde kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 36