sport 129 Suarez toont Arena pasgeboren dochter Snelste rood aller tijden in Bundesliga Loting levert replay van bekerfinale op Stewardess zit Boateng dwars maandag 23 augustus 2010 WWWaMMIW.ï.il.ï.lir.M"^ Ifl .ftlllMBMMMBtë Als ik stop met voetballen, hoef ik nooit meer in een stadion te komen. Het is mijn werk, een geweldig beroep, waarvoor we geweldig betaald krijgen, maar niet meer dan dat. Als ik me er gens niet druk om maak, dan is het voetbal." De Graafschap-verdediger Purrel Frankel. In VI. „We zullen zien, als Bert van Marwijk belt, ga ik erover naden ken. Daarna zal ik overleggen met mijn vriendin, mijn familie in Brazilië en mijn zaakwaarnemer. Het zou namelijk wel een goede kans zijn met het oog op mijn verdere carrière." Douglas, Braziliaan van FC Twente, denkt na over een na turalisatie tot Nederlander. In NUsport. „Ik voel me daar lekker, fijn bij mijn familie thuis. Mijn oma is heel trots op me, dat merk ik aan alles. Maar het is echt niet zo dat ze me de hele dag opvreet. Ik kan ook gewoon lekker chillen op het strand." Ajacied Vurnon Anita over Curasao. In NUsport. „Ik dacht eerst: het zal wel weer zo'n dieet zijn. Maar binnen een maand zag ik het resultaat. De kilo's vlogen er af. Ik merkte ook dat ik tijdens wedstrijden na zeventig minuten nog lucht overhad. Zo pikte ik in slo fases m'n doelpunten mee." Excelsior-speler Leen van Steensel over het Herbali- fe-dieet dat hij bij de club volgt. In De Pers. „Met geld is alles te koop. En voor de supporters maakt het niet uit wie de eigenaar is, dat zie je bij clubs als Chelsea en Manches ter City ook. Zij juichen toch wel voor hun club." FC Twente-voorzitter Joop Munsterman. In het AD. Luis Suarez had zaterdaga vond voor de wedstrijd te gen Roda JC (3-0) zijn han den vol aan zijn eigen kind. De Uruguayaanse aanvaller van Ajax droeg zijn dochter tje Delfina (zeventien dagen jong en gehuld in een Ajax-hemdje) met zich mee het veld op, om haar vlak voor de toss aan de zijlijn over te dragen aan zijn gebles seerde ploeg- en landgenoot Nicolas Lodeiro. „Het was tijd dat ze eens in het echt een wedstrijd van haar vader zag", zei Suarez, die één keer scoorde en twee assists gaf Verdediger Youssef Moha mad van FC Köln is zater dag in het thuisduel met Kai- serslautern na welgeteld 87 se conden uit het veld gestuurd. Daarmee brak hij het record voor de snelste rode kaart al ler tijden in de Bundesliga. Dat stond sinds april op naam van Andreas Ivanschitz van Mainz, die in de uitwed strijd tegen FC Nürnberg na 188 seconden alweer moest vertrekken. Mohamad maak te zaterdag na amper één mi nuut een overtreding op een doorgebroken speler, waarna de international van Libanon meteen kon gaan douchen. Tijdens de loting voor de tweede ronde van het Duitse bekertoernooi is zater dagavond in Hamburg een wel heel bijzondere wedstrijd uit de koker gerold: Bayern München - Werder Bremen. Dat was afgelopen seizoen no ta bene de finale. De ploeg van Louis van Gaal won toen in Berlijn met 4-0. De koek was daarmee niet op, want nog eens vier Bundesli- ga-clubs treffen elkaar in een zeer vroegtijdig stadium: HSV - Eintracht Frankfurt en Borussia Mönchengladbach - Leverkusen. De Duitse voetbalinterna tional Jerome Boateng be waart slechte herinneringen aan een stewardess. De aan winst van Manchester City stapte eerder deze maand met een pijnlijke knie op het vliegtuig in Kopenhagen na de oefeninterland met Dene marken. De blessure werd vol gens Boateng verergerd door dat een stewardess tijdens de vlucht haar trolley hard tegen zijn knie zette. Mede daar door mist Boateng de compe titiestart in Engeland en de komende interlands van Duitsland. „Behoorlijk frustre rend allemaal", vindt hij. RUG Het was het weekeinde van de tennisuitslagen in de Engelse Premier League. Niet minder dan drie van de negen com petitieduels in het Engelse topvoetbal eindigden in 6-0. Arsenal zette zaterdag de toon door Blackpool met zes doel punten verschil te verslaan. Theo Walcott maakte de helft van het aantal Arsenal-treffers. Kampioen Chelsea boekte vervol gens zelfs zijn tweede opeenvolgende 6-o-overwinning van het seizoen. Na West Bromwich Albion vorige week werd za terdag Wigan Athletic van het kastje naar de muur gestuurd. Chelsea is daardoor na twee duels koploper met een doelsaldo van 12-0. Salomon Kalou en Nicolas Anelka scoorden ieder tweemaal. Newcastle United verraste gisteren met een 6-o-ze- ge op Aston Villa. Andrew Carroll maakte drie goals. fuus lot winterstop gen al ruim een maand geen ge bruik maken van de velden. Er zijn inmiddels gesprekken gevoerd en de club verwacht vóór woens dag tot een vergelijk met de ge meente te komen. Die dag staat de eerste officiële thuiswedstrijd van Vlissingen gepland: het bekerduel met Spakenburg. Rob Vergouwen legde de stichting uit als 'een red dingsboei' en als 'een infuus tot de winterstop'. „In die periode kun nen we kijken of de VCV het waard is om geld in te stoppen. Dat risico nemen we. Is het er de juiste tijd voor? Misschien niet, maar ik heb er een goed gevoel bij. Dat klinkt euforisch, maar ik hoop dat anderen die chemie, die vonk ook gaan voelen." Hij werd zaterdag in Middelburg al van verschillende kanten aange klampt door mensen die ook hun steentje wilden bijdragen. icia hadden hun vertrek aangekondigd bij VC Vlissingen, maar zijn daarop teruggekomen nu de club toch toekomst lijkt te in de bekerwedstrijd tegen Dauwendaele. foto Lex de Meester iL_I_jjaL_ HSV-spits Ruud van Nistelrooij (34 jaar) viert zijn treffer uit een voorzet van Zé Roberto (36). foto AP/Cero Breloer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31