Zomerabonnement! 8-daagse vliegreis Apulië Profiteer nu van dit zonnige aanbod! Het laatste best bewaarde geheim van Zuid-ltalië Mondial lours www.pzc.nl/webwinkel zaterdag 21 augustus 2010 De zomer is in volle gang en wat is er nu prettiger dan in de achtertuin lekker met de krant van de zon te genieten én op de hoogte te blijven van al het wereld-, landelijke- en regionale nieuws. De PZC heeft daarom voor u een zomers aanbod waar bijna geen nee tegen kunt zeggen: 6 weken de krant voor slechts 18,- Gaat u nog op vakantie? Geen probleem. Geef aan ons door wanneer u terug bent van vakantie en dan ontvangt u vanaf die datum de krant 6 weken lang thuis. Heeft u ook tijdens uw vakantie iets om naar uit te kijken! Geïnteresseerd? Wilt u graag gebruik maken van dit zonnige zomeraanbod? Vul bijgaande bon in, ga naar www.pzc.nl/zomerabonnëment of bel: 088 - 013 99 10 Stuur deze bon naar: PZC Afdeling Lezersservice Antwoordnummer 54050 5004 VB Tilburg Ja, ik neem een zomerabonnement op de PZC.* Ingangsdatum: O Zo spoedig mogelijk O per - Tussenvoegsels: Om' Ov Adres Telefoon: Telefoon mobiel: (o.a. voor bezorgcontrole) E-mail: Ik neem een abonnement en verleen toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn bank-/girorekening: -Handtekening: Deze actie loopt tot 1 oktober 2010 PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.rfl treft u nadere, informatie aan. Apulië, helemaal in de hak van de Italiaanse laars, biedt een combinatie van landschappelijke en bouwkundige hoogtepunten. Zacht glooiende heuvels, olijfgaarden, kleine vissersdorpjes, stranden, kristalhelder zeewater en een badseizoen van mei tot oktober. Tel daarbij op sierlijke baroksteden, Romaanse kathedralen, typische ronde huisjes met kegelvormige daken ('trulli') en een veelvoud aan kastelen, en u snapt meteen waarom Apulië het laatste best bewaarde geheim van Zuid-ltalië wordt genoemd. Tijdens deze reis maakt u kennis met overblijfselen uit de tijd van de allereerste bewoners van Italië. In musea kunt u zich verbazen over de vondsten uit de antieke periode en naast Byzantijnse rotskerken bezoekt u prachtige koepels en kastelen uit de tijd van de Noormannen. U verblijft in het hotel Masseria Chiancone Torricella**** in Martina Franca. 1 overnachting o.b.v. halfpension in een comfortabel hotel aan de Golf van Napels en 6 overnachtingen in het hotel Masseria Chiancone Torricella****, o.b.v. half pension Excursie Otranto - San Maria di Leuca Halve dagexcursie naar Bari en deskundige, Nederlandstalige reisleiding. Opstapplaatsen: Roosendaal, Goes 8-daagse vliegreis van: 25 sep. t/m 2 okt. 2010 Lezersprijs* 995,- prijs per persoon, o.b.v. een tweepersoonskamer, toeslag eenpersoonskamer 200,-. Informatie reserveren U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl tel. (053) 484 25 26 van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.nl Bon Lezersreizen - Apulië Stuur mij vrijblijvend het Mondial informatiepakket en een boekings formulier aan: VOORLETTERS O O NAAM M V ADRES POSTCODE PLAATS TELEFOON E-MAIL Stuur deze bon naar: Lezersreizen, Postbus 500,7500 AM Enschede Reisprogramma Dag 1: Heenreis - vlucht van Brussel naar Napels Dag 2: Rondrit door Napels - aansluitend naar Apulië Dag 3: Otranto - Zuidpunt Santa Maria di Leuca Dag 4: Castel del Monte* Dag 5: De beroemde rotswoningen van Matera* Dag 6: Halve dagexcursie naar Bari Dag 7: Castellana Grotten - Alberobello en Ostuni* Dag 8: Terugreis - vlucht van Napels naar Brussel *Facultatief Inbegrepen in de reissom Retourvlucht Brussel - Napels Luchthavenbelastingen en veiligheidstoeslagen Transfers ter plaatse (volgens programma) Rondrit door de stad Napels categorie reizen rondreizen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38