JZ' &S, Jeffrey Roger William Jakobsen Linda Desirée Jakobsen - Thieme familieberichten 133 Ovaria rterluhisn Corrie Jongejan Ju jSkuJurkiiu fflensenlinq.nl zaterdag 21 augustus 2010 l DANKBETUIGING Wegens de overweldigende belangstelling tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn allerliefste man, zorgzame vader en trotse opa )an van de Putte is het voor ons helaas onmogelijk iedereen daarvoor persoonlijk te bedanken. Hartverwarmend was uw medeleven en ontroerd bedanken wij u voor alle belangstelling en steun. Wij hebben dit zeer gewaardeerd. Lien van de Putte Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, augustus 2010 VB Ieder uniek, samen zo bijzonder De vele telefoontjes, lieve en warme woorden, persoonlijke kaarten, bloemen en uw aanwezigheid tijdens de condoleance en de begrafenis van onze innig geliefde kinderen, kleinkinderen, broer/zus, zwager/schoonzus en oom en tante hebben ons veel troost en steun gegeven. Het is niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken, vandaar dat wij u op deze manier hartelijk willen bedanken voor de wijze waarop u heeft meegeleefd. Al deze reacties geven ons weer de bevestiging hoe geliefd Jeffrey en Linda overal waren. Dat doet ons goed. Het is en blijft een ontzettend groot gemis dat Jeffrey en Linda er niet meer zijn. Fam. Jakobsen - Volkers Fam. van der Linde - Jakobsen Fam. Dings - van Ast Fam. van Ast Fam. Thieme Wij danken u hartelijk voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Pieternella Leuntje Pleune-Spruijt Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was voor ons een grote troost en zal een dankbare herinnering blijven. Kinderen en kleinkinderen Serooskerke, 21 augustus 2010 Lieve mensen Bedankt voor het medeleven na het overlijden van Bill de Hondt Sarina. Will, Ron Uw blijken van medeleven en belangstelling na hel overlijden, alsmede uw aanwezigheid bij de begrafenis van mijn vrouw, ons mam, oma en overgrootoma Grietje Jeronimus-Jeronimus hebben wij zeer gewaardeerd. Wij danken u hiervoor hartelijk. Wissenkerke: P.C. Jeronimus Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor de belang stelling en medeleven bij het ziekenhuisverblijf en overlijden van mijn lieve vrouwtje Gerrie Lammers-den Hoet Dat ze graag gezien was blijkt uit de vele kaarten en bloemen die wij ontvangen hebben. - Vlissingen, augustus 2010 Bert Lammers spir» DANKBETUIGING Hierbij wil ik alle belangstellenden hartelijk bedanken voor de bloemen en kaartjes die ik tijdens mijn verblijf in Het Gasthuis in Middelburg heb ontvangen. Een speciaal woord van dank is voor alle medewerkers van Het Gasthuis die aan mijn herstel hebben bijgedragen. Met vriendelijke groeten, MevrouwS.C.M. Dierikx-Termont Voor de vele blijken van medeleven aan ons betoond na het overlijden van mijn moeder, onze zus, schoonzus, tante en nicht Catrien de Jonge willen wij u hartelijk dank zeggen. In het bijzonder een woord van dank aan johan van uitvaartverzorging Van der Hooft, voor de fijne begeleiding en correcte uitvoering van de uitvaart. Francois van Gilst Familie de longe Dhr. H. van 't Westeinde Kwadendamme. augustus 2010 Zeer onder de indruk waren wij van de vele kaarten, telefoontjes en de getoonde belangstelling, na het overlijden en tijdens de uitvaart van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en over-oma Francina Wielemaker-van Keulen Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen daarvoor onze hartelijke dank. Fam. C. Wielemaker Koudekerke, augustus 2010 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar. hebben ons allen goed gedaan na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Anna Pieternella Dommisse - Dagevos Onze hartelijke dank hiervoor. Familie De Hamer - Dommisse Familie Otte - Dommisse Nieuwdorp, augustus 2010 De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid heeft het verdriet verzacht en vergroot de moed om verder te gaan na het verlies van onze lieve Onze oprechte dank voor uw medeleven. Met haar in ons hart gaan we verder. Peter Bak en Rik Niels en Cindy, Jordi Familie Jongejan Familie Bak Wemeldinge, augustus 2010 21-08-2005 21-08-2010 Ad de Koeijer De vraag "waarom" is er nog steeds. Het blijft moeilijk om verder te gaan. Silvie, Jurian en Muriël lk mis een vader, Een die me leerde durven. Leerde zien, Leerde liefhebben, Leerde wat fouten waren en ze samen met mij op zou lossen, Leerde kennis maken met de wereld, Een die zijn dochter in zou lichten over wat jongens willen. Een vader die er was op school of bij mijn eerste wedstrijd, Een vader die me zou troosten als het even niet meer ging, Een vader die me zou waarschuwen, Een die me leerde wat verantwoordelijkheid is, Een die me leerde op te komen voor mezelf, Een waarmee ik kon lachen en huilen, Een die me leerde geven en nemen. Gewoon een vader die iedereen heeft. Waarom wilde jij die vader niet meer voor me zijn? Ik mis je, ik mis je nog steeds elke dag! Muriël de Koeijer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35