v wMÊBBBBÈ H=SDf17) Yasmijn Hasevoet mui Nico Cats Emmelie Walhout Simon de Pagter en Roos Mes umtëunj Mj Jaap en Marie Zuidhof V mm '$jr~ 32 Ifamilieberichten zaterdag 21 augustus 2010 IJ) (Tlensenlinq.nl Geboren op 15 augustus 2010 Dochter van Lindsey Albers en Emiel Hasevoet Zusje van Justin Hasevoet Turfijker20,4871 XXEtten-Leur Kleindochter van Marian en Harry Albers Jannie en Jo Hasevoet Gaan trouwen en 3 september 2010 19.00 u. de Nieuwe kerk Zierikzee Vrijdag 27 augustus 2010 geven elkaar het ja-woord. U bent van harte welkom om hen te feliciteren tussen 17.00 en 19.00 uur aan de Hogelandseweg 7 te Grijpskerke. 1985 I^J 2010 25 jaar In 2010 bestaat Grevelingengroep Brouwershaven 25 jaar! Dit vieren wij met een reünie receptie op vrijdag 10 september a.s. vanaf 20.00 u. Locatie: Clubhuis Grevelingengroep aan de Spuiweg 3 te Brouwershaven. Opgave graag via: arevelingen-bestuur@scoutnet.nl 23 augustus zijn wij 60 jaar getrouwd Gelegenheid tot feliciteren zaterdag 4 september van 16.00 uur tot 17.30 uur in "ons Dorpsleven", Poelvoordestraat 3 te 's Gravenpolder. Leven is; vast willen houden en toch los moeten laten. Verdrietig, maar vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn omging, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze mama en oma Adriana Pieternella de Jonge-Raas - Sjaan - in de leeftijd van 73 jaar. Matthijs de longe Connie en Allard Niels, luul Annelies en Luc Robin, Thijs Kees en Olga Pepijn, Pim, Simone Jolanda en Erwin Onze dank gaat uit naar alle mensen die de afgelopen jaren voor haar hebben gezorgd. 18 augustus 2010 Zuidvlietstraat 1 4461 GV Goes Maandag 23 augustus is er van 19.30 tot 20.15 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 24 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Mw. Sjaan de Jonge-Raas Wij wensen Mathijs, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verlies. Fam. Raas He t groen ruist o ver het wa ter, Öe stilte van de wind. be natuur raakt je. Als een blaadje door de wind. He t blaast je naar een andere demensie, Zoo gaat het jaren door. Allemaal bloemen op een rij. Van groo t naar klein allemaal blij. Romana Dankbaar dat zij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies geven wij u kennis dat in haar vertrouwde omgeving is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Dina Geertruida van Keulen bineke Soes 31 december 1951 t Borssele 19 augustus 2010 Marijn en Els de Koning Kevin (in herinnering) Romana Selena Micha Rowan Correspondentieadres: Korte Noordweg 3 4454 PT Borssele Dineke is thuis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 24 augustus om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Als een bloem is uitgebloeid Op 19 augustus is overleden mijn dochter, onze zus en tante Dineke van Keulen W. van Keulen-Ruissen Piet en Margreet van Keulen Karlijn, Marnix, Jolien Wilma en Hans Pierse-van Keulen Sandrine, Jorik, Anniek Verdrietig en verslagen zijn wij na het horen van het bericht dat Jacques Reyerse na een moedige en korte maar ongelijke strijd, is overleden. Jacques is een man die wij zullen herinneren als vriendelijk, behulpzaam, Bourgondisch en van weinig woorden. Wij wensen Hannie, Ruben, Jikke, Florence en Dominique veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Jet Ursula Kuijpers lan Saskia Thompson-Kuijpers Nikki, Lucy Na een rijk leven is, na zes moeilijke jaren, overleden mijn eens zo actieve man, onze dierbare vader, schoonvader en onvergetelijke opa Middelburg Pieter Abel Wolters Officier in de Orde van Oranje-Nassau oud-burgemeester van Coevorden oud-burgemeester van Middelburg Groningen 10 augustus 1920 Middelburg 19 augustus 2010 Middelburg: T.D. Wolters-Blauwykel Den Haag: Geeskelien Wolters Haarlem: Annette Wolters en Dick Hulsebosch Den Haag: Clarine van Wessem-Wolters en Bas van Wessem Laurentine Jeroen Isabelle Haarlem: Hans Wolters Michaëlsdreef 21 4335 BH Middelburg Piet is thuis. Het afscheid vindt in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34