ih F' Genieten in de Dolomieten! PZC In familiepark Plaswijckpark is het altijd leuker! 1 Maak kans op 4 gratis kaarten ABONNEE VOORDEEL J ^WEBWINKEL Vanaf 179,- p.p.* Jml. 4-,5- of 8-daagse More Inclusive www.pzc.nl/webwinkel I Je fantasie komt tot leven in Plaswijckpark l/oiuiaojf id J/ inkxM* Jtirtifiil 25 x 4 gratis kaarten! zaterdag 21 augustus 2010 Dit is hét moment om naar de Dolomieten te gaan! Want juist in september en oktober is dit gebied op z'n mooist! De betoverende kleuren geven de valleien en de bergen extra cachet. Bovendien kunt u in deze periode genieten van het traditionele 'törgelen': na een wandeling door de prachtig gekleurde valleien proeft u in de wijnboerderijen de vers geoogste wijn. Pharos Reizen van ANWB heeft nu een zeer scherp geprijsd more inclusive-arrangement voor u samen gesteld. Direct vanuit uw hotel kunt u vele activiteiten on dernemen in de natuur. Maar ook de middeleeuwse steden Trento en Bolzano zijn eenvoudig te bereiken! Kortom: puur genieten in de Dolomieten! Uw verblijf U verblijft in het prachtig gelegen viersterrenhotel Lagorai in Cavalese, met panoramisch uitzicht over de vallei. Dit zeer verzorgde hotel met prima keuken ligt op een zonnige locatie en beschikt over een binnenzwembad met hydromassage. Ook is er een wellnesscentrum met o.a. Finse sauna, Turks bad, tropische douche en calidarium. U verblijft in een tweepersoonskamer (ca. 20m2) met o.a. sateliet-tv, kluisje, telefoon, minibar en een balkon. Badkamer met douche, toilet en föhn. U kunt ook kiezen voor een grotere juniorsuite (ca. 25m2). categorie reizen autovakanties Inbegrepen: 3,4 of 7x overnachting 3,4 of 7x ontbijtbuffet met biohoek 3,4 of 7x viergangenkeuzemenu met salade-/groentebuffet minibar met mineraalwater dagelijks gratis entree wellnesscentrum met gratis biosap- pen/kruidenthee 25% korting gebruik beautyfarm dagelijks high tea met cake/sappen/koffie/thee wandel-en mountainbikeroutes gebruik mountainbikes (mits beschikbaar) gratis parkeerplaats 01/09-28/10 4/5 dgn 179,- 8 dgn 359,- lezersprijzen in p.p. Deze prijzen zijn o.b.v. een tweepersoonska mer. U kunt ook een juniorsuite boeken voor 199,- p.p. (4-/5 dgn.) of 399,- (8 dgn.) p.p. Niet inbegrepen: reserveringskosten en kosten calamiteitenfonds. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of u kunt bellen met Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) met zoekcode 16425 a pharosreizen.nl Ringdijk 20 - Rotterdam - www.plaswijckpark.nl_ Plaswijckpark Ringdijk 20 3053 KS Rotterdam Nieuwsgierig? Kijk op: www.plaswijckpark.nl voor openingstijden en voor wat er nog meer te doen is. PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op pzc.nl treft u nadere informatie aan. Nog één keer iets leuks doen met de kinderen in de zomervakantie? Kom naar Plaswijckpark in Rotterdam voor een onvergetelijke dag! Plaswijckpark is het leukste familiepark voor (groot)ouders met kinde ren tot 12 jaar. In de natuurlijke omgeving van het gezellige park is het genieten voor iedereen. Scheur met gierende banden op je skelter door de Verkeerstuin, ga uit je dak in de veelzijdige Speeltuin of klim als een aap in de uitdagende Apenspeeltuin. En vergeet op een warme dag vooral je handdoek niet: in de Havenspeeltuin kun je heerlijk spette ren en spelen in het water. Bij minder mooi weer is er ook binnen genoeg te beleven. Plaswijckpark heeft alles in huis voor het leukste dagje uit! Schrijf in! Ga naar: www.pzc.nl/abonneevoordee! Geef je op via het formulier om kans te maken op de gratis Plaswijckpark entree- kaarten. Via deze eenmalige inschrijving maak je kans op 4 gratis kaarten. De gelukkige winnaars ontvangen hun kaar ten per post thuis. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. De kaarten zijn geldig tot en met 31 december 2010.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 16