zeeland www.pzc.nl/zomer O omroep Colofon verschijnt elke dag gedurende de zomer als bijlage bij de PZC en BN/DeStem email: zomer@pzc.nl website: www.pzc.nl/zomer postadres: PZC onder vermelding van Zomer Postbus 91 4330 AB Middelburg telefoon: 0118 434065 Raymond de Frel en Maurits Sep telefoon: 0118 434065 e-mail: zomer@pzc.nl Tim Hamelink Rianne Kleinveld Marloes Vrolijk Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl Er bestaat geen goed of slecht weer, al leen weer. Soms schijnt de zon, soms regent het en soms waait het hard. En bij elk weerype is er wel wat leuks te doen. Grijs en winderig? Prima om te surfen. Remi Lorier fotografeerde zijn surfende vader op het Veerse Meer bij de Schotsman. Heeft u ook een mooie of grappige foto gemaakt, plaats die dan op onze website www.pzc.nl/foto. Kies daarna voor het album Zomerfoto 2010. Om te voorkomen dat het for maat te klein is om af te drukken in de krant, vragen wij u nadrukkelijk het ori ginele bestand te sturen. Bief Aan de kust Tja, deze mag natuurlijk niet ontbreken. Als je zo'n visitekaartje voor Zeeland hebt, dan wil je dat als WV ook noemen. Bo venal is het ook echt een goed nummer." Amazing Stroopwafels Tropisch Nederland „Een nummer met een dikke vette knip oog naar de opwarming van de aarde. En mooie, warme zomers willen we hier wel hoor." U koos gisteren Clandestino van Manu Chao als zomerhit. De zomerredactie vraagt elke dag bekende Zeeuwen naar hun favoriete zomerhits. Vandaag de drie nieuwe nominaties, van Carla Schönknecht, directrice WV Walcheren/Noord-Beveland en Promotie Zeeland Delta. U kunt uw stem uitbrengen. Ga daarvoor naar www.pzc.nl/ zomer. Omroep Zeeland draait de winnaar rond 17.30 uur. Weezer Island in the sun „Dat is toch heerlijk: vakantie op- een ei land in het zonnetje. En het past helemaal bij Zeeland. Zeeland is eigenlijk één groot eiland."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 79