Colofon 28 I familieberichten III0nseniinq.nl Lindy Foort Pieter Dominicus Maria Morgenstern-Sul Leon Beeldens Jeannet Riemens Ovaries EJarkbisn Van der Hooft Uitvaartzorg De Bevelanden J.C. Hoekman vrijdag 20 augustus 2010 tjtbüf'él) Geboren Lindy Dina dochter van RobGeertse en Nelleke Geertse-v. Duijvenbode zusje van Femke en Myrthe 17 augustus 2010 Dreef 25 4421AZ Kapelle ÜTdflaüzin Heden vernamen wij het droeve bericht dat uit onze familiekring is weggenomen onze zwager en oom W. Kleinepier-van Siuijs A. Kleinepier t P. Boogaard-van Sluijs P. Boogaard C. Salemink-van Sluijs GJ. Salemink F. de Witte-van Sluijs K. de Witte Neven en Nichten 16 augustus 2010 Nooit klagend, nooit vragend, haar lasten in stilte dragend. Haar handen hebben voor ons gewerkt, haar hart heeft voor ons geklopt, haar ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, en dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot en overgrootmoeder Riet weduwe van Alex Morgenstern Middelburg, 15 maart 1924 Vlissingen, 19 augustus 2010 Herman en Ineke Morgenstern-Hoeijmans Wendy en Eddie Maaike Lars Anneke en Jo Marijs-Morgenstern Jane en Jorgen Joshena Correspondentieadres: Suze Groeneweglaan 42 4385 KC Vlissingen De uitvaartdienst, waarin ds. J.B. Beijer voorgaat, zal worden gehouden op maandag 23 augustus om 14.00 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Ma, Bedankt voor alles Je was er altijd voor mij Veel liefs, Anneke IN PLAATS VAN KAARTEN We zullen je nooit vergeten! Diepbedroefd delen wij mede dat, na een slopende, kortstondige ziekte van ons is heengegaan mijn zorgzame man, vader, schoonvader, lieve opa en baasje Jacob Jan Reyerse Jacques echtgenoot van Hanniede Jonge A Kapellen (B) 14 december 1937 t Bergen op Zoom 19 augustus 2010 Bergen op Zoom: Hannie Reyerse-de Jonge t Nona Ruben Reyerse Jikke Kuijpers Florence, Dominique Caesar© J'Adore Dijkland 18 4617 MD Bergen op Zoom De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 23 augustus om 10.30 uur in de aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. U kunt afscheid van Jacques nemen, voorafgaande aan de afscheidsdienst, van 9.30 tot 10.00 uur in Uitvaartcentrum C. van den Boom, Aletta Jacobs- straat 8 te Bergen op Zoom. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot een persoonlijke condoleance in de condoleancekamer van het crematorium. Lieve OPA We zullen je missen. Dikke kussen. Florence, Dominique Verdrietig zijn we, nu we weten dat de moeder van onze leerlinge Cristel is overleden Jeannet Riemens-Pleijte We wensen Cristel en familie veel sterkte en Gods nabijheid toe. Leerlingen, team, ouderraad, schoolcommissie, medezeggenschapsraad en bestuur van de cbs Oleanderhof, Arnemuiden Dankbetuiging Voor uw belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam Joan Beeldens Voor uw blijken van medeleven en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Jacob de Bruine aap zeggen wij u hartelijk dank. Mariana de Bruine-Ciurle lolanda Yoran Remy Eline Johan en Dirja Georgiana Oosterland, augustus 2010 Met droefheid ontvingen wij het bericht dat uit onze vriendenkring is overleden We wensen Jan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Lenie en Joop Piet en Ina Wim en Gerda Bedroefd zijn wij nu Jeannet Riemens de moeder van ons jeugdlid Cristel is overleden. We wensen Jan en de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. bestuur en leden kv TOP Arnemuiden Na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Kathalina Coppoolse-de Koning Kathlien hebben velen hun blijk van medeleven en deelneming betoond. Wij willen u hiervoor langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. J. Coppoolse Peter Carien, Eva, Ilze Diana Christian Ingmar en Marlies Renée, Kees fan Bruinisse, augustus 2010 mmsmrn C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Wwww.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard vooi: een persoonlijke begeleiding Voor een zorgzame begeleiding UiTVAARTZORSCENTRUM GeideIOOZEPad 20,4463 Aj GOES (0113) 227525 Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30