zeeland 119 dan leidingwater' ■4179,00 Eerste titel voor Sebastiaan Sturm op zijn nieuwe paard Filmfestival Aktie Villa Valentijn Middelburg BV SMOKING SHIRT STRIK vrijdag 20 augustus 2010 kincerdogverbj Zeer gunstige tariefstelling Gezellige en veilige opvang met volop activiteiten Vier horizontale groepen Grote buitenspeelplaats Wij zijn gevestigd aan de Rouaansekaai 61 in Middelburg. Al sinds 2002 uw vertrouwde adres voor kinderopvang. Bel gerust vrijblijvend voor een rondleiding. Telefoon: 0854-8900 90 www.villavalentiinmiddelburo.nl Het Zuiver Zeeuws Water uit de bron op het terrein van biologische boerderij Zeeuws Hof in Biggekerke moet langzamerhand als nieuw streekproduct de markt gaan veroveren. foto's Ruben Oreel MEEST CELEZEN 1. DSB-pand Vlissingen in verkoop 2. Veere weigert Arduin te verjagen 3. Jonge huiler aangespoeld (foto) STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Kanaalstraat 1Z, 4388 BM Ooss-Soubufg. Tel 0118 46215» door Marlies Lampert MIDDELBURG - Na zijn zege in 2007 en 2008 won Sebastiaan Sturm uit Gapinge gisteren op een 10 mm-ring voor de derde keer het Zeeuws Kampioenschap Ringrij- den in Middelburg. Een knappe prestatie voor de ringrijder aange zien dit voor hem het eerste sei zoen is waarin hij op zijn jonge driejarige paard rijdt. Veertien ring- rijders maakten kans op deze titel door in de voorafgaande dertig beurten alle ringen te steken. Als enige vrouwelijke deelnemer zorgde Petra Coppoolse voor de grote verrassing door eerst haar echtgenoot Krijn te verslaan in de kamp op de 14 mm en vervolgens de tweede plaats te bemachtigen ten koste van Johnny Wisse die derde werd. Van de 194 deelnemers staken 42 rijders alle ringen in de laatste tien beurten waarmee zij kans maak ten op één van de vijftien bekers. Bijna alle bekers moesten worden uitgekampt op de 10 en de 14 mm-ring. Op de 10 mm-ring bleven vier rij ders over voor de eerste wisselbe ker, het felbegeerde beeldje van Ko ningin Beatrix. Coen Minderhoud van de afdeling Domburg stak als eerste nogmaals de 10 mm, waar mee hij komende winter het beeld je in huis heeft. De broers Roald en Leon Leendert- se van de afdeling Biggekerke don gen evenals vorig jaar ook mee naar de hoogste bekers. Roald, in 2009 goed voor de derde beker, won dit jaar de tweede beker van wijlen Koningin Juliana. Ingmar Alewijnse van Gapinge ging er in een kamp op de 14 mm-ring vandoor met de derde beker van wijlen Koningin Wilhel- mina ten koste van Leon Leendert- se, die dit jaar met de vierde beker genoegen moest nemen na zijn tweede plaats van vorig jaar. De afdeling Biggekerke presteerde het best in de bekerkamp en sleep te ook de vijfde, negende en tien de beker in de wacht. Voor de afdeling Gapinge waren er vier bekers: de derde, zesde, twaalf de en dertiende beker. Martijn Minderhoud, het jongere broertje van bekerwinnaar Coen, won de veertiende beker. Voor Ritthem, Zoutelande en Sou burg was er één beker. Een zeer knappe prestatie leverde 'de ande re' Koen Minderhoud uit Westka- pelle. Hij stak voor het eerst in zijn nog jonge carrière alle dertig ringen en ging naar huis met de vijftiende beker. Karei Geldof ging naar huis met de eerste prijs voor de versiering bij de koudbloedpaarden en Marije Schreijenberg behaalde de eerste prijs voor versiering bij de overige rassen. Overzicht bekers: 1. Coen Minderhoud (Domburg) 2. Roald Leendertse (Biggekerke) 3. Ingmar Alewijnse (Gapinge) 4. Leon Leendertse (Biggekerke) 5. Ronald Koets (Biggekerke) 6. Krijn Coppoolse (Gapinge) 7. Cees Wisse (Ritthem) 8. Rian Janse (Zoutelande) 9. Frank Brasser (Biggekerke) 10.Marije Schreijenberg (Biggekerke) 11 .Sjaak Janse (Souburg) 12.Sebastiaan Sturm (Gapinge) 13.André van Maldegem (Gapinge) 14. Martijn Minderhoud (Domburg) 15.Koen Minderhoud (Westkapelle)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21