Louter luxe: Speedwell Class Domburg Bad Pyrmont Friesland Jtópranvtii s (Hensenlinq.nl familieberichten 29 Adriana Johanna Riemens - Pleijte Jeannet Adriana Johanna Pleijte WEBWINKEL www.pzc.nl/webwinkel donderdag 19 augustus 2010 "Gij omgeeft mij van achteren en van voren en Gij legt uw hand op mij." Psalm 1395 Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, is na een moedig gedragen ziekte van ons heengegaan, mijn geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Jan Jacobus Riemens in de leeftijd van 55 jaar. Arnemuiden: Jan Riemens Herman Mare Cristel Arnemuiden: Jos en Linda Riemens Jesse Brent Arnemuiden: Karin en Ruben Elenbaas 17 augustus 2010 Korenbloemlaan 14,4341 JA Arnemuiden Mijn vrouw en onze moeder is thuis, liever deze dagen geen bezoek aan huis. De afscheidsdienst zal gehouden worden D.V zaterdag 21 augustus om 11:00 uur in de Gereformeerde kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 10:15 uur aldaar. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden om 12:15 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Gereformeerde kerk. "Welzalig hij. die de God van Jakob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting is op de Here, zijn God" Psalm 146:5 Tot onze diepe droefheid en geleefd hebbend tussen hoop en vrees, heeft de Here tot zich genomen, na een geduldig gedragen lijden, mijn innig geliefde dierbare dochter, zuster, schoonzuster en tante echtgenote van Jan Riemens in de leeftijd van 55 jaar. Arnemuiden: C.C. Pleijte-Meulmeester P.J. Pleijte A.C. Pleijte-Meeuwse Jacqueline en Robin, Felipe Erik Stefan Gouda: J.C. Jaquet-Pleijte R.J. Jaquet Sterke de Here ons in dit smartelijk verlies. 17 augustus 2010 Verdrietig zijn wijdat Jeannet Riemens de (schoon)moeder van (os en Linda en Karin en Ruben is overleden. Wij wensen Jan, de kinderen en oma Pleijte heel veel sterkte toe. Rinus en Nelly Mirjam en Harold Léon en Hellen Danielle en Bart Irma en Patrick Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de moeder van onze vriend Herman. Jeannet Riemens Mario en Masha Dennis Justin Jeffrey Ivo Saskia Thijs en Kimberly Francine Nick en Elke Bedroeft en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin Jeannet Riemens-Pleijte Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Willem, Ineke en de kinderen Middelburg Intens verdrietig, maar dankbaar voor de fijne herinnerin gen, is na een moedig gedragen lijden overleden, onze lieve schoonzus en tante Jeannet Riemens-Pleijte Vlissingen: Wim en Tineke Riemens-Bulthuis Peteren Ilvy Erik José, Pim en Esmee Arnemuiden: Bob en Ada Riemens-Geelhoed Richard Marly Vlissingen: Mattieen Jan Murre-Riemens Lysanne en Sander Fabian Silvan Wij bidden Jan, samen met zijn gezin, Gods kracht en troost toe. Arnemuiden, 17 augustus 2010 categorie reizen rondreizen Vertrek: 13 september 2010 - 5 dagen De Zeeuwse eilanden bieden rust en ruimte. Op reis met Speed well Class kunt u hier extra van genieten. Onze deskundige reisleider toont u kunst, cultuur en een stukje historie, maar zorgt ook voor genoeg eigen tijd en rust. Op de reis kunt u uw wensen te allen tijde aan ons doorgeven. Met ruim zestig jaar ervaring weten wij uitstekend hoe wij deze in vervulling kunnen laten gaan. U verblijft in het gerenommeerde Badhotel Domburg. Dit hotel ligt op een unieke locatie aan een park, op enkele minuten van het strand en het centrum. Adviesprijs 895,-* Lezersprijs* 815,-* Prijs per persoon. Speedwell Class is onderdeel van COnil6>> IOI1 Ga naar onze webwinkel of bel 070 365 48 48 (lokaal tarief) o.v.v. Lezersactie Dagbladen Speedwell Friesland Domburg Bad Pyrmont. Vertrek: 18 september 2010 -10 dagen Bad Pyrmont is een moderne plaats met een aantrekkelijk weinessaanbod. Befaamd zijn het elegante kuurpark met de brede lanen in barokstijl. Maar ook de Lindenallee met de statige gebouwen, prachtige fonteinen en sculpturen zijn geliefd. Met Speedwell Class reist u met een klein gezelschap, zodat u op deze reis echt tot rust kunt komen. En wat is hier een betere bestemming voor dan het romantische heuvelgebied van het Weserbergland? verblijft in het luxe Steigenberger Hotel, waar iedere avond een heerlijk diner voor u wordt bereid. Een complete reis in een fantastische omgeving; wat wilt u nog meer? Adviesprijs 1625,-* Lezersprijs* 1495,-* Prijs per persoon, excl. Calamiteitenfonds 2,50. Vertrek: 10 september 2010 - 6 dagen Na een prettige rit in één van onze comfort class touringcars komt u aan in Oranjewoud. Hier verblijft u in viersterrenhotel Tjaarda. De omringende bossen met de lanen, slingerpaden en doorkijkjes naar heidevelden nodigen u uit voor een verfrissende wandeling. Wij hebben een compleet programma inclusief heerlijke diners met zorg voor u samengesteld. Neem plaats in onze touringcar op weg naar Friesland en beleef een zorgeloze en onvergetelijke reis! Adviesprijs 925,00* Lezersprijs* €850,00* Prijs per persoon. EXCLUSIEF VOOR SENIOREN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31