PZC Uw krant tijdens uw vakantie 4-daagse wijnreis Genieten aan de Moezel Meer vacatures? Ga naar JobTrack.nl JobTrack.nl Unieke lezersreis, incl. vele extra's zoals diners en wijnproeverij www.pzc.nl/webwinkel Meld u eenvoudig aan via www.pzc.nl/vakantieservice Wij ontvangen uw aanvraag graag uiterlijk 2 weken voor uw vakantie Werf uw personeel, waar uw toekomstige werknemer zich oriënteert. Het regionale dagblad in combinatie met vacaturesite 38 woensdag 18 augustus 2010 Voor wijnliefhebbers over de hele wereld is het Moezel gebied een begrip. We bezoeken romantische stadjes als Cochem en Monschau, maken een boottocht over de rivier de Moezei en genieten van een sfeervolle rit met huifkar langs de met wijngaarden begroeide hellingen. U verblijft in het gastvrije en comfortabele Hotel Hutter. Het hotel ligt in Bremm en biedt een mooi uitzicht op de Moezel en de omliggende hellingen. Dag 1: Via de opstapplaatsen vertrekken we richting de Moezel. We bezoeken het wijnstadje Cochem waar een bezoek aan de Reichsburg een must is. Vervolgens nodigen we u uit voor een boottocht over de Moezel met prachtige uitzichten, 's Avonds dineren we in het hotel. Dag 2: Na een goed ontbijt en een kopje koffie met gebak ma ken we een rit per huifkar langs de wijngaarden. Aansluitend op de lunch (incl.) maken we met een gids een wandeling naar de kloosterruïne. Hier wordt u ontvangen met een heerlijk Moezelwijntje. In het hotel geniet u vanavond van een speciali teitenbuffet en gezellige muziek. Dag 3: Vandaag nemen we u mee naar Trier, de oudste stad van Duitsland. Natuurlijk zien we o.a. de bekende Porta Nigra, 's Middags bezoeken we het schilderachtige Bernkastel Kues. Maak een wandeling over het marktplein met de vele vakwerk huizen of ga naar de burchtruïne. Na het diner bent u uitgeno digd voor een wijnproeverij in een sfeervolle wijnkelder. Dag 4: Via de prachtige landschappen van de Eifel rijden we naar het vakwerkstadje Monschau. Bezoek het bekende Rote Haus (excl.). 's Middags reizen we terug naar Nederland. Inbegrepen: Vervoer per luxe touringcar o.l.v. een ervaren chauffeur, tevens reisleider. 3 overnachtingen in Hotel Hutter kamer met douche en toilet o.b.v. halfpension 1 x koffie en gebak in het hotel specialiteitenbuffet en muziekavond boottocht over de Moezel en huifkartocht incl. lunch wandeling met gids bezoek aan Cochem, Trier, Bernkastel Kues en Monschau wijnproeverij Vertrek 6 september, 4 oktober of 25 oktober 2010 Adviesprijs 295,-* Lezersprijs 229,-* prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Exclusief: Reserveringskosten 20,- per boeking 10,- via internet) en calamiteitenfonds 2,50 per boeking. Toeslag éénpersoonskamer 20,-. Minimum aantal deelnemers: 30. Opstapplaatsen: Goes NS station, Roosendaal NS station, Breda NS station, Tilburg Ijsbaan - Zwembad Stappegoor en Eindhoven - Parkeerterrein "de Tongelreep" Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of neem contact op met Peter Langhout Reizen tel. 0900-0991 (€0,15 p.m.) of pere-mail klantenservice@langhout.nl o.v.v. lezersreis Wegener. Op deze reisaanbieding zijn de ANVR en SGR voorwaarden van toepassing. categorie reizen rondreizen Vakantieplannen? Wanneer u langer dan zes dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. Zo treft u bij thuiskomst geen volle brievenbus aan. U kunt kiezen uit de volgende mogelijkheden: A) Doe iemand anders B) Laat uw krant op uw een plezier met uw krant vakantieadres bezorgen Gratis bezorging op huisadressen Gratis bezorging op huisadressen binnen ons verspreidingsgebied binnen ons verspreidingsgebied (buiten ons verspreidingsgebied tegen portokosten) C) Haal de krant af met vakantiewaardebonnen In te wisselen bij alle verkooppunten in Zeeland zoals o.a. campingwinkels, supermarkten, boekwinkels en kiosken Heeft u geen toegang tot internet? Maak dan gebruik van deze bon. Voor vragen belt u met de afdeling Lezersservice via telefoonnummer 088 - 013 99 20 Ik maak gebruik van de vakantieservit Voorletters: Om Ov Het tijdelijke bezorgadres is: Naam: Achternaam: Adres: Adres: Postcode: Postcode: Plaats: Plaats: Telefoon: Telefoon: E-mailadres: Geboortedatum: Ik kies voor het volgende: A O Doe iemand anders een plezier met mijn krant, ik vul het tijdelijke bezorgadres hiernaast in. B O Bezorgde krant op mijn vakantieadres in Nederland, ik vul het tijdelijke bezorgadres hiernaast in. C O Stuur mij vakantiewaardebonnen (voor max. 3 mnd.) Stuur de volledig ingevulde bon in een envelop met postzegel naar: PZC, o.v.v. 'Vakantieservice', Postbus 1090, 5004 BB Tilburg. t/m QjobTrack.nl 't Betere werk! O JobTrack

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 78