JaaP 0 (Tlensenlinq.nl Foort Pieter Dominicus Foort Pieter Dominicus 28 I - 4 woensdag 18 augustus 2010 DysfJadsii Elke dag een stukje dichter naar het eind Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Elke dag wat zwaarder wat je dragen moet Doch al gaande wetend, eens komt alles goed Rustend na het leven, rusten bij de bron, vanwaar lang geleden ook de weg begon. Mijn goedertierenheid zal van U niet wijken. (trouwtekst 12-9-1945) Na een moeizame levensavond is rustig ingeslapen mijn geliefde man, onze vader, schoonvader, opa en overopa 23-12-1921 16-8-2010 Westkapelle: Johanna Dominicus-van Sluijs 's-Heer Hendrikskinderen: Zoutelande Westkapelle: Nelly Minnaard-Dominicus Dick Minnaard (in liefdevolle herinnering) Leonie en Erik Sven en Delony, Anniek en Bas Cora en Janjaap Anna, Fleur, Luc Annelies en Robert Lieke Dennis en Mayke Willy Francke-Dominicus DaafFrancke Ciska en Wim-Pieter Jesse, Tobias, Nathan Richard en Judith Adri Dominicus Ria Dominicus-Lievense Angela en Mare Zoë, Fenna Westkapelle: Maarten Dominicus Nelly Dominicus-Hendrikse Peter en Melanie Onyx Sabine en Jackie Finn, Jur Niels en Renée Zoutelande: Lies Janse-Dominicus Jan Janse Laura en Ronald Alina Danny en Carina Christianne en Ronnie Zoutelande: Corrie Meijers- Dominicus Adrie Meijers Ramon en Romy Mario (in liefdevolle herinnering) Krekepad -5 4361 JJ Westkapelle De afscheidsdienst zal gehouden worden op maandag 23 augustus om 13.00 uur in de PKN kerk "Moria", Markt 67 Westkapelle. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Hierna ontmoeten wij elkaar in het "Jeugdgebouw" bij de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgstroom en Krekepad 1 te Westkapelle voor de liefdevolle verzorging. Heden overleed onze broer, zwager en oom Foort Pieter Dominicus In de leeftijd van 88 jaar. Aalsmeer: Lies en Hans Harts in herinnering Alphen a/d Rijn: Piet en Janny Dominicus in herinnering Zoutelande: Ko en Corrie Dominicus Westkapelle: Adrie en Janny Dominjcus ljsselstein: Kees en Geertje Dominicus in herinnering Middelburg: Freek Dominicus in herinnering Middelburg: Jo en Corrie Dominicus Neven en Nichten 16 Augustus 2010 "De Eeuwige God is u een woning en onder u zijn eeuwige armen. Deut: 33:27a Bedroefd, maar dankbaar voor alle vriendschap, die wij van hem mochten ontvangen, delen wij u mede dat onze vroegere buurman Foort Dominicus In Gods ontferming is opgenomen. Wij wensen Wanne, kinderen en verdere familie de Kracht van Gods nabijheid toe. Kees Kaland Adri Kaland Westkapelle, 16 augustus 2010 Bedroefd zijn wij door het overlijden van Wij wensen de familie Dominicus veel sterkte toe. Collega's en directie Dominicus BV Westkapelle Goes Dordrecht Rotterdam Op 72-jarige leeftijd is onverwachts van ons weggevaren onze lieve vader en opa Andries Bouman oud schipper M.S. Fram Pleun Bouman Dirk Bouman t Jantje Bouman Cor van Laar jolanda Claudia Angela Lena Bouman Herman van Laar Susan en Marco Björn 4388 KJ Oost-Souburg, 16 augustus 2010 Nagelenburgsingel 135 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 augustus van 10.30 - 11.00 uur in het- uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal er een afscheidsdienst gehouden worden. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Vol trots voor wie hij was, hebben wij met pijn en verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve Man, Papa en Opa, de Houvast in ons leven. Een Hart vol Kleur 24 december 1955 15 augustus 2010 Corrie Donze-de Witte Shane Jeffrey V Jamie en Carlotta - Jeffrey Roman Irisstraat 18 4542 EB Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 21 augustus om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren 'in de kerk. Donderdag 19 augustus is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Bedroefd en verdrietig zijn wij na het bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Jaap Donze Site team leader bij Grontmij Industry Wij zullen zijn collegialiteit, opgewektheid en speciale humor iedere dag erg missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen verwerken Namens alle collega's en directie van Grontmij Industry. Zelzate België

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30