12 zeeland Stem mee op: www.pzc.nl/zomer omroep Colofon verschijnt elke dag gedurende de zomer als bijlage bij de PZC en BN/DeStem U kunt ons informeren: email: zomer@pzc.nl website: www.pzc.nl/zomer postadres: PZC onder vermelding van Zomer Postbus 91 4330 AB Middelburg telefoon: 0118 434065 Raymond de Prei en Maurits Sep telefoon: 0118 434065 e-mail: zomer@pzc.nl Tim Hamelink Rianne Kleinveld Marloes Vrolijk Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl 'En 's avonds uitrusten', meldt P. Schroevers bij deze foto. Kennelijk zijn de voeten vermoeid. Maar of het een esoterische kaars is die rust uitstraalt of dat het vlammetje gewoon voor wat warmte zorgt voor koude tenen, blijft gissen. Heeft u ook een mooie of grap pige foto gemaakt, plaats die dan op on ze website www.bndestem.nl/zeeuwse- zomerfotos. Kies daarna voor het al bum Zomerfoto 2010. Om te voorko men dat het formaat te klein is om af te drukken in de krant, vragen wij u na drukkelijk het originele bestand te-stu ren. dinsdag 17 augustus 2010 Hetty Blok en Leen Jongewaard Wilt u een stekkie „Een liedje uit Ja zuster nee zuster. Ik ben nog een paar jaar in de leer geweest bij Hetty Blok. Ik bewaar dierbare herinnerin gen aan haar." Mercedes Sosa Gracias a la uida „Zij heeft zo verschrikkelijk veel tempera ment in haar stem. En dat weet ze hele maal over te brengen. Die passie en vibra tie zijn geweldig." Luciano Pavarotti Nessun dorma „Eén van mijn passies is hoe mensen hun stem gebruiken om zichzelf neer te zetten. En dat doet hij geweldig. Dit nummer gaat over sterren in de nacht en liefde." U koos gisteren Aan de kust van Blof als zomerhit. De zomerredactie vraagt elke dag bekende Zeeuwen naar hun favoriete zomerhits. Vandaag de keuze van kleinkunstenaar Adrie Oosterling uit Groede, die zijn 25-jarig jubileum viert. U kunt uw stem uitbrengen. Ga daarvoor naar www.omroepzeeland.nl/zomer. Omroep Zeeland draait de winnaar rond 17.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 80