Dysrladan Aaltje Flikweert-Overbeek Nel Joosse-Pierens Corry Luitwieler-Heesakkers lieve Corrie Oma Melse Johan Verburg Johan Verburg 28 familieberichten dinsdag 17 augustus 2010 fI1ensenlinq.nl Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moeizame levensavond en kort na het overlijden van haar man, de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 3 juli 2010 weduwe van Pieter Flikweert in de leeftijd van 83 jaar. Goes: Kerkwerve: Marja Flikweert Rien Bras Lianne Viergever-Flikweert Daan Viergever Olivier en Marijke Andrea en Christiaan Jonathan Pieter "Onze dank gaat uit naar de RST voor de liefdevolle verzorging en het personeel van 'Cornelia Allévo' afdeling Zandplaat te Zierikzee voor de liefdevolle verpleging Zierikzee, 13 augustus 2010 Verpleeghuis "Cornelia Allévo" Correspondentieadres: Familie Viergever-Flikweert, Tellersweg 114321TW Kerkwerve. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 19 augustus om 13.15 uur in "Salem", Molenstraat 16 te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "Salem". - Geen bloemen - Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het vrij onverwacht overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Aaltje Flikweert-Overbeek weduwe van Pieter Flikweert M.J. Goudzwaard (in herinnering) N. Goudzwaard-Overbeek (in herinnering) P. Overbeek N.T. Overbeek-Bouwman Neven en nichten We wensen haar kinderen en kleinkinderen de nabijheid van de Heere toe. Zierikzee, 15 augustus 2010 Enige en algemene kennisgeving Op 11 augustus is, in zorgcentrum De Zoute Viever, overleden mijn partner, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder sinds 1970 weduwe van Piet Joosse in de leeftijd van 87 jaar. Wim Vetter Max Joosse Jannie Joosse-de Koeijer Peter en Chandra Mik, Jens, Nils, Tess Jantine en Huib Xam, Zedd Wilma Dobbelaar-Joosse Han Dobbelaar Angela in herinnering Viona en Eric Sharella, Danielle, Milou Jannie van der Knaap-van Belzen Cees van der Knaap Correspondentieadres: Ritthemsestraat 90, 4388 JS Oost-Souburg De cremaüeplechtigheid heeft op 16 augustus 2010 in besloten kring plaatsgevonden. Kleurrijk. Intens. Vol liefde voor ons en voor anderen. Wat zullen we je missen Wij hebben na moeilijke jaren van geestelijk achteruitgang afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Corry Luitwieler-Heesakkers Eindhoven, 28 maart 1936 t Middelburg, 14 augustus 2010 Middelburg: Jaap Luitwieler Den Haag: Babette Luitwieler en Johan Wilt Nina, Mauri en Sem Noordweg 88 4333 GK Middelburg Wij zullen Corry gedenken op donderdag 19 augustus om 12.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid om ongedwongen samen te zijn in de ontvangkamer van de begraafplaats. Twee minuten over twaalf op zijn verjaardag, na zijn laatste feest met iedereen erbij, is mijn man, onze papa en opa voorgoed gaan slapen Ron Jansen Bandoeng, t Middelburg, 15 augustus 1937 15 augustus 2010 Frieda Rosita Susanna en Philip Belinda en Chris Jacinho en joyce Sarah en Brandon Reinold en Naomi Maxime en Terrence Aimée Rondeel 24 4336 JV Middelburg Ron is thuis opgebaard. De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 20 augustus om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Ron houdt van bloemen. Dag lieve zus, schoonzus en ontzettend lieve tante Altijd zullen we zomaar ineens weer lachen of glimlachen om de avonturen die we met jou, Jaap en Babette hebben beleefd. Fijn dat je nu eindelijk rust hebt! Lekker lachen om dezelfde dingen Zoveel grappige en heftige herinneringen De diepe band aan de ondergrond, die raakte ik in mijn hart nooit kwijt We nemen er nog eentje, voor de dommen is de spijt- Middelburg Jos Nicky Zoetermeer Philippe Sabine Anthony, Floor en Sofie Middelburg Marieke Peter Yke en Daan ?P|jjp§ v. «BP**- I 1: J De laatste draad was dun en broos, zij heeft het hoofd gebogen. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze schoonzus, tante en oudtante Corrie Luitwieler-Heesakkers Bram en Lena Luitwieler-Roeting Nico t en Wil Luitwieler-van der Niet Kees en Toos Luitwieler-Tiel Adrie en Bep Luitwieler-Haan Ria Luitwieler Annie en Kees t Sol-Luitwieler Bertus Luitwieler en Erna van Sliedrecht Jack Luitwieler en Carry de Jong Neven en nichten achterneven en -nichten Middelburg, 14 augustus 2010 Voor ons allemaal heb jij iets bijzonders betekend. We zullen je missen. Danielle, Judith, Maaike, Miranda, Miriam, Nadja, Pé en Sanne Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart Asten: Sandra, Arthur Lynn Oost-Souburg Martin, Chantal Jayda De strijd is gestreden, met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig, de strijd is gestreden.zo is het goed. Verdrietig zijn wij met het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Leida Melse-Jobse 14 augustus in de leeftijd van 74 jaar Middelburg Wim en Sien Middelburg Oost-Souburg Jaap en Corrie Bram en Janny Neven en nichten Verdrietig zijn we door het overlijden van Henk Samijn Vader van onze leerlinge Ellen. Ellen we denken aan jou en aan je familie in deze moeilijke tijd Personeel en leerlingen Edudelta College Goes Onverwachts, en veel te vroeg. Wij wensen Annie en Diana veel sterkte toe. Wemeldinge Mw. B.J. Dekker-Verburg Kapelle Jannie Verburg Wemeldinge Jan, Jacintha Sem Leo en Sylvia Dordrecht Jaap Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van de man, die altijd voor ons klaar stond Wij wensen Annie, Diana en de familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Goes J.D.A. Francke- van Eijsden Kattendijke Ellie, Hans, Bas en Eva Francke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30