7 zeeland omroep Stem mee op: www.pzc.nl/zomer maandag 16 augustus 2010 Colofon verschijnt elke dag gedurende de zomer als bijlage bij de PZC en BN/DeStem email: zomer@pzc.nl website: www.pzc.nl/zomer postadres: PZC onder vermelding van Zomer Postbus 91 4330 AB Middelburg telefoon: 0118 434065 Coördinatie: Raymond de Frel en Maurits Sep telefoon: 0118 434065 e-mail: zomer@pzc.nl Tim Hamelink Rianne Kleinveld Marloes Vrolijk Advertenties: Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl Zeeuwse klededracht is niet 'uit'. Dat de gehaakte, stralend witte kleding comfortabel te dragen is, bewijzen de ze meiden. Op deze foto, ingestuurd door Monique Dusebout, is te zien dat zelfs picknicken in het Vlissingse Bel- lamypark geen probleem is in deze jurk jes. Heeft u ook een mooie of grappige foto gemaakt, plaats die dan op onze website www.pzc.nl/foto. Kies daarna voor het album Zomerfoto 2010. Om te voorkomen dat het formaat te klein is om af te drukken in de krant, vragen wij u nadrukkelijk het originele bestand te sturen. WiM U koos zaterdag 'Legos de ti' van Gloria Estefan als zomerhit. De zomerredactie vraagt elke dag bekende Zeeuwen naar hun favoriete zomerhits. Vandaag de keuze van Edwin Foudraine van mosselbedrijf Prins en Dingemanse in Yerseke. U kunt uw stem uitbrengen. Ga daarvoor naar www.pzc.nl/zomer. Omroep Zeeland draait de winnaar rond 17.30 uur. O Blof Aan de kust „Het nummer met het volledige Zeeuwse zomergevoel. En dan die zin: ...zin in mos selfeesten krijgen. Dat past natuurlijk hele maal bij ons bedrijf. Het is ook niet voor niets ons pauzemuziekje op de telefoon lijn." Bob Marley 8c The Wailers lamming „Dit nummer is een herinnering aan mijn vakanties op camping De Witte Raaf in Ar- nemuiden in de jaren zeventig. Daar hing altijd zo'n lekkere lome, warme sfeer. Daar past dit nummer bij." Bryan Adams Summer of'69 „Een heel lekker nummer. Bovendien is mijn vrouw in dat jaar geboren. Dus bij dat nummer moet ik altijd aan haar den ken. Het heeft de goede titel en het swingt."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 89