301 sport MLTC-toernooi warmt Middelburg op Tien keer 0-0 in Yerseke Motorjonkies excelleren Puzzel ouderwets gezellig mee en maak deze week kans op MAGIX Video easy, waarmee u zelf uw video's kunt monteren! maandag 16 augustus 2010 YERSEKE - De vierde editie van de Reimerswaalcup was een bijzonde re. Van de vijftien duels eindigden er zaterdag liefst tien in 0-0. De Reimerswaalcup is een traditio neel voorbereidingstoernooi van de zes clubs uit de gemeente Rei- merswaal: Kruiningen, Yerseke, Hansweertse Boys, Waarde, Krab- bendijke en Rillandia. Het toer nooi - een halve competitie - werd dit jaar gehouden in Yerseke. De voetbalvereniging Yerseke heeft in de zomer nieuwe netten in de doelen gehangen en kon na afloop constateren dat die goed ge spaard waren gebleven. In de vijf tien duels van elk 25 minuten werd namelijk slechts vijftien keer gescoord. Alleen bij de wedstrij den Krabbendijke-Rillandia (0-4), Waarde-Yerseke (0-3), Kruinin- gen-Rillandia (1-1), Rillandia-Waar- de (3-0) en Hansweerste Boys-Waarde (3-0) vielen er goals. Rillandia, dat acht treffers liet aan tekenen, prolongeerde de titel. Yer seke en Hansweertse Boys werden gedeeld tweede. Beide teams ver sloegen Waarde met 3-0 en bleven de overige vier keer op 0-0 steken. Arjan Koopmans werd met drie treffers 'topscorer'. De spits van Rillandia, dat de Reimerswaalcup al voor de derde keer in de wacht sleepte, staat met veertien doel punten ook eerste op de all-time topscorerslijst van het toernooi. Heinkenszand won zaterdag het Zeeland Assurantiën Toernooi. De thuisploeg had na vier wedstrij den evenveel punten als Luctor'88, maar won het toernooi op basis van een beter doelsaldo. Omdat Volharding had afgezegd vanwege te weinig spelers, werd het toernooi met vijf ploegen afge werkt. Heinkenszand begon met een 2-0-overwinning op Kwaden- damme dankzij twee treffers van Maarten Griep. Ook het tweede duel werd met 2-0 gewonnen. Twee doelpunten van Eelco Wal- hout, waarvan één uit een straf schop, volstonden voor de zege op Apollo'69. Daarna speelde Hein kenszand twee keer met 1-1 gelijk. Beide keren was Tony van Dam me de doelpuntenmaker. Tegen Borsele werkte hij een achterstand weg, tegen Luctor'88 zorgde hij voor een voorsprong. W door Sven Bakker MIDDELBURG - Het is nog minder dan twee weken voordat een ge deelte van de internationale tennis wereld zich zal concentreren op de tennisbanen van MLTC in Middel burg. Dan is het tijd voor een dik ke week toptennis tijdens het Fut- ure-toernooi, in de strijd om dui zenden dollars aan prijzengeld en de felbegeerde ATP-punten die te verdienen zijn. Afgelopen week was het nog even de beurt aan het 'kleine broertje', het Drukkerij Ver flage MLTC-toernooi. Op dezelfde gravelbanen waar de Future-partijen zullen worden ge speeld, waren het gisteren de Zeeuwse toppers in de categorieën 5 tot en met 8 die om de titels stre den. Er werden ook enkele wed strijden in de 4-categorie bij de mannen gespeeld. Daarin had Sven Vermeulen al-voor het finale- weekeinde de strijd in zijn voor deel beslist na eenvoudig van San- der van Buren, Serge van Thienen, Jeppe de Lange en Paul van der Feen te hebben gewonnen. De finale in de vijfde categorie van het mannendubbelspel was gister middag de hoofdpartij op centre court. Daarin waren Mitchar Moens en Bas Felius, die vooraf als favorieten waren bestempeld, met 6-3 6-1 de sterkste tegen Wouter Labrujère en Mark de Waal. Moens en Felius hadden eerder dit zomerseizoen, in juli, ook al de ti tel gepakt bij het DOS-toernooi in Vlissingen. In het enkelspel 5 was er succes voor tennisclub Veere, in de per soon van Andrej Miljoen. In de fi nale stond hij slechts één enkele game af aan zijn tegenstander Kees de Lange, die een thuispartij speelde. Het werd 6-0 6-1 voor Mil joen, die daarmee zijn tweede titel pakte na zijn zege in het dubbel spel 6. In die categorie was hij met Martin Meyers met 6-2 7-6 beter dan Patrick Engelen en Dennis van Tatenhoven. Kim Houmes uit Domburg, die af gelopen voorjaar competitie speel de voor tennisclub Oost-Souburg, ging net als Miljoen met twee ti tels naar huis. In het enkelspel 5 eindigde Houmes in de poule voor de Vlissingse Eileen Deijnen van tennisclub De Schelde. In hun on derlinge treffen was Houmes met 6-0 7-5 de beste. In het gemengddubbelspel 5 was Houmes met Andros Bosman goed voor haar tweede zege. De be slissing viel gisteren na een een voudige zege op Pascal Koster en Vivian Corré: 6-1 6-1. Eileen Deijnen was net als Hou mes ook goed voor een eindzege in het gemengddubbelspel, maar dan in de 6-categorie. Deijnen en De Schelde-clubgenoot Merijn Krijger wonnen in drie sets van Pieter Petrignani en Tamara Leens- tra, ook van De Schelde. Het werd 6-2 4-6 6-3. In het gemengddubbelspel 5 voor spelers van 35 jaar en ouder eindig den Leo Verpaalen van tennisclub Gravelsteps uit Schoondijke en Coby Kleinepier van MLTC boven aan in de poule na een zege op Bart van Duinen en Ellen de Bliek: 6-2 0-6 6-2. door Herman Heuvink WEMELDINGE - Erik van der Wek ken heeft zaterdag de vijfde club wedstrijd van Motorclub de Sproeier in Wemeldinge gewon nen. De Zierikzeese motorcrosser liet in beide manches de Oost-Sou- burgse jonkies Gian Carlo Buijs en Jeffrey van Kempen achter zich. Het was zaterdag duidelijk te mer ken dat het nog vakantietijd is. De klassen waren niet volledig bezet, zodat er hier en daar samenge voegd moest worden. Erik van der Wekken pakte in bei de manches kopstart en de rest zag hem pas aan de finish terug. Om de ereplaatsen werden mooie gevolgen geleverd. Vooral de strijd in de tweede manche tussen Buijs en Van Kempen mocht er zijn. Het was uiteindelijk Van Kempen die deze in zijn voordeel beslecht te. De 17-jarige crosser had daar wel de motor van zijn zusje Daniëlle voor nodig. In de eerste manche leek Van Kempen ook al op weg naar de tweede plaats, maar hij werd gedwarsboomd door een af gebroken versnellingspook. Van Kempen pakte nog een reservemo tor en werd achtste. Buijs werd tweede in de eerste manche door in de laatste ronde Jan Peter van der Weele uit Brouwershaven te verrassen. Bij de veteranen was in beide man ches Mykel van de Goor uit Vlissin gen oppermachtig. Een van zijn grootste tegenstanders, Ron Bos Ellen de Bliek van MLTC en Bart van Duinen verweren zich in het gemengddubbel 5 in Middelburg. Tevergeefs, blijkt later, want ze verliezen met 6-2 0-6 6-2. foto Izaak Verkeste rriAGi Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 74