Lterlailan t 16 familieberichten O fllensenlinq.nl Theadora Johanna Suzanna Dijk Thea Koos van Doorn Rijschool Vlaanderen Janneke Sara Faas maandag 16 augustus 2010 De laatste uren voor het einde dan wordt die grote wereld klein is plotseling alles onbeduidend tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden verliest zijn glans, verliest zijn zin maar achter de gesloten ogen glanst een gigantisch groot begin... Toon Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. je was voor ons een lieve man, pa en opa. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan August Joseph Petrus Francies de Bock Guust levenspartner van Irene Verhoofstad eerder weduwnaar van Rosa Bouters A Axel, 21 september 1943 t Terneuzen, 13 augustus 2010 Axel: Irene Verhoofstad Koewacht: Saskia en Freddy, Sanne, Stijn Schijndel: Martin en )eoyre, layden Waalwijk: Raymond en Nicole, Carlo Wilhelminastraat 90,4571 JN Axel U kunt afscheid nemen van Guust in het uitvaartcentrum aan de Westsingel, op de begraafplaats te Axel, op woensdag 18 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op donderdag 19 augustus om 11.00 uur in de aula van het crematorium. Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Groot is de leegte en het verdriet. Mooi zijn de herinneringen die zij achterliet. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze moeder, oma, overgrootoma, zus en tante 22 februari 1946 Biervliet 13 augustus 2010 Middelburg Marianne en John Marilisa, Moïse Brigitte en Gerard Cheyenne, Tanisha, Kayleigh Melissa en Sammy, Alicia Jan en Henri Alexandra en Henk lnua,Yulia In liefdevolle herinnering: M. Langstraat Correspondentieadres: Westerscheldestraat 9, 4388 VC Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 18 augustus van 20.00 tot 21.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematie zal overeenkomstig haar wens in stilte plaatsvinden. Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die hij ons heeft geschonken en met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Hanna van Doorn-Verschoof in de leeftijd van 71 jaar. Terneuzen: H. van Doorn - Verschoof Almelo: Gijs van Doorn en Marielle Sam, Fleur, Bob, Dion Sluiskil: Sjaco t en Diana van Doorn - Klapwijk Maiko Sluiskil: Marckpeter en Patricia van Doorn - Lijbaert Kennet, Maricia 13 augustus 2010 van der Waalsstraat 47 4532 LB Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 19 augustus om 13.00 uur in crematorium Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hij is naar het Licht gegaan Zijn humor, zijn levenslust en enthousiasme, we zullen het gaan missen. Plotseling hebben wij van hem afscheid moeten nemen,.. Wat blijft zijn de zeer mooie herinneringen. Ron Vrijenhoek in de leeftijd van 52 jaar. Wij zijn dankbaar datje in ons leven mocht zijn. Koudekerke Bergen Op Zoom Hellevoetsluis Rotterdam Bergen Op Zoom Goes Hulst Christine Willems-Vrijenhoek Mam Vrijenhoek Yolanda en Maurice Denise en Harm Ralph Mickeal en Shanou Albert en Annemarie Eva Noa Bart en Corinne Sem Marieke en Arnaud Jeremy Delilah Breda, 12 augustus 2010 Ron is thuis, u kunt hier persoonlijk afscheid van hem nemen op dinsdag 17 en woensdag 18 augustus van 16.00 tot 19.00 uur. De afscheidsbijeenkomst voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden donderdag 19 augustus om 14.00 uur in de aula van het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ont moeten in de ontvangkamer van het crematorium. Ron hield van Hortensia's en de kleur roze. Afscheid nemen is met zachte vinger wat voorbij is dichtdoen en verpakken in goede gedachten ter herinnering. Afscheid nemen is met dankbare handen weemoedig meedragen al wat waard is om niet te vergeten. Afscheid nemen is losrukken en achterlaten en niet kunnen vergeten. Streel haar, wind streel haar, rust neem haar mee, zon laat haar kracht en liefde over de wereld waaien tot ze rust vindt in een nieuw leven zonder de terugkerende vraag naar 't waarom van haar dood. Na een zeer moeilijke, zware laatste levensperiode geven wij kennis van het overlijden van Breskens, 3 oktober 1926 Oostburg, 14 augustus 2010 Dochter van Jacobus Faas en Johanna Paulina van Tatenhove Echtgenote van Hendrik Adriaan Fenijn t 24 december 1977 Moeder, oma en overgrootmoeder van Breskens: Breskens: Schoondijke: Breskens: Henk Fenijn in herinnering Henk Ko Fenijn Wendy en Werner Dennis Joke Fenijn Yvonne Sybren, Wessel Marcel en Nicole Sjaak Fenijn De Stelle, Oostburg Correspondentieadres: J.S. Fenijn Rembrandt van Rijnstraat 10 4507 BV Schoondijke Onze moeder is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is op woensdag 18 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 20 augustus om 14.00 uur in de PKN Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Daarna is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42