zeeland 113 bijzonder Vliegerfeest 'Meneer en mevrouw Pema' wonen erg gezond Actie Cassandria Bad levert 1500 euro op Fietser gewond na aanrijding op kruising Fietser gewond na botsing met paal Executieverkoop MEEST CELEZEN WEBLOCS maandag 16 augustus 2010 RETRANCHEMENT De sponsortocht van IJsbrand Vis ser heeft 1500 euro opgeleverd. Vis ser, te gast op camping Cassandria Bad bij Retranchement, vroeg cam- pinggasten hem té sponsoren tij dens zijn deelname aan de too kilo meter lange Dodentocht in Vlaan deren. Het leverde 739 euro op. De eige naar van Cassandria Bad, de fami lie Basting, vulde dat bedrag aan tot 1500 euro. De opbrengst gaat naar het Koningin Wilhelmina- fonds, dat strijdt tegen kanker. ZUIDDORPE Een 47-jarige toerfietser uit België is zaterdagmiddag rond 14.30 uur bij Zuiddorpe gewond geraakt bij een aanrijding. De renner kreeg op het fietspad van de Provinciale Weg geen voor rang van een 31-jarige automobilist uit de gemeente Terneuzen, die linksaf de Blijpolderseweg in wil de slaan. De Belg is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Na behan deling mocht hij weer naar huis. CADZAND-BAD Een 16-jarige jongen uit Tilburg is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt op de Boulevard de Wielingen in Cadzand-Bad. De Brabander fietste rond één uur over de boulevard. Tegelijkertijd speelde hij met zijn mobiele tele foon. Daarbij had hij zo weinig oog voor waar hij reed, dat hij tegen een lan taarnpaal fietste. Een forse hoofd wond was het gevolg. De Tilburger is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto 1. Woning afgebrand in IJzendijke 2. Controle op showtuin grafzerken 3. Postbode Theo stopt na 40 jaar Kijk voor verschillende soorten weblogs van PZC-redacteuren op www.pzc.nl/blogs STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl STEKENE - „Onkruid vergaat niet." Meneer Kaijser (93) geeft grinni kend een verklaring voor het feit dat hij en zijn vrouw zeventig jaar na hun trouwdag nog steeds sa men op de wereld zijn. Zijn echtge note (91) weet een andere reden. „We wonen in een gezonde omge ving", geeft ze aan. „Vroeger had den we een huis in de buurt van Terhole. Daar werden we verschil lende keren ziek van het gif dat een boer op zijn land spoot. We zijn toen, in 1975, op zoek gegaan naar een stuk land waar het te slecht was om te boeren. En we kwamen op onze huidige plek in Stekene terecht. Heerlijk wonen, vlakbij een bos." Het paar, beiden geboren in Ter- neuzen, leerde elkaar kennen in de levensmiddelenzaak van haar vader. „Mijn man kwam bij mijn vader in dienst. Als hij naar huis ging, liep ik met hem mee om de poort op slot te doen. Dat is niet lang goed gegaan, haha." Na hun trouwen hadden de Kaij- sers jarenlang een levensmiddelen zaak in Hulst: de Pema. „Ik kom nog regelmatig in Hulst", vertelt mevrouw Kaijser. „Op straat word ik regelmatig aangesproken met 'mevrouw Pema'." Het duo vierde het 70-jarig huwe lijk afgelopen zaterdag met een re ceptie. De huwelijksdag was al op 16 juli. „Maar toen zat onze klein dochter in Canada. We hebben toen besloten het feest maar op de verjaardag van mijn man te geven. Die heeft nu dubbel feest." Het echtpaar Kaijser: geboren in Terneuzen, gewerkt in Hulst en nu woon achtig in Stekene. foto Mark Neelemans Martijn Vermeulen uit Valkenswaard met zijn enorme Flinstones-vlieger. „Ik heb er nog zo'n veertig bij me", vertelt hij, foto's Mark Neelemans

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39