301 sport _3 Gelijkspel Duiveland, zeges Motorjonkies excelleren Zeilsucces voor Arne Hubregtse Tien keer 0-0 bij Reimerswaalcup Doelsaldo beslist in Heinkenszand Gunst en Bal in toptien in België OEFENVOETBAL In de aanloop naar het nieuwe seizoen werd er zaterdag volop gevoetbald. Tweedeklasser Duiveland hield stand Drie d°elP"nten waren v°°r tegen eersteklasser Terneuzense Boys1-1. ders te verslaan. Het werd 3-3. Puzzel ouderwets gezellig mee en maak deze week kans op MAGIX Video easy, waarmee u zelf uw video's kunt monteren! maandag 16 augustus 2010 SCHARENDIJKE De 39e Beneluxkampioenschappen zeilen op de Grevelingen, ter hoog- te van Brouwershaven, leverden succes op voor Arne Hubregtse uit Scharendijke. In de klasse Laser Standard behaalde hij de vierde plaats. Er werd ook gevaren in de finnjol, Flying Junior, Snipe, Con tender, Solo, Laser Radial en Laser 4.7. Zaterdag waren er geen series vanwege gebrek aan wind. Giste ren werd de wedstrijd door te veel wind na twee reeksen afgeblazen. YERSEKE De vierde editie van de Reimers waalcup was een bijzondere. Van de vijftien duels eindigden er zater dag liefst tien in o-o. De Reimers waalcup is een traditioneel voorbe- reidingstoernooi van de zes clubs uit de gemeente Reimerswaal: Kruiningen, Yerseke, Hansweertse Boys, Waarde, Krabbendijke en Ril- landia. Rillandia, dat acht treffers liet aantekenen, prolongeerde de ti tel. Yerseke en Hansweertse Boys werden gedeeld tweede. HEINKENSZAND Heinkenszand heeft zaterdag het Zeeland Assurantiën Toernooi ge wonnen. De thuisploeg had na vier wedstrij den evenveel punten als Luctor'88, maar won het toernooi op basis van een beter doelsaldo. Heinkenszand won met 2-0 van Kwadendamme en Apollo'69 en speelde vervolgens met 1-1 gelijk te gen Borsele en de laatst overgeble ven concurrent Luctor'88. D OTTIG NIES Wielrenner Davy Gunst is zaterdag vierde geworden in een wedstrijd in Dottignies. De nieuweling uit Yerseke was di verse malen in de aanval in Wallo nië, maar tevergeefs. In de slotron- de ontsnapten twee renners, onder wie de latere winnaar Tom van Dam, uit het peloton. Davy Gunst werd vierde in de sprint. Boaz Bal uit Zierikzee eindigde za terdag als negende in Deine Vinkt. SKNWK niet genoeg om Bevelan- door Herman Heuvink WEMELDINGE - Erik van der Wek ken heeft zaterdag de vijfde club wedstrijd van Motorclub de Sproeier in Wemeldinge gewon nen. De Zierikzeese motorcrosser liet in beide manches de Oost-Sou- burgse jonkies Gian Carlo Buijs en Jeffrey van Kempen achter zich. Het was zaterdag duidelijk te mer ken dat het nog vakantietijd is. De klassen waren niet volledig bezet, zodat er hier en daar samenge voegd moest worden. Erik van der Wekken pakte in bei de manches kopstart en de rest zag hem pas aan de finish terug. Om de ereplaatsen werden mooie gevolgen geleverd. Vooral de strijd in de tweede manche tussen Buijs en Van Kempen mocht er zijn. Het was uiteindelijk Van Kempen die deze in zijn voordeel beslecht te. De 17-jarige crosser had daar wel de motor van zijn zusje Daniëlle voor nodig. In de eerste manche leek Van Kempen ook al op weg naar de tweede plaats, maar hij werd gedwarsboomd door een af gebroken versnellingspook. Van Kempen pakte nog een reservemo tor en werd achtste. Buijs werd tweede in de eerste manche door in de laatste ronde Jan Peter van der Weele uit Brouwershaven te verrassen. Bij de veteranen was in beide man ches Mykel van de Goor uit Vlissin- gen oppermachtig. Een van zijn grootste tegenstanders, Ron Bos MIDDELBURG - In de aanloop naar de nieuwe voetbalcompetitie hiel den Duiveland en Terneuzense Boys elkaar zaterdag keurig in evenwicht: 1-1. SKNWK speelde met 3-3 gelijk tegen Bevelanders, DFS won van Zierikzee en ZSC' 62 versloeg de reserves van Seroos- kerke. Duiveland-Terneuzense Boys 1-1 (0-0): Duiveland en Terneuzense Boys gebruikten hun onderlinge duel om veel spelers speeltijd te ge ven en wisselden er dan ook lustig op los. De wedstrijd ging gelijk op, met kansen voor beide doelen. Na een doelpuntloze eerste helft open de Flamur Maloku (ex-JVOZ) na de hervatting de score, maar niet veel later bracht Danny Lecomte de stand weer in evenwicht. Bij 1-1 bleef het ook. DFS-Zierikzee 2-1 (1-0): In de be ginfase was Zierikzee veel meer in balbezit. Naarmate de wedstrijd vorderde, nam DFS het initiatief over en kwam voor rust op 1-0 door Huib Nortier. Kort na de pau ze werd het zelfs 2-0 door Pieter de Munnik. Door een treffer van Frank van der Helm kreeg Zierik zee aansluiting. Verder kwam het echter niet. ZSC'62-Serooskerke 2 3-2 (0-1); In het gelijkopgaande duel tussen ZSC'62 en Serooskerke 2 namen de bezoekers in de eerste helft een o-i-voorsprong door een doelpunt van Maikel Simonse. Arjan Smal- heer (1-1) en Robin Provoost (2-1) keerden na de rust de rollen om, waarna Maikel Simonse opnieuw het net vond. Arjan Smalheer be sliste het duel tien minuten voor tijd in het voordeel van de thuisclub. Bevelanders-SKNWK 3-3 (2-2): Gezien het evenwichtige karakter van de wedstrijd konden beide teams met het eindresultaat leven. SKNWK nam wel steeds de lei ding, maar de thuisploeg had tel kens een antwoord klaar. Vijf mi nuten voor tijd viel de 3-3 uit een strafschop. De doelpunten werden gemaakt door achtereenvolgens Freddy van de Moere, Stefan Ver meer, Robert Padmos, Leo Koole, Wilco de Valk en Arie Jongejans (strafschop). Stellendam-Arnemuiden 3-3 (1-2): Arnemuiden ging in het duel met Stellendam sterk van start en nam al in het eerste half uur een 0-2-voorspong door twee doelpunten van Mark van Haneg- hem. Op slag van rust bracht Rut- ger de Vries de thuisclub terug in de wedstrijd. De 1-2 werd na de hervatting gevolgd door de 2-2 en 3-2 van (opnieuw) Rutger de Vries en Barry van Broekhoven. Vijf mi nuten voor tijd voorkwam Mari- nus Baas met een doeltreffende uit haal de dreigende nederlaag: 3-3. SSV'65-Walcheren 6-1 (4-0): Voor al in de eerste helft was het krachtsverschil groot. Toen stoom de de thuisploeg op naar een reeds beslissende voorsprong van 4-0. Na de doelwisseling was er iets meer evenwicht in het spel. Bij de stand 5-0 scoorde Darryl den Hol lander tegen voor Walcheren. Voor SSV'65 scoorden Christiaan Boon (3x), Pim Bruins (2x) en Jor- dy Matondo. Domburg-Noad'67 6-0 (2-0): Domburg scoorde er lustig op los. Na een 2-0-ruststand werd de be zoekende derdeklasser met 6-0 ver slagen. Christian Wisse en Rick van den Driest scoorden in de eer ste helft. Na de hervatting waren beide spelers opnieuw doeltref fend, waarna Ronald Hendrikse en Sander Willemse de eindstand op 6-0 bepaalden. Wolfaartsdijk-IJzendijke 3-4 (2-2): Wolfaartsdijk en IJzendijke gaven elkaar niet veel toe. Joel van Overloop en Christian van Vooren bezorgden IJzendijke een 0-2-voor- sprong, maar nog voor de rust kwam de thuisclub terug door een treffer van Tom Kloet en een eigen doelpunt van Niek Verbeek. Wilf red van den Dries zette Wolfaarts dijk na de rust ook nog eens op 3-2, maar door doelpunten van Ad- ri van Hanegem en Lodewijk van Keeken trok IJzendijke toch nog aan het langste eind: 3-4. De verdedigers van Terneuzense Boys (zwarte shirts) proberen een aanval van iTlAGi Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl Een initiatief van

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 32