MM mm Colofon Ad Mathilda Wisse familieberichten IJ Johan Verburg Düfikhifïuj^iu^ Iedere uitvaart uniek. Yarden Hg amilieberichten 0 (Tlensenlinq.nl maandag 16 augustus 2010 De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Plotseling is van ons heengegaan onze geliefde zus, schoonzus en tante Maria van de Velde-Steenepoorte weduwe van Johan van de Velde in de leeftijd van bijna 83 jaar. Elburg: H. Steenepoorte C. Steenepoorte-Koopman ~in herinnering- Kapelle: J. Steenepoorte -in herinnering- A. Steenepoorte-Moeliker -in herinnering- Middelburg: M. Louwerse-Steenepoorte J.I. Louwerse Biezelinge: W. Steenepoorte C.J. Steenepoorte-Schouten neven en nichten 14 augustus 2010 Met droefheid hebben wij kennis genomen dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Maria van de Velde-Steenepoorte weduwe van onze oudste broer, zwager en oom Johannes Martinus van de Velde Zierikzee, M.A. van de Velde S.M van de Velde-Smits M.C. Bevelander-van de Velde A. Bevelander -in herinnering- C.M. van de Velde A.P. van de Velde-Dorst -in herinnering- C.J. van den Hoek-van de Velde C. van den Hoek -in herinnering- P.J. van de Velde M.P. van de Velde-Plaating W.J. van de Velde C. van de Velde-den Boer J.C. van de Velde M. van de Velde-van Leeuwen J.W. van de Velde A.S. van de Velde-Stouten J.L.F. Bolleman K.|. Bolleman-van de Velde neven en nichten Zierikzee, 14 augustus 2010 Zijn handen hebben voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons geklopt. Hij had nog zoveel plannen, hij wou nog zoveel doen. 't Is.niet meer dan. maar toen. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en de zorg waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van mijn man en vader Johan Verburg - echtgenoot van Annie Verburg-Cremer - Kortgene 30 april 1941 t Kattendijke 14 augustus 2010 Annie Verburg-Cremer Diana Verburg Correspondentieadres: Monnikendijk 24 4474 ND Kattendijke Johan is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelandén', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen bezoek. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van hem te nemen op woensdag 18 augustus om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk .3 te Middelburg. Aansluitend aan de afscheidsbijeenkomst is er gelegen heid tot condoleren en samenzijn in de koffieruimte van bovengenoemd crematorium. Onverwachts is overleden onze buurman We wensen Annie en Diana veel sterkte toe met dit verlies. Kattendijke Deny en Willy Verdonk Claudia en Niels Verdonk Ricks en Alida Meppelder Johan en Lenny Melis Jan en Tonny Solleveld Hij is naar het Licht gegaan. Zijn humor, zijn levenslust en enthousiasme,we zullen het gaan missen. Plotseling hebben wij van hem afscheid moeten nemen... Wat blijft zijn de zeer mooie herinneringen. Ron Vrijenhoek in de leeftijd van 52 jaar. Wij zijn dankbaar datje in ons leven mocht zijn. Koudekerke Bergen Op Zoom Hellevoetsluis Rotterdam Bergen Op Zoom Goes Hulst Breda, 12 augustus 2010 Ron is thuis, u kunt hier persoonlijk afscheid van hem nemen op dinsdag 17 en woensdag 18 augustus van 16.00 tot 19.00 uur. De afscheidsbijeenkomst voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden donderdag 19 augustus om 14.00 uur in de aula van het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ont moeten in de ontvangkamer van het crematorium. Ron hield van Hortensia's en de kleur roze. Christine Willems-Vrijenhoek Mam Vrijenhoek Yolanda en Maurice Denise en Harm Ralph Mickealen Shanou Albert en Annemarie Eva Noa Bart en Corinne Sem Marieke en Arnaud Jeremy Delilah Voor uw medeleven, in haar laatste levensjaren en na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Cornelia Beuns-Zeevaart betuigen wij u onze oprechte dank. Jan Beuns Nel Beuns klein-en achterkleinkinderen 's Heer Abtskerke, augustus 2010 tyJSfti&Satteisiau U itvaartve rzo rgi ng Tel. 0113-259966 www.uitvaartwisse.nl Overledenenzorg Tel. 0113-217060 www.overlecfenenzorg.net Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren Wij zijn er voor iedereen! 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. Voor algemene vragen 0800 1292 Voor het melden van een overlijden 0800 8192 Simon Slager YARJ3E I1&SLAGER Uitvur Dug W «khefen Slager Gedenkstenen www.slagergedankstsnan.nl Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren Coudorp 2 4455 AK Nieuwdorp (Zld) Tel. 0113 671 500 www.yarden.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl s Wm.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 17