familieberichten 137 Adriana Agatha Stolk-Kole Jo Lein Wattei VEERE Marinus Drost Jan Menheere Floor de Moei - Droste (Ilenseniinq.nl zaterdag 14 augustus 2010 Het is goed zo. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame moe en oma weduwe van Dirk Stolk in de leeftijd van 91 jaar. Addie en Günter Molz-Stolk Thomas en Sabine Jonas Simone en Siegfried Lisanne Dirk en Addy Stolk-Mercy Anjo en Mare Esther Bert Robie en Jaap van der Wees-Stolk Evy Sjoerd Vlissingen, 12 augustus 2010 Correspondentieadres: Suze Groeneweglaan 82, 4385 KP Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 17 augustus van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om.13.00 uur de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Heden is overleden ons erelid Pieter Tramper Postduivenvereniging PV de Voorwaarts Arnemuiden Once in a life time. By coincidence. Jessica van der Veen MY FRIEND, MY BEST FRIEND, AND GIRLFRIEND. You were a fine, nice and sweet PERSON! You were there when I needed you most. You were beautiful as HUMAN BEING! It was worth knowing you! Peace IESS and thanks I will always remember you as a good PERSON, and the nice things we did together. Goodbye Love you: Jacco Pompies. x... Mijn kleine meisie/SUNSHINE! HIG Pompies, afd. 44 Emergis Kloetinge. Ps. 7 vers la Bij U, o Here, schuil ik. Wij werden opgeschrikt door het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Lein Wattei Wij wensen Willy, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Ook wensen wij hen Gods nabijheid toe in de vele mensen om hen heen. Ko en Anna (in herinnering) Wattel-Wondergem Cathrien en Jaap (in herinnering) van der Sar-Wattel Wim en Cathrien Wattel-Geschiere Piet en Loes Wattel-van Osnabrugge (in herinnering) lan en Koos Wattel-de Nood Liset en Walter Siek-Wattel Neven en nichten Oostkapelle, 12 augustus 2010 Bedroefd zijn wij door het overlijden van Wij wensen alle nabestaanden veel sterkte toe Serooskerke Jan-Cees en Lia Middelburg Michel en Els Mare Tijn GEMEENTE f-\ Wij hebben kennisgenomen van het plotselinge overlijden van de heer Lein Wattei De heer Wattei was van 1974 tot 1987 raadslid van de voormalige gemeente Domburg. Tevens was hij van 1980 tot 1987 wethouder van deze gemeente. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Veere, de secretaris, de burgemeester, |.S. de Regt drs. R.J. van der Zwaag maar uw overweldigende belangstelling en medeleven rond het overlijden en de begrafenis van onze lieve Henricus Petrus Wilhelmus Adriaansens -Henri- was voor ons hartverwarmend. Wij willen u dan ook hartelijk bedanken voor uw aan wezigheid, uw kaart, bezoek, telefoontje of ander blijk van medeleven. Het heeft ons ontroerd en enorm gesteund. Met nadruk willen wij ook alle mensen bedanken die zich de laatste jaren hebben ingezet voor Henri's gezondheid, verzorging of welzijn. Mevrouw C. Adriaansens-Bimmel kinderen en kleinkinderen Middelburg, augustus 2010 Hierbij wil ik iedereen, die op welke manier dan ook, aan mij gedacht heeft na het overlijden van mijn moeder Mientje Biesen-de Koning hartelijk bedanken. Robby Biesen Als de loopbaan is gelopen het doel bereikt met laatste kracht dan gaat de hemel voor hem open is hij voor eeuwig thuisgebracht. Graag willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven dat wij na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa mochten ontvangen. We zullen hem erg missen. Ronald Drost en Othilde Drost-Siersema Ruben Drost en Laura Muskens Arthur Drost Valérie Drost en Wim Steijven Rosmalen, augustus 2010 Onze rots in de branding is er niet meer. Maar de herinnering blijft. Voor uw medeleven en belangstelling tijdens zijn ziekzijn en na het overlijden van mijn man, onze pa, opa en opa/opa Wim Heijmans willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan! Corrie Heijmans-Bal Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Kwadendamme, augustus 2010 Nely Louwerse-van Dis 110 juli 2010 Vele honderden condoleantiekaarten en brieven hebben we gekregen, na het overlijden van Nely. Velen hebben persoonlijk hun medeleven betoond bij de afscheidsdienst op 15 juli j.l. Ook tijdens haar ziekte heeft Nely overstelpend veel hart verwarmende kaarten en brieven gekregen. Dit alles heeft ons veel steun gegeven en helpt ons het grote verdriet en gemis te verwerken. Het is voor ons niet mogelijk, om iedereen hiervoor persoonlijk te bedanken. Daarom wil ik met deze advertentie, mede namens de kinderen, iedereen hartelijk bedanken, die op één of andere wijze heeft meegeleefd met Nely en met ons, als naaste familie, tijdens haar ziekte en na haar overlijden. Ook wil ik iedereen bedanken, die geld heeft gegeven voor hetK.W.F. (totaal ruim 700.-) Wim Louwerse Gapinge, augustus 2010 Een kaart, een woord, een gebaar doen je zo goed als je iemand die je lief hebt, verliezen moet. Ontroerd zijn wij door de belangstelling die u betoond heeft bij het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde en zorgzame man, onze fijne vader en opa Hiervoor willen wij u allen hartelijk danken. Annie Menheere- Rcmijn Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, augustus 2010 Lieve mensen, Wij willen jullie hartelijk danken voor de aandacht en het medeleven dat wij hebben mogen ervaren tijdens de ziekte en na het overlijden van onze dochter Mede namens haar man, kinderen en familie Cees Droste Liesbeth Droste - van den Thillart Baarland, augustus 2010. Uw handdruk, uw brief, uw woorden van troost en het ophalen van herinneringen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en grote oma Marie Peters-van de Klok hebben ons bijzonder goed gedaan en gesterkt. Onze oprechte dank hiervoor. Uit aller naam Piet Peters Augustus 2010 Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Drs. Gerrit Willem Sarink Aangezien het ons onmogelijk is u allen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank. Uit allernaam: Hanna Sarink - de Witte Terneuzen, 14 augustus 2010.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39