D1ensenlinq.nl lü/jfl Adri en Cobi Kousemaker-Feind Adriana Jannetje Blok Efrosinja Liman Jan Nijpjes Pieter Jan Filius Lia de Pree 3 6 i familieberichten zaterdag 14 augustus 2010 Uw felicitaties en attenties hebben van ons 60-jarig huwelijksfeest een dag gemaakt om nooit te vergeten. Wij willen u allen daarvoor hartelijk bedanken. Serooskerke (W) Di/arJailün Ie moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wilt Itaar niet graag missen omdat je van haar houdt maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Na een kort ziekbed nam God tot zich onze lieve moeder, oma en over-oma echtgenote van Jacobus Blok van 1940- 1990 en van Jan Goeseye van 1994 - 2005 Borssele, t Goes, 21 april 1921 12 augustus 2010 Goes: Tiny Koeman-Blok Iman Koeman fin liefdevolle herinnering) Nieuw Beerta: KoBlok Matty Blok-Bierens Kamperland: Matty van de Zande-Blok Piet van de Zande tin liefdevolle herinnering) Endeavour Hills: Piet Blok (Australië) Joann Blok-de Haan Wissenkerke: Ad Blok Nellie Blok-Breure Schaarsbergen: Abco Blok Tineke Blok-loustra Waalre: Lonnie Sturm-Blok Peter Sturm Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres A.(. Blok, Palmweg 14491 PZ Wissenkerke Moeder is overgebracht naar zorgcentrum "Gasthuis" in Goes alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 18 augustus om 13.00 uur in de Maartenskerk aan de Bosseweide 1 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis "Ons Dorpsleven" aan de Poelvoordestraat 3 te 's-Gravenpolder. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Graag willen wij onze bijzondere dank uitspreken voor de liefdevolle verzorging die onze moeder heeft ontvangen van het personeel van TV 11 van het verpleeghuis "Ter Valcke" in Goes. Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Jan Francke echtgenoot van Tannetje Dingemanse Vauchassis: ).A. Dingemanse-Schrijver Grijpskerke: A. Dingemanse E.Dingemanse-Poot Voorburg: J. Dingemanse neven en nichten Hij was voor ons allen een voorbeeld van zachtmoedigheid en tolerantie. 2»-. &S*- Bedroefd, geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze moeder, oma en overoma Stoffelina Sinke weduwe van Cornelis Janus de Hanter in de leeftijd van 87 jaar. Rilland: Lia en Ad van Wezel-de Hamer Richard en Nancy Selina en Richard Mack, fune Aryan en Monique 12 augustus 2010. Correspondentieadres: Fam. van Wezel - de Hamer Aggerstraat 10 4411 CT Rilland. Onze moeder, oma en overoma is thuis in haar eigen huis, alwaar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op maandag 16 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. De samenkomst waarvoor wij u uitnodigen zal worden gehouden op dinsdag 17 augustus om 10.30 uur in de zaal van 'de Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegen heid de familie te condoleren. Pronja is naar een andere planeet. Als kind stelde zij zich voor dat die er moest zijn "aan andere kant van zon daar hebben planeet waar leven goeie mensen Donderdag 12 augustus 2010 heeft Pronja ons verlaten. Johan, Kara, Nikolai, Elanor Breeweg 21 4335 AN Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg op dinsdag 17 augustus a.s. om 12.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Stoffelina de Hamer-Sinke Kruiningen: K. Sinke t H. Sinke-Vos Biezelinge: J. Sinke A.D.W. Sinke-Rijkse Kruiningen: A. Sinke t C.F. Sinke-Westveer Neven en nichten 12 augustus 2010 Onverwacht is overleden onze beste schoonzus en tante Lien de Hamer-Sinke J.J. Zegers M.C. Zegers-de Hamer (in herinnering2006) kinderen en kleinkinderen Kapelle, 12 augustus 2010 Hier maalt men graan tot stof hier doet men pel van 't graen derof O, mensch wilt hier uit leeren dat Gij eens tot stof zult wederkeeren. Ik ben bereid en maal met geest 't gunste van alle menschen. Het doet mij leed dat ik niet weet te doen naar ieders wensen. P.D. Nijpjes Na een leven lang kennis, wijsheid en humor te hebben geschonken, is op 59-jarige leeftijd overleden mijn hartstochtelijke man echtgenoot van Annabel Middelburg: Annabel Nijpjes-de Buijsere 8 augustus 2010 Veerseweg 86 4332 BJ Middelburg De begrafenis heeft in in besloten kring plaatsgevonden. Na een kort ziekbed is toch nog onverwachts overleden onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Stroodorp, 24 oktober 1927 Goes, 12 augustus 2010 Wissenkerke: André en Sarie Filius - Kouwer Arjan en Claudia, Tygo Remco Elly Filius Tiny en Ronald Warren - Filius Ruud Margot en Carlo Wij bedanken het personeel van Zorgcentrum Ter Weel - locatie "Gasthuis" voor de goede zorg. Kievitlaan 64 - 123 4461 RB Goes Pa is op zijn kamer, gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 16 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal in familiekring plaatsvinden. U kunt ons condoleren op dinsdag 17 augustus tussen 14.30 en 15.30 uur in het uitvaartcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. C orrespondentieadres: Elly Filius Dorpsweg 56 4491 EL Wissenkerke Ze heeft geleefd zoals ze zelf wilde... Geboren, 31 januari 1955 - Overleden, 5 augustus 2010 's-Gravenpolder Henk van der Sluijs Collin en Sandra Jocelyn en Rob Romy, Tate en Noa-Fleur Clay* De crematie heeft op haar verzoek in stilte plaatsgevonden. o-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38