301 sport NOG NOOIT VE TOTAAL €236.88f> Beneluxkampioenschap Sluiskil krijgt alle en WK op Grevelingen toppers aan het biljart Hoek elke week op televisie Albregtse in finale bij MLTC \AutoTeam zaterdag 14 augustus 2010 w door Roeland van Vliet BRUINISSE - Op het Grevelin- genmeer wordt de komende week druk gezeild. Vandaag en morgen zijn er vanuit Scharendijke meer dere wedstrijden om het Bene luxkampioenschap. En maandag wordt in Bruinisse het startsein gegeven voor het eerste wereld kampioenschap in de klasse RS500. Dat toernooi duurt tot en met vrijdag. De Beneluxcup wordt alweer voor de achtste keer gehouden door wa tersportvereniging Scharendijke. Er wordt gevaren in klasses als de Finnjol, 470, 420 en Laser. De or ganisatie verwacht meer dan 130 boten. Het is de bedoeling om op beide wedstrijddagen drie races te va ren. Het hangt van het weer af of aan dat schema vastgehouden kan worden. Morgenmiddag is rond 17.00 uur de prijsuitreiking. In de jachthaven van Bruinisse is men trots op het binnenhalen van het eerste wereldkam pioenschap in de zeilklasse RS500. De RS500 is een tamelijk nieuwe tweemansboot, met een grote gennaker en een trapeze. Pas eind vorig jaar is de klasse door de ISAF (de internationale zeilbond) erkend. Vandaar dat er nog niet eerder WK's werden ge varen. De organisatie, die in handen is van zeilschool en jachtverhuurbe- drijf Aquavitesse, heeft inschrijvin gen binnen uit Nederland, Duits land, Engeland, Zweden en Hong Kong. Namens Zeeland doen Ma rieke Gijzel en Richard Rot samen mee. In totaal doen er zo'n 25 kop pels mee. De mondiale titelstrijd begint maandag en duurt tot en met vrij dag. Elke dag worden één of twee races gevaren. Morgen is er al een oefenrace. door Frits Bakker SLUISKIL - De Griekse biljarter Fi- lippos Kasidokostas heeft zich als titelverdediger als eerste geplaatst voor het wereldkampioenschap driebanden dat van 20 tot en met 24 oktober wordt gehouden in Sluiskil. Hij voert de lijst van 21 au tomatisch geplaatste spelers aan. Drie Nederlandse spelers zijn op voorhand zeker van deelname aan het toernooi. De Europese kam pioen Dick Jaspers is na de Belg Frédéric Caudron de nummer twee van de wereldranglijst. Jean Paul de Bruijn (33e op de ranglijst) en Jean van Erp krijgen een wild card van de organisatie. De voorverkoop van het WK is al in volle gang. De speelzaal wordt gebouwd naast Het Meulengat, waar de vorige toernooien om de Worldcup zijn gespeeld. De capaci teit van de tribunes is vergroot naar ruim zevenhonderd toeschou wers. Filippos Kasidokostas verde digt in Sluiskil de titel die hij vorig jaar in Lausanne heeft veroverd. Behalve de geplaatste spelers zal de wereldbond het deelnemers veld rond 1 september aanvullen tot 48 spelers. Daarvoor worden nog spelers uit de Europese, de Amerikaanse en Aziatische federa tie aangewezen. Geplaatste spelers: Filippos Kasido kostas (Griekenland), Frédéric Caudron (België), Dick Jaspers (Nederland), Eddy Merckx (België), Kyung-Roul Kim (Zuid Korea), Martin Horn (Duitsland), Torbjörn Blomdahl (Zweden), Tayfun Tasdemir (Turkije), Jef Philipoom (Bel gië), Marco Zanetti (Italië), Jeremy Bury (Frankrijk), Daniel Sanchez (Spanje), Sung-Won Choi (Zuid Korea), Nikos Po- lychronopoulos (Griekenland), Eddy Leppens (België), Jung Han Heo (Zuid Korea), Roland Forthomme (België), Ryuudi Umeda (Japan), Jean Paul de Bruijn (Nederland), Jean van Erp (Ne derland). officieel Opel Dealer LJs voel je v r i j Bergen op Zoom Erasmuslaan 6-10, (0164) 27 92 00 Roosendaal Van Beethovenlaan 6, (0165) 57 85 78 Steenbergen Drukkerij 5, (0167) 56 04 44 Goes Klein Frankrijk 31(0113) 23 79 23 Vlissingen Bedrijfsweg 2 (Vrijburg), (0118) 4617 10 s Groep WWW.AUTOTEAM.NL Gemiddeld brandstofverbruik en C02 uitstoot: liter/100 kilometer: benzine 7,9 - 5,6/ diesel 4,9 - 4,1km/liter: benzine: 12,7 -17,9/diesel: 20,4 - 24,4 C02 gr/km:benzine: 190 -134/ diesel: 132 -109. door Frits Bakker FIOEK - De wedstrijden van Hoek in de topklasse van het zaterdag voetbal worden elke week in sa menvatting op televisie uitgezon den. Van alle acht de wedstrijden wordt op zaterdagavond tussen zes en zeven uur vijf minuten uit gezonden op de commerciële zen der RTL 7. Dat is de uitkomst van de besprekingen die zijn gevoerd tussen de clubs en producent Eye- works, die de uitzendrechten heeft verworven. De primeur van een live-uitzen ding krijgt Spakenburg, dat volgen de week zaterdag een thuiswed strijd speelt tegen FC Lisse. Alle an dere wedstrijden worden vanaf die dag in samenvatting uitgezon den. De zaterdagclubs uit de topklasse zien hun wedstrijden op zaterdag terug, de zondagclubs op zondag tussen zes en zeven uur. De topklassers zijn akkoord ge gaan met de voorwaarden van de producent, die vooral op reclame- gebied eisen stelde. Het productie bedrijf Eyeworks, dat in 2001 is op gericht door Reinout Oerlemans, heeft twee miljoen nodig en heeft inmiddels een aantal partijen aan zich verbonden. Daarmee is afge sproken dat ze reclame mogen voe ren op de diverse velden. Nico Boussen van Hoek was aan wezig op de bijeenkomst met de topklassers en de producent. „Het ziet er allemaal keurig uit, wij zijn in elk geval blij dat we straks elke week op tv komen." De opnames zullen overigens niet alle maal door Eyeworks zelf worden gedaan. Vaak zal er ook sprake zijn van samenwerking met regionale omroepen. Boussen: „Ik ben van de sponsor- groep van Hoek, dus ik beslis er niet over. Maar ik kan me niet voorstellen dat het bestuur niet overweegt om ook vaak op vrijdag avond weg te gaan, een hotel te ne men en op zaterdagmorgen ergens een veldje te huren voor een war- ming-up. Het kan toch niet dat we overal spelers weghalen, een prach tig elftal hebben en straks op zater dag tien uur in een bus gaan zitten om gammel aan te komen." MIDDELBURG - Jeroen Albregtse heeft gisteren de finale bereikt bij het Drukkerij Verhage MLTC-toer- nooi. In de halve eindstrijd van de 6-categorie van het enkelspel ver sloeg de thuisspeler met 7-6 6-3 de als eerste geplaatste Chris Mout- haan. In het gemengddubbelspel 5 verlo ren Hans en Nicole le Due hun derde partij in de poulefase van Michael Stracke en Cisca van der Linde met 2-6 2-6 en moeten de wedstrijden van vandaag afwach ten voor de eerste plaats in de pou le. BIJ AUTO Alle auto's zijn leverbaar uit voorraad. Edition modellen (dus niet de basisuitvoering) zijn minimaal voorzien van: oirco, oirbogs, radio/CD, centrale vergrendeling, elektrische ramen, elekl rische spieg Prijzen zijn exclusief rijklaar,naakkosten. Aanbiedingen zolang de voorraad strekt. NU VOOR 31 AUGUSTUS OF NOOIT... Wir leben Autos. fF: 66 90251 Opel Agila uit voorraad Opel Agila Edition Korting tot 31 augustus Opel Corsa uit voorraad Opel Corsa 111 Edition Korting tot 31 augustus Opel Astra Opel Astra Edition Korting tot 31 augustus Nu voor Nu voor Nu voor T GRATIS AUTOMAAT!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 32