Het Schwarzwald is een sprookje! PZC PZC Vier de Nazomer op Terschelling 4-daagse More Inclusive Zwarte Woud pharosreizen.nl www.pzc.nl/webwinkel Vanaf 99,- p.p.* Inclusief 20 korting op de overtocht van Rederij Doeksen www.pzc.nl/webwinkel zaterdag 14 augustus 2010 Het Zwarte Woud is een heerlijk gebied om even bij te tanken! U kunt hier wandelen door bossen en heuvels, langs kabbelende beekjes. En slenteren door sfeervolle vakwerkstadjes. Smult u van een heerlijke Kirschtorte op een gezellig terrasje? Pharos Reizen van ANWB heeft een heerlijk arrangement voor u samengesteld, met vele extraatjes. Wat dacht u van een OV-kaart waarmee u 3 dagen gratis door het Zwarte Woud mag reizen? Uw verblijf U verblijft in Landhotel Stöckerhof, in het plaatsje Baiersbronn. Dit hotel is gevestigd in een gerestaureerde boerderij, op een idyllische plek in het Zwarte Woud. Het is een prachtige uitvals basis voor uitstapjes in het hele Zwarte Woud. Het hotel be schikt o.a. over een restaurant, bar en een welinesscentrum. U kunt er gratis gebruikmaken van wifi-internet. Uw landelijk ingerichte kamer beschikt o.a. over twee eenpersoonsbedden en een badkamer met douche en toilet. Inbegrepen: 3x overnachting met ontbijtbuffet 3x driegangendiner lx welkomstdrankje lx koffie met koek of gebak gratis gebruik sauna, fitness en whirlpool toeristische informatie over de regio 3 dagen gratis openbaar vervoer in het Zwarte Woud B WtSa Lezersprijs* A 10/08-31/10 119,- 01/11-30/11 €99,- 01/12-19/12 109,- prijzen in p.p. Niet inbegrepen: reserveringskosten, toeristenbelas ting en kosten calamiteitenfonds. J Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met Pharos Reizen via 0900 -365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) met zoekcode 99730 categorie reizen autovakanties Heerlijk nog even nagenieten van de warme zomer. Waar kan dat nu beter dan op prachtig Terschelling, het leukste Waddeneiland van allemaal! Fiets langs het wad, door de bossen en over slingerende schelpenpaadjes door de duinen naar het strand. Ruik de zalige schone lucht van het Wad en het groene gras. Natuurlijk gaat u even lekker in het zonnetje op een terrasje zitten. Dat is pas genieten. De haven en het centrum van West- Terschelling zijn druk en gezellig. Lekker winkelen of een kijkje nemen bij de historische schepen, er is van alles te zien. WestCord Residentie Boschrijck: Uw hotel ligt heerlijk rustig in de bossen vlakbij West-Terschelling. Uw appartement (70m2) met balkon bestaat uit een woonkamer, twee aparte slaapkamers een ruime badkamer en een volledig ingerichte keuken. Het hotel heeft vele faciliteiten waaronder een sfeervol restaurant, een gezellige bar met terras, een tropisch zwemparadijs, solarium, sauna, Turks stoombad, whirlpool, ricochetbanen, een speeltuin, een kinderspeelzaal en een fitnessruimte. Een ideaal hotel voor het hele gezin. Inhoud: 2 x overnachting in een 4-persoonsappartement 2 x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangendiner 2 dagen fietshuur Cranberry producten bij aankomst Fiets- en wandelroutes Gebruik van subtropisch zwemparadijs Adviesprijs Lezersprijs Bij 4 pers. 119,- €99,- Bij 3 pers. Bij 2 pers. 139,- 159,- 109,- 129,- Prijzen per persoon in een 4-persoonsappartement. Toeslag€ 15,- p.p. bij aankomst op vrijdag en zaterdag in september oktober en dagelijks in de herfstvakantie. Excl. Toeristenbelasting: 0,80 p.p.p.n. Géén reserveringskosten en geen extra kosten voor eindschoonmaak of bedlinnen. De code voor de korting op de overtocht ontvangt u bij boeking. De overtocht kunt u telefonisch reserveren bij Rederij Doeksen op tele foonnummer: 0900 3635736. Korting niet geldig tijdens feestdagen en vakanties. Dit arrangement is geldig t/m 21 april 2011, m.u.v. 24-12-2010 t/m 01-01-2011. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op Marrea Hotelarrangementen tijdens kantooruren op tel.nr. 0571-277744. Marrea hofelarrangementen categorie reizen (hotelovernachtingen)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 130