u 23 reizen DAGJEUITDACJETHUIS HOREN ZIEN SURFEN £rniqma'8 SI SI Emile Roemer reizen@wegener.nl 024-3650360 Zaterdag 14 augustus 2010 meer een onderkin °KaY Schat dit wordt 'M EN NU JE KIN OMHOOG! val niet in liggende positie fotogra feren. Want ook kleine borsten kunnen de zwaartekracht niet weerstaan en zakken zomaar weg onder je armen. Zit liever rechtop en houd je armen een beetje weg van je lichaam. Laat ze bijvoor beeld enigszins gebogen rusten op je bovenbenen. Of beter nog: zet je handen in je zij. Daarmee voor kom je tegelijkertijd dat eventueel vet op de eventueel iets te dikke bovenarm platgedrukt wordt te gen je zij. Het kan, mooi gezegd, lekker hangen en zich moeiteloos verstoppen achter je armen. Wanneer je ten voeten uit gefoto grafeerd wordt, zet dan bij voor keur ook je handen in je zij. Weg zijn je dikke armen en, belangrij ker, het accentueert je taille. Ook als je er geen hebt. De vetrolletjes rond je middel laat je als sneeuw voor de zon verdwij nen door een mooie sarong of een wijd T-shirt over je buik te drape ren. Heb je die niet bij de hand, dan kun je het best enigszins ach terover gaan liggen, je buik aan spannen, je adem inhouden en met een stralende lach in de came ra kijken. Helaas heb je het als model niet al tijd zeifin de hand. Ook de foto graaf moet een paar zaken onthou den. De belangrijkste: vermijd te allen tijde het kikkerperspectief Want iedereen die zijn hoofd naar beneden moet buigen om in de lens te kunnen kijken, ja zelfs graatmagere modellen, heeft één of meerdere onderkinnen. En die hoeven niet vastgelegd te worden voor het nageslacht. Overigens gelden deze handigheid jes niet alleen voor vakantiefoto's. Ook opgetuigd in kerstoutfit kun je rekening houden met deze tips. l Reageren? featureredactie@wegener.nl grote boten Het is spectaculair, magnifiek, indrukwekkend en vooral druk. Helemaal als de zon schijnt. Eens in de vijfjaar zeilen tall ships, replica's, klassieke zeilschepen, barken, schoeners en hypermoderne jachten de Am sterdamse haven binnen. Van 19 tot en met 23 augustus kun je in Amsterdam terecht om je te vergapen aan de drijvende monumenten. Daarnaast worden er tientallen, gratis te bezoe ken, activiteiten gehouden voor jong en oud. Op de website van het evenement kun je je al vast verlekkeren op wat er straks allemaal te zien is. Je kunt de site ook bezoeken voor een uitgebreid programma. <T drqfe [ÊoocRvop J ^A'rïadséls 0 ii'puyej» www.sail2010.nl veel bloemen Ook een spektakel, maar dan van heel andere orde is een bloemencorso. Vandaag rijden vanaf 13.30 uur 12 praalwagens en ruim 40 andere, rijk met bloemen opgesto ken voertuigen door Rijnsburg, Katwijk en Noordwijk. Het thema van het corso, dat dit jaar voor de 65e keer wordt gehouden, is Bloe men in beweging. Je ziet dus alle vormen van vervoer voorbijkomen, maar dan uitgevoerd Gek op bloemen? Ga naar Rijnsburg. foto anp of bedekt met duizenden bloemen. Als je niet naar Rijnsburg kunt of wilt, wacht dan even tot zondag 22 augustus. Die dag zendt Om roep Max een registratie van het corso uit om 18.00 uur op Nederland 2. www.rijnsburgscorso.nl breinbrekers De puzzelaars onder ons kun nen zich menig uur op de bank (of op de cam ping) vermaken met Het grote boek van enig ma s, raadsels en puzzels van Fabrice Mazza en Sylvain Lhullier. Dit vierhonderd pagina's dik ke boek staat vol met uitdagende puzzels, breinbrekers en raadsels in een middeleeuws jasje. Denk aan raadsels als: 'De apotheker van vrouwe Frede- gonde heeft haar acht pillen voorgeschreven, die ze om het kwartier in moet ne men. Hoeveel tijd is er voor bijgegaan als ze haar laatste pil heeft ingenomen?' Geen idee? Gelukkig staan alle oplossingen achter in het boek. Het boek is uitgegeven door Terra Lannoo, is volle dig in kleur en kost 14,95 euro. zoekboek Speciaal voor de aller-, allerklein sten heeft Uitgeverij Van Holkema Waren- dorf een mooi zoekboek uitgegeven. In Ik zie, ik zie... Een boek vol woorden van Dorling Kin- dersley kunnen kindjes vanaf 1 jaar op ontdek kingsreis. De pagina's staan bomvol met gede tailleerde plaatjes waar kinderen urenlang naar kunnen kijken en kunnen zoeken naar onder meer dieren, voertuigen, verkleedkle- ren, muziek, cijfers en kleuren. En op iedere pagina zit een bijtje verstopt. Het gebonden boek kost 12,99 euro. Krant, televisie, radio, weekbladen of toch liever internet? Wie gebruikt welke media en waarom? Deze week: televisie „Ik volg heel veel nieuws en informatie. Dus de Nova's, Knevels, Pauw en Wit- temans. Journaals uiteraard en een programma als 'Zomergas ten'. Vind ik een erg leuke uit zending. Als de tijd het toe laat: sport. Wielrennen, voet bal en een grote atletiekwed strijd zie ik graag. Voor detecti ves of zo heb ik geen tijd. Mis schien moeten we in de vakan tie weer eens een keer een film pje pakken in de bioscoop." internet „Ik ben veel op in ternet. Daar is nieuws en infor matie te halen. Laatst zat ik bij 'Knevel Van den Brink'. Dan weet je dat er ook andere gasten zijn. Ga ik even surfen: wat hebben ze allemaal geschreven, gezegd, ge daan. Zo dat je van de mensen die aan ta fel zitten het nodige weet. Ik heb een Hyvespagi- na. Sinds ik lijsttrekker ben, ging het aan tal vrienden van 600 naar nu 4.700. Ik probeer alles te lezen wat erop staat. Als het te druk wordt, vraag ik hulp van een fractiemedewerker. Reacties moeten niet blijven liggen." radio „Vooral veel Radio 1. 'Met het oog op morgen', 'Standpunt.nl' en 'Dit is de dag', de nieuwsblokken, echt de informatieve programma's. Zelfs 's morgens in de trein naar Den Haag zet ik m'n lap topje aan met Radio 1. Even het nieuws doornemen." krant „Ik heb een abonne ment op De Gelderlander, Trouw, Volkskrant, AD en de NRC. Een hele stapel. Ik begin 's morgens. Koppensnellen. Op het werk lees ik ook de Tele graaf, het Parool en het Finan- cieele Dagblad. Ik lees selectief. Vooral opiniestukken en achter grondartikelen." tijdschriften „Die liggen op het werk ook allemaal. Mijn vrouw heeft een abonne ment op de Libelle. Als ik hem zie liggen, blader ik er wel een keer doorheen. Ja, je leest wat af, terwijl ik vroeger als kind een hekel aan lezen had. Je moest boeken lezen waarin je niet geïnteresseerd was. Je hoef de op school niet aan te komen met een boek over kernenergie. Waarom moest het altijd een roman zijn?" Carel Thijssen SP-fractieleider Emile Roemer. foto anp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 103