7 omroep zeeland Stem mee op: www.pzc.nl/zomer Colofon verschijnt elke dag gedurende de zomer als bijlage bij de PZC en BN/DeStem U kunt ons informeren: email: zomer@pzc.nl website: www.pzc.nl/zomer postadres: PZC onder vermelding van Zomer Postbus 91 4330 AB Middelburg telefoon: 0118 434065 Coördinatie: Raymond de Frel en Maurits Sep telefoon: 0118 434065 e-mail: zomer@pzc.nl Redactie: Tim Hamelink Rianne Kleinveld Marloes Vrolijk Advertenties: Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl Autofreaks moeten maar eens bij zo'n 'ouderwetse' oogstdemonstratie gaan kijken; dan zien ze eens duidelijk waar de term 'paardekrachten' vandaan komt. Irma Bouff bracht deze levende pk's mooi in beeld tijdens de oogstdag bij paardenmelkerij Nortier-Buijze in Oostburg. Heeft u ook een mooie of grappige foto gemaakt, plaats die dan op onze website www.pzc.nl/foto. Kies daarna voor het album Zomerfoto 2010. Om te voorkomen dat het for maat te klein is om af te drukken in de krant, vragen wij u nadrukkelijk het ori ginele bestand te sturen. vrijdag 13 augustus 2010 U koos gisteren I like it van Enrique Iglesias feat. Pitbull als zomerhit. De zomerredactie vraagt elke dag bekende Zeeuwen naar hun favoriete zomerhits. Vandaag de keuze van Hans Koeman, ambtenaar bij de gemeente Vlissingen maar beter bekend als de acteur die de Vlissingse zeeheld Michiel de Ruyter speelt. U kunt uw stem uitbrengen. Ga daarvoor naar www.pzc.nl/zomer. Omroep Zeeland draait de winnaar rond 17.30 uur. Ike 8c Tina Turner River deep, mountain high „Ik ben al jaren fan van Tina turner, vanaf het moment dat ik snapte wie ze was. Een moordwijf met een dijk van een stem. En dit is een geweldig swingend nummer." Van Morrison Daring night „Ook al iemand van wie ik al jaren fan ben. Zijn zang, zijn teksten, alles. Hij is heel compleet. En dit is een prachtig num mer." Lucky Dube Release me „Een Zuid-Afrikaanse reggae-muzikant die geweldige muziek heeft gemaakt. En de ge schiedenis van het land speelt ook een rol voor mij."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 83