Oysrlads/] t Angelica Julia den Herder - Cortvriendt 28 donderdag 12 augustus 2010 Rustig en kalm is van ons heengegaan onze lieve, belangstellende en altijd meelevende zus, tante, oudtante, stiefmoeder en oma Gerritje Neeltje Dijks-Van den Berg "tante Gré" A Rotterdam 27-10-1920 •Veere 11-08-2010 Tante Gré is opgebaard in haar kamer in Nieuw Sanden- burgh afd. Iepenhof. Op 14 augustus om 11.30 uur willen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de nieuwe begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Uit aller naam: Ineke de Rooij-Davidse Moucheronhof 2 4351 NX Veere Hierbij willen wij de medewerksters en verzorging van afdeling Iepenhof bedanken voor de liefdevolle verzorging die zij tante Gré gegeven hebben. Dankbaar dat zij zo lang bij mij mocht zijn deel ik u mede dat heden, zacht en kalm, van mij is heengegaan mijn lieve vrouw Annie i de leeftijd van 96 jaar. Bram den Herder 8 augustus 2010 Papeweg 10, 4471 BG Wolphaartsdijk De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 13 augustus om 13:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurvrouw Annie den Herder Wij wensen Bram en familie sterkte in het dragen van dit verlies. Bram en Janny Kees en Ria Cor, Rian en kinderen Geschrokken en bedroefd zijn wij nu onze gewaardeerde collega Hans van Iwaarden is overtellen. Personeef en directie Schildersbedrijf het Gouden Briefke Jansc verhuurbedrijf Janse-bouw aannemingsbedrijf Middelburg-Serooskerke-Aagtekerke Tot onze diepe droefheid heeft de Heere uit ons midden weggenomen mijn geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder en oma Maria van Eijzeren echtgenote van Aarnout Jan de Muynck in de leeftijd van 83 jaar Aagtekerke: A.J. de Muynck H.l. Ambacht: J.J. de Visser-de Muynck J. de Visser Zwijndrecht: Annemarie en Martin Nampula (Mozambique): Aarnout Jan en Maaike H.l. Ambacht: Jorien en Christiaan Aagtekerke, 11 augustus 2010 Dorpsplein 3,4363 AA Aagtekerke D.V. zaterdag 14 augustus is er gelegenheid tot condo leren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaat- weg 17 te Aagtekerke van 16.00 tot 16.30 uur. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op maandag 16 augustus om 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke om 15.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen Geen bloemen Verdrietig, maar ook dankbaar voor al de fijne herinneringen aan haar, geven wij u kennis dat is overleden, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken, mijn lieve zus, schoonzus, onze tante en oudtante Antonia Cornelia Rijk -Tanne- A Heinkenszand, 8 december 1925 t Goes, 10 augustus 2010 C.A. Zuidhof-Rijk A. Zuidhof Nichten en nevën Achternichtje en achterneefjes Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum 'De Kraayerten het personeel van het Adm. de Ruyterziekenhuis te Goes voor de liefdevolleverzorging. Correspondentieadres: A. de Koningstraat 10,4434 AH Kwadendamme De uitvaartdienst wordt gehouden maandag 16 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in het dienstgebouw achter de Dorpskerk gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geheel onverwachts hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-voorzitter Hans van Iwaarden Een man die als oud-bestuurslid veel voor ons en de schilders bedrijfstak betekend heeft. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Het bestuur van de Regionale Afdeling F05AG Ondernemersorganisatie schilders-> onderhouds-, metaalconserverings- en glasbranche fTl9nsenlinq.nl Bedroefd, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa en oud-opa Pieter Tramper in de leeftijd van 88 jaar. W. Tramper-de Nooijer Ad en Dirna Tramper Angela en Robbert Anton enAinhoa Karlo en Eveline Fianna Ria en Jozias Meerman Peteren Rianne Rhodé, Daniël folanda en Jonathan Naomi, Laura, Rebecca Cees-Willem Wim en Raphaëlla Miranda Jaap en Wilma Tramper Pieter Gitta en Gijs Wina Hanno Jelmer 4341 BH Arnemuiden, 11 augustus 2010 Roelse'sweg 10 De rouwdienst, die geleid zal worden door de heer T. de Koning, zal D.V. worden gehouden maandag 16 augustus om 13.00 uur in de kerk van de Hervormde Gemeente aan de Markt te Amemuiden. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen. Na een langdurig lijden is toch nog plotseling van onze zijde weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Pieter T ramper echtgenoot van Wilhelmina de-Nooijer Tholen: M. Quist-Tramper Kruiningen: J. Tramper C.S. Tramper-Leenderse Middelburg: N. Janse-Tramper Neven en nichten 11 augustus 2010 Met droefheid geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen onze zwager en oom Pieter Tramper echtgenoot van W. Tramper-de Nooijer Arnemuiden, 11 augustus 2010 J. de Nooijer (in herinnering) M. de Nooijer-Marijs P. Siereveld-de Nooijer (in herinnering) A. Siereveld A. Knuijt-de Nooijer M. Knuijt P. de Nooijer de Nooijer-Meulenberg I. de Nooijer W. de Nooijer-van Daalen Neven en nichten Na jarenlange vriendschap is overleden onze beste vriend Piet Tramper Jan en Pie Schroevers en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30