Zomer hit Stem mee op: www.pzc.ni/zomer omroep zeeland Colofon Zom verschijnt elke dag gedurende de zomer als bijlage bij de PZC en BN/DeStem U kunt ons informeren: email: zomer@pzc.nl website: www.pzc.nl/zomer postadres: PZC onder vermelding van Zomer Postbus 91 4330 AB Middelburg telefoon: 0118 434065 Coördinatie: Raymond de Frel en Maurits Sep telefoon: 0118 434065 e-mail: zomer@pzc.nl Rfidsctië! Tim Hamelink Rianne Kleinveld Marloes Vrolijk Advertenties: Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl dinsdag 10 augustus 2010 Ze doen er alles aan om niet gezien te worden, maar zelfs de zandkleurige de ken was niet genoeg om Rob Gellman te misleiden. In een onbewaakt ogen blik kon hij deze onbekende zomergas ten op de foto zetten. Hij gaf zijn foto de titel 'Even uitrusten' mee. Heeft u ook een mooie of grappige foto ge maakt, plaats die dan op onze website www.bndestem.nl/zeeuwsezomerfotos. Kies dan voor het album Zomerfoto 2010. Om te voorkomen dat het for maat te klein is om af te drukken in de krant, vragen wij u nadrukkelijk het ori ginele bestand te sturen. ijflPIWiii.,- l' U koos gisteren Honky Tonk Women van Rolling Stones als zomerhit. De zomerredactie vraagt elke dag bekende Zeeuwen naar hun favoriete zomerhits. Vandaag de keuze van Rob Gomersbach, directeur en havenmeester van Vliegveld Midden-Zeeland in Arnemuiden. U kunt uw stem uitbrengen. Ga daarvoor naar www.omroepzeeland.nl/ zomer Omroep Zeeland draait de winnaar rond 17.30 uur. 0 Toto Africa „Dit was een norme hit in Singapore toen ik daar voor mijn werk woonde. Sindsdien zijn Singapore en Afrika voor mij aan el kaar verbonden, hoe gek dat ook mag klin ken. Hoewel: warm en zonnig hebben ze gemeen." Rolling stones Paint it black „Dit was in 1966. Ik was 14 jaar en voor het eerst met mijn ouders vanuit Sittard in een tent op vakantie in Zeeland, in Vrou wenpolder. Tijdens die vakantie is mijn liefde voor Zeeland ontstaan en die is al tijd gebleven." Peter Schaap Vliegen als een vogel „Dit nummer komt uit de jaren zeventig, de tijd waarin ik mijn vliegeniersopleiding volgde. Met name onder zweefvliegers is dit een veelgedraaid nummer. Het is een liefdesliedje, maar dan over de liefde voor het vliegen."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 72