gevoel va'rs rust en vrijheid Zak van Zuid-Beveland Dromen en griezelen in Westkapelle dinsdag 10 augustus 2010 JÉr Lekker luieren en uitwaaien, de kinderen weten er wel raad mee een mooi uitzichtpunt over de Wester- schelde en aan de andere kant is Zeeuws-Vlaanderen te zien. Op weg naar het dorp rijdt een kleine trein net langs over de miniatuurspoorlijn, 't Wienkeltje van Wullempje in de Kerk straat blijkt een goede tip van het jonge stel uit Leiden. Dit kleine museum ver koopt ouderwets snoepgoed dat nog gewo gen wordt op een al even ouderwetse weegschaal. Beladen met boterwafeltjes en kaneelbabbelaars haast ik me terug naar het station. In de trein is duidelijk aan alles gedacht. De verschillende klasses zijn ingericht in originele stijl. De schuiframen, de asbak ken in de tafels, de antieke koffers in het bagagerek, de geur van kolen én het fluit signaal nemen je mee terug in de tijd. „De volgende stop is Goes, het eindpunt van vandaag. En dat van morgen ook trou wens", zijn de laatste woorden van de con ducteur als ik opsta om uit te stappen. Q Kijk voor de dienstregeling en de tarieven op www.destoomtrein.nl. ZOMERGAST Lees de ervaringen van vakantiegangers in Zeeland in de rubriek Zomergasten. Alle afle veringen staan op www.pzc.nl/zomer. TIPS NAAR zomer@pzc.nl Zet uw foto in het album Zomer 2010 op www.pzc.nl/foto WESTKAPELLE - Dromen worden morgen werkelijkheid op de Dromendag in West kapelle. Deze themadag wordt aangebo den door de Westkappelse Evenementen Stichting en Wielemaker. Vanaf 10.00 uur kunt u mee met zowel de wekelijkse dorpswandeling als met de Fietspuzzel- tocht, waar mooie prijzen te winnen zijn. Kinderen kunnen droomhutten bouwen en vliegers maken op de Joossesweg. Op de Markt is vanaf 17.30 uur een kinderdis co, gevolgd door karaoke vanaf 19.30 uur. Afsluitend vertrekt hier om 22.00 uur de Spooktocht, om nog lekker te griezelen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 63