Colofon z-wear IIlensenUnq.nl familieberichten 29 Kornelis van Rooijen familieberichten -v. textieldruk groothandel dinsdag 10 augustus 2010 Na een goed en gelukkig leven, waarop we met dankbaarheid terugzien, is rustig en kalm overleden mijn lieve man en onze lieve vader, opa en overgrootvader Kees in de leeftijd van 90 jaar Truus van Rooijen- I'ostma Rian en Manfred Muskat-van Rooijen Renke en Julia Muskat Leon en Fleur Marjan van Rooijen 7 augustus 2010 Krekepad 35, 4361 JJ Westkapelle Donderdag 12 augustus willen wij om 10.00 uur een herdenkingsdienst houden in de Moriakerk, Markt 67 te Westkapelle. Wie hierbij aanwezig wil zijn is van harte welkom. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Met droefheid laten wij u weten dat van ons is weggenomen mijn geliefde laatste broer; onze zwager en oom Kornelis van Rooijen Echtgenoot van A.E. van Rooijen-Postma in de leeftijd van 90 jaar. Zijn zus A.J. Verhulst-Van Rooijen Zijn zwager J. Verhulst Zijn schoonzus M. van Rooijen-van Sluijs neven en nichten Westkapelle, 7 augustus 2010 Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze vriendelijke en belangstellende Ome Kees Tante Truus en kinderen, we wensen jullie sterkte met dit grote gemis. Bertus en Hen Nelly en Lein Daan Wim en Monique en kinderen Westkapelle, 7 augustus 2010 Op 7 augustus is na een kort ziekbed overleden onze vroegere buurman van de Achterweg Kees van Rooijen Hans-Leo en Renate König en kinderen Adrie en Jannie Dominicus Piet Minderhoud Henk Jutta en Jennifer Handlogten Kees en Lenie Lievense We wensen bure Truus, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Westkapelle, augustus 2010 Slulttijdcn overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittljden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail I pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet I zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl 0e afdeling Is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.prc.nl God kon niet overal zijn, daarom maakte hij moeders Hebreeuws spreekwoord) Na een langdurig ziekbed, moedig en met veel relativering gedragen, is op 6 augustus 2010 onze lieve moeder over leden, omringd door hen die haar zo dierbaar waren. Paula Josephina Hermina Spekhorst-Lesscher weduwe van Hendrikus Johannes Spekhorst Zij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Domburg: Willem Spekhorst Sanne t Bas en Cerissa Beverwijk: Hans en Michèle Spekhorst-Henquet Dirk Carolien Bergen op Zoom: Karen Spekhorst en Brian Marler Luca Evi Milo Nijmegen: Paul Spekhorst Maria Lieke Tilburg: Bas Spekhorst en Klaartje van Montfort Luuk en Melinda Wouter en Wieteke Anne en Rogier 6 augustus 2010 Correspondentieadres: Zuid Oostsingel 18,4611 BB Bergen op Zoom De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 12 augustus om 10.30 uur in de Lourdeskerk aan de Prins Bernhard- laan 66 te Bergen op Zoom, waarna om 12.30 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie condoleren in Orangerie Mattemburgh, Antwerpsestraat 181 te Hoogerheide. Na een moeilijke laatste levensfase is op 8 augustus te Beverwijk overleden mijn broer, onze zwager en oom Leen Stoel Zonnemaire: Namens de familie C. Stoel Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde neef Leen Stoel Wij wensen Jopie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. M.J. Brandenburg-Stoel A.M. Stoel-de jonge S.J. Stoel H.M.|. van der Linde Beverwijk, 8 augustus 2010 Dag Omaatje We zullen je missen Colin en Luuk Marjan en Martijn Verdrietig zijn wij om het overlijden van ons buurmeisje Lieneke Westerbeke Wij wensen de buren veel sterkte toe in dit grote verdriet. Fam. J. Hofman Fam. S. Janse Fam. M. Kamerling Fam. H. Maljaars Fam. C. Wijkhuijs Dhr. L. Wisse Ipl: www.z-wear.nl kijk op www.z-wear.nl en neem de korste weg van idee naar eindproduct: het idee levert u: uit het hoofd, vanaf een bierviltje, van cd of sticky de rest verzorgen wij, eventueel binnen 5 dogen: van tas tot jas bedrukt of niet, 1 keer of 10.000 keer HARINGVLIETPLEIN 7 ZIERIKZEE lel.: Oil! - 450026 fax 0111 - 450031

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31