de emotie... Wat blijft is 28 familieberichten mensenlinq.nl Elizabeth Margaretha van der Laan Ineke Kooman - Liebers Ineke Kooman Liebers j Q-PP familieberichten familieberichte non line, nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant dinsdag 10 augustus 2010 Bedroefd om het verlies maar dankbaar voor wat zij ons gaf moeten wij afscheid nemen van Karin Brose-de Troije bemiddelaar bij Buurtbemiddeling Wij wensen Wolf en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Sant van Bakergem Pauline Klerkx Buurtbemiddeling Stichting Welzijn Middelburg Steenbergen, 7 augustus 2010 Verpleeghuis "De Lindenburgh Corr. adres: E. van Winden - vaj Kattenbos 7 3920 Lommei (Belgie) Hoorn Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze geliefde schoonzuster Jo Geschiere-Bakker echtgenote van Piet Geschiere in de leeftijd van 82 jaar. Wij hopen en wensen dat Piet en haar kinderen en klein kinderen, voor nu en de toekomst, de kracht mogen vinden om dit verlies te dragen. Ens: Vrouwenpolder: Aagtekerke: Middelburg: Middelburg: Serooskerke: 7 augustus 2010 lan Geschiere (in herinnering Klazien Geschiere-Stavast Simon Geschiere (in herinnering Cathrien Geschiere-de Buck Ko Geschiere (in herinnering) Nel Geschiere-Bosselaar Matty Lorier-Geschiere David Lorier (in herinnering) lohan Geschiere lanny Geschiere-Riemens |o Gideonse-Geschiere (in herinnering) Bram Gideonse Een bijzonder leven Een bijzonder mens Na een lang en prachtig leven, hebben wij afscheid genomen van in de gezegende leeftijd van 100 jaar weduwe van Egbertus Dekkinga Namens De kleinkinderen en achterkleinkinderen Oma is overgebracht naar rouwcentrum G. Leeuw, Kapelaan Kockstraat 50 te Welberg, gemeente Steenbergen. De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 12 augustus om 10.30 uur in de Kerk van de Protestante Gemeente "De Levensbron", Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aanvang van de afscheidsdienst en persoonlijk na de begrafenis in de "De Levensbron". Uzij de glorie opgestane Heer Bij de dood begint nieuw leven Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde gekomen is, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die zij op een bewonderenswaardige wijze gedragen en doorstaan heeft, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en maatje, onze toegewijde moeder en Catharina Wilhelmina Vlissingen, 24 januari 1939 t Velp, 8 augustus 2010 Velp Bemmel Arnhem Arnhem Ko Kooman Diana en Jacco Jort, Minke Corina en Jochum Sjoerd, Tim, Joost Matteo en Joyce 4J Schonenbergsingel 26 6881 NR Velp Gld. Er is gelegenheid om afscheid van Ineke te nemen vrijdag van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum De Wit, Arnhemsestraatweg 344 te Velp Gld. De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 13 augustus om 14.00 uur in de aula van begraafplaats Moscowa, Waterbergseweg 18 te Arnhem. Aansluitend zullen we Ineke begeleiden naar haar laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van Moscowa. Ineke hield van bloemen. De strijd is gestreden, met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig, de strijd is gestreden, zo is het goed. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat onze lieve schoonzus en tante 8 augustus in de leeftijd van 71 jaar is overleden Echtgenote van Ko Kooman Wij wensen Ko, kinderen en kleinkinderen sterkte om dit verlies te dragen Goes Nel en Ko de Jager-Kooman Oost Souburg Jopie en Ad de Graag-Kooman (in liefdevolle herinnering) Eindhoven .los (in liefdevolle herinnering) Joke Kooman-Slabbekoorn Oostkapelle Ger en Tiny Kooman-van Zanten Neven en nichten ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden Maartje van de Linde ln de leeftijd van 83 jaar. Uit aller naam: C. Goudzwaard Wij willen het verzorgend personeel en de vrijwilligers van de 'Koriander' te Heinkenszand hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Heinkenszand, 9 augustus 2010 Correspondentieadres: Cleeuwendamme 7 4454 BX Borssele Donderdag 12 augustus is er van 10.15 tot 10.40 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Maartje in Rouw centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Wanneer u de begrafenis wenst bij te wonen wordt u uitgenodigd om 10.50 uur aanwezig te zijn. Voor alle dingen bezit ik de sterkte door hem die mij kracht verleent. Fil 4:13 Met de hoop op een opstanding en dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, willen wij u in kennis stellen van het overlijden van mijn vrouw, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Maria Meijer-Veenstra in de leeftijd van 90 jaar. R. Meijer Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 6 augustus 2010 4336 XX Middelburg J. A. v.d. Perrestraat 69 De overledene is opgebaard in het Uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg (De Mortiere), waar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 11 augustus van 18.15-18.45 uur. De 'begrafenistoespraak' wordt gehouden donderdag 12 augustus om 14.00 uur in de Koninkrijkszaal van Jehovah's Getuigen, Dauwendaelselaan 35 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30