7. Stem mee op: www.pzc.nl/zomer O omroep zeeland Colofon verschijnt elke dag gedurende de zomer als bijlage bij de PZC en BN/DeStem U kunt ons informéren: email: zomer@pzc.nl website: www.pzc.nl/zomer postadres: PZC onder vermelding van Zomer Postbus 91 4330 AB Middelburg telefoon: 0118 434065 Coördinatie: Raymond de Frel en Maurits Sep telefoon: 0118 434065 e-mail: zomer@pzc.nl Tim Hamelink Rianne Kleinveld Marloes Vrolijk Advertenties: Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl maandag 9 augustus 2010 Drie grote ooievaars, die zaten op een dak. Bovenop een dak. Op een mooie dag in augustus. Laura Knol ontdekte ze en het lukte haar om ze te fotografe ren. Volgens de fotografe zitten er nog meer ooievaars op het dak van de kerk en de huizen in Burgh op Schouwen- Duiveland. Hebt u ook een mooie of grappige foto gemaakt, plaats die dan op onze website www.pzc.nl/ foto. Kies dan voor het album Zomerfoto 2010. Om te voorkomen dat het formaat te klein is om af te drukken in de krant, vragen wij u nadrukkelijk het originele bestand te sturen. Earth Wind and Fire Fantasy „Wat valt erover te zeggen. Het is gewoon een heerlijk en swingend zomernummer- tje." U koos gisteren Would I Lie To You van Charles Eddie als zomerhit. De zomerredactie vraagt elke dag bekende Zeeuwen naar hun favoriete zomerhits. Vandaag de keuze van Bert van de Hoef, directeur van Deltapark Neeltje Jans. U kunt uw stem uitbrengen. Ga daarvoor naar www.pzc.nl/zomer. Omroep Zeeland draait de winnaar rond 17.30 uur. Gipsy Kings Bayla me „Dit nummer doet me terugdenken aan de eerste vakantie die ik met mijn vrouw vierde. We waren toen in Spanje." Rolling Stones Hony Tonk Women „Ik was vijftien jaar en ging voor het eerst naar de disco. Ik heb veertien dagen staan dansen op dit nummer."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 83