0 H1ensenliflq.nl familieberichten 119 C0l0f0l\ amilieberichten Elizabeth Westerbeke rDMRferuMifiMf Janet van Hal Lieneke Westerbeke Peter-Jan Niesing maandag 9 augustus 2010 Verdrietig, maar tevens opgelucht dat hij, na een moeilijke laatste weg, nu eindelijk vrij kan zijn, geven wij kennis van het overlijden van mijn zorgzame man, onze vader en opa Florus Hendrik Johannes Minnaar - Floor - Kattendijke, 14 januari 1922 Goes, 6 augustus 2010 Goes: Mina Minnaar-Molhoek Goes: Els Hoek van Dijke-Minnaar in liefdevolle herinnering Hoofdplaat: Monique en Jacky Hoek van Dijke-Tanghe Kapelle: Truus Korstanje-Minnaar in liefdevolle herinnering Kees Korstanje Kapelle: Barry Korstanje Goes: Claudia Korstanje Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum 'Ter Weel' unit 7 voorde liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Marijkestraat 32,4461 VH Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 11 augustus om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan deze samenkomst is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 12.45 uur. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren en met hen samen zijn in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet I zelfopgevenkanviawww.familleberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op« Meer informatie op miw.pK.nl Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor wat zij ons gaf, delen wij u mee dat na een moedig gedragen ziekte van ons is heengegaan, mijn lieve, zorgzame moeder en schoonmoeder, onze lieve oma en overoma Pieternella Catharina Verburg-Verhulst sinds 13 maart 1975 weduwe van Cornells Verburg 14 januari 1921 7 augustus 2010 Middelburg, Gré de Schipper-Verburg Adrie de Schipper Addy en Fred Irene Martijn en Marjan Colin Luuk Zorgcentrum "Rustenburg" Correspondentieadres: Keurhove 74 4336 GP Middelburg De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal woensdag 11 augustus om 13.30 uur gehouden worden in de kerk van de Protestantse gemeente. Kerkstraat 1 te Kats. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kats, omstreeks 14.30 uur. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal naast de kerk. Dank aan dokter van den Deijl, het personeel en de vrijwilligers van "Rustenburg" voor hun goede en liefdevolle verzorging aan moeder en oma gegeven. "Want beter dan dit tijd'lijk Leven is Uwe goedertierenheid". Ps. 63:2 berijmd Diep bedroefd delen wij u mee dat, op zaterdag 7 augustus 2010, de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve dochter en zus. We zijn dankbaar voor de liefde die we van haar mochten ontvangen. - Lieneke - In de leeftijd van 27 jaar. Meliskerke: Boord Westerbeke Jannie Westerbeke - Simonse Nieuwerkerk: Danny en Lianne Meliskerke: Ditta Paul Linda Hugo De Imminkhoeve, Lemele Correspondentieadres: Sivertstraat 1 4365 AV Meliskerke Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van Lieneke, op D.V. woensdag 11 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in de zaal van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. donderdag 12 augustus in bovengenoemde kerk om 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerder genoemde kerk. Geen bloemen. Lever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. 7 9 V Wij waren ontroerd door de vele lieve reacties aan ons gericht na het overlijden op 24 juli van Wij voelen ons echt door u gesteund, waarvoor hartelijk dank. Zoutelande, 9 augustus 2010 Marianne Jos, Lizzy en Robbert van de Graaf MAREA Uitvaartbegeleiding Door dit verlies heb ik even op non-actief gestaan maar inmiddels heb ik mijn werkzaamheden weer opgepakt en ben weer volledig tot uw beschikking als uitvaartbegeleider. Ik dank u voor uw begrip. Marianne van de Graaf IV» V V. V V V V V V V V Diepbedroefd delen wij u mee dat plotseling door de Heere is weggenomen mijn geliefde kleindochter en onze nicht in de leeftijd van 27 jaar. Sterke en trooste de Heere Boord, Jannie en de kinderen in dit smartelijk verlies. Westkapelle: St. Westerbeke L. Westerbeke K. Westerbeke Aagtekerke: L. de Korte - Westerbeke S. de Korte Westkapelle: P. Westerbeke J. Westerbeke Neven en nichten Westkapelle, 7 augustus 2010. Mama Tiny Liekens- McCarthy Vandaag ben je jarig Vandaag, en de weg er naar toe, is zo leeg en slif Geen tuinfeestje meer voor èn met jou Met je lack en je muziek Geen zoektockt naar verrassingen Geen gedichtje, geen taart, ijeen dikke knuffel met efkaar Maar wef een kart vof herinneringen Een kart vof MAMA! Dikke Kus met een Dik Gemis, Bianca 09-08-2008 09-08-2010 Voor altijd uit ons leven, voor altijd in ons hart Jan, Ria, kinderen en kleinkinderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 19