m Daan David Jan Dyarladan 18 familieberichten Johannes Frederik van Anrooij Jo Karin Brose - de Troije Cornells Bareman Berend Speek maandag 9 augustus 2010 fI1ensenljnq.nl Geboren te Amsterdam Zoon van Wouter de Haas en Femke Nagel Kleinzoon van Karei en Marita de Haas 5 augustus 2010 Hoofdstraat 45 4484 CB Kortgene Nepveustraat 39hs 1058 XM Amsterdam Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd en dankbaar dat hem langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan mijn levenspartner, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 76 jaar. Sila Peter en Irene Johnny, Carla Ellen Anniek Spijkenisse, 6 augustus 2010 Correspondentieadres: S. Kalisingh Meerpaal 57 3181 NW Rozenburg Er is gelegenheid tot condoleren en om afscheid van hem te nemen op dinsdag 10 augustus van 11.00 tot 11.45 uur in het uitvaartcentrum 'De Bevelanden' aan het Geldcloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de 'Algemene begraafplaats' te Goes. Tevens is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn na afloop van de plechtigheid in bovengenoemd uitvaartcentrum. Indien U geen kaart heeft ontvangen gaarne deze advertentie als uitnodiging beschouwen. We bewaren goede herinneringen aan onze gastvrije tante Annie van Belzen-Klaver Nel en Bram van Oort-Klaver Henk en lna Klaver-Klerk Cocky Klaveren Wilfried De Koster Op 6 augustus, is bijna 3 jaar na het overlijden van onze lieve Beppie, onze markante zwager en oom Daan Bruinooge overleden. Bouken Anke Coren Linda Ron t en Els t Dini en Cees Dick en loke leannetteen Frank Neven en Nichten Wij wensen de familie en in het bijzonder Lesley sterkte in deze moeilijke tijd. Partij van de Arbeid Onze voorman uit het einde van de vorige eeuw Daan Bruinooge is overleden, bovenal een sociaal-democraat. Sinds 1974 was Daan namens onze partij lid van de gemeenteraad van Vlissingen en van 1978 tot 1991 wethouder. In die jaren heeft Daan op zijn geheel eigen wijze zeer grote invloed gehad op de ontwikkelingen in Vlissingen. Wij danken hem voor zijn vriendschap, leiderschap en voor de vele diensten die hij onze partij en de gemeente Vlissingen heeft geleverd. Wij wensen de familie en vooral de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij dit grote verlies. Piet Polderman, wethouder Vlissingen Rens Reijnierse, voorzitter Partij van de Arbeid gemeenteraadsfractie Vlissingen Wim de Waal, voorzitter Partij van de Arbeid afdeling Vlissingen ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Voor alles bestaat een bepaalde tijd Een tijd om te huilen en een tijd om te lachen. Een tijd om te treuren en een tijd om te dansen. Die ster die jezelf uit koos, is nu werkelijkheid geworden. Met groot verdriet moeten wij je laten gaan, maar je zal altijd als onze ster aan de hemel staan. Karin Brose-de Troije b Middelburg 7 november 1955 t Vlissingen 6 augustus 2010 Wolf Brose Blacky Rachel en Ralph Ruben Delano Demelza en Ricardo Angelique jaimy Morgan Correspondentieadres: 't Zanddorp 108 4335 AL Middelburg De crematieplechtigheid zal gehouden worden op dinsdag 10 augustus om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Alleen schriftelijke condoleances. Op 6 Augustus 2010 is na een kort ziekbed overleden mijn lieve dochter en ons lief zusje: De wil was er nog, de kracht niet meer 7 November 1955 6 Augustus 2010 Amsterdam P.E. van Wittene Lelystad Henny en Gerda de Troije Richard en lna de Troije Almere Dave en Wendy Visser Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: het is een gave van God: niet uit werken, opdat niemand roeme. (Ef 2 8 en 9) Na een korte lijdenstijd heeft de Heere in Zijn eeuwige heerlijkheid opgenomen, onze zeer geliefde vader, groot - en overgrootvader weduwnaar van P.C. Bareman-Lensen in de leeftijd van bijna 87 jaar. Terneuzen A. Bareman D. Bareman-Duerink Saskia Marieke en Siang Yu Annelies en Albert, Lotte Jolien en Sander Arjen en Joryn 's-Heer Arendskerke C. Kabboord-Bareman C.A. Kabboord Arjen en Christine, Bart. Elise, Sarah Esther en Abco, Kristel, Vivian, Nienke Axel en Tabitha. Lente, Sil Anouk AxelC. van der Heul-Bareman (in herinnering) W. van der Heul Steven Venray S. Bareman Jeroen Rotterdam J.P. Markusse-Bareman H.M. Markusse (in herinnering) Kees Harry Olivier David Zierikzee C.J.D. Bareman 7 augustus 2010 Corr. adres: Langs de Kreek 38, 4535 CC Terneuzen Een samenkomst van Woord en gebed zal D.V. gehouden worden op donderdag 12 augustus a.s. om 14.00 uur in kerk gebouw 'De Levensbron', Sloelaan 40 te Terneuzen. Voorafgaand aan de samenkomst is er gelegenheid tot condo leren van 13.15 tot 13.45 uur in voornoemd kerkgebouw. Aansluitend op de samenkomst zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat te Terneuzen. Geen bloemen. Zo zal het zijn, doof nu het licht en sluit je ogen en vergeet de strijd, jouw leven is hier omgevlogen, maar de liefde blijft. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan onze lieve, zorgzame vader en opa Jan Filius sinds 22 januari 2009 weduwnaar van Dirkje Magdalena Filius-Karelse b Rotterdam, f Colijnsplaat, 5 september 1936 7 augustus 2010 Terneuzen: Laura Filius Erwin Dirven Anne Matthijs Delft: Arjan Filius Namalaiko Sunjalai Veerweg 35, 4493 AM Kamperland De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden donderdag 12 augustus om 10.00 uur in kerkgebouw "De Ark"Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in restaurant "Emelisse", Nieuweweg 7 te Kamperland. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn bedroefd na het overlijden van onze zwager en oom Jan Filius Kamperland: Lena Dieleman-Karelse Ko Dieleman t Dies Karelse t Janus Karelse Irene Karelse-de Wael Neven en nichten Kamperland, 7 augustus 2010 Heel snel is heehgegaan onze lieve broer, zwager en oom Piet Gunst Gre en Toon Jan Lies en Hans (in herinnering) Gab Tonny en Kees Neven en nichten Nellie, Jan en Trudy heel veel sterkte. Er waren er, die met schepen de zee bevoeren, die handel dreven op de grote wateren. Zij zagen de daden van de Heer, zijn wonderen op de oceaan... Het 'verheugde hen dat de zee tot rust kwam, hij bracht hen naar een veilige haven. Psalm 107: 25, 30 (trouwtekst) Na een leven waarin zowel vreugde als verdriet zijn deel werd, is vredig gestorven mijn lieve man, vader, schoonvader en opa in de leeftijd van bijna 78 jaar. Vlissingen: Leni-Else Speek-Schout Washington (VS): Paul en Ula Anouk, Tessa Maastricht: Daniel Tannay (CH): Peter f en Sylvane Kelly, Jennifer De afscheidsviering en de crematie hebben op 7 augustus in besloten kring plaatsgevonden. 1 augttffus 20T0 Boulevard de Ruyter 232 - 4381 KH Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 18