13 500 winkel zo zestig euro voor' Domburgse regen "Wt® y Speelstad Vlissingen begint aan 38e editie JlW Executieverkoop Zeeuws-Japans duo geeft concert Schade aan sluis door aanvaring valt mee Duitser met wapen op camping aangehouden maandag 9 augustus 2010 VenduHuis De Jager liet zaterdag vijfhonderd artikelen veilen tij dens zijn eerste openluchtveiling op Walcheren. Het aanbod was zeer gevarieerd en ging in hoog tempo onder de hamer. Gelok een beetje aangepast aan het publiek. „Je denkt toch na over de handel die bij dit publiek op de ze locatie aanslaat. Het is zomer tijd, dus veel toeristen en die ne men liever geen grote spullen mee." Maar wel een knaloranje telefoon die de kleurenblinde jaren zeven tig heeft overleefd. Gelok geeft er nog een gratis interieuradvies bij: „Staat mooi bij bruin behang!" Veilingmeester Gelok aan het werk op de Snuffelhoeve bij Koudekerke. Elk geveild voorwerp wordt vooraf aan het publiek getoond en daarna in een hoog tempo geveild. Wie zijn slag wil slaan, moet snel zijn. foto's Lex de Meester Jobse met de derde. De pollepel ging naar Albert de Visser. Halver wege de middag streden de zes oudste rijders nog tegen elkaar. De ze club bleek niet opgewassen te gen crack Piet Brasser, die voor Leo Bosgra en Kees de Kroo deze prijs wegkaapte. De versieringsprij- zen waren voor Jasmijn van de Voorde, Lizzy van Tatenhove en Mirjam Reijnierse. Agenda ZRV: 9 aug: Westkapelle ringrijden koppel wedstrijd (Camping de Boomgaard) 15.00-21.00; 10 aug: Serooskerke ringrijden Cam ping Oimenveld 16.00-20.00; 11 aug: Oostkapelle ringrijden Cam ping de Pekelinge 18.30-21.00; Mid delburg ringrijden (Breeweg 102) 14.00-20.00; 12 aug: Seniorenwedstrijd (50+) ringrij den Grijpskerke 10.00-18.00 13 aug: Meliskerke (Torenstraat) 14.00-20.30 14 aug: Demonstratie ring-sjezenrijden Burgh 10.30-17.00 en ringrijden Rit- them (dorpsstraat) 08.00-18.00. 'V> - i :t*V X Altijd fiétsweer, ook voor regenkleding naar: Bike i Dorpsplein 14, Aagtekerke 0118 - 581306 www.leojoossetweewielers.nl Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst VLISSINGEN - Voor het 38e jaar wordt deze week op het Bunkerter rein in Vlissingen Speelstad gehou den, hét vakantie-evenement voor kinderen in de gemeente Vlissin gen. Elke dag van 9.00 tot 16.00 uur kunnen kinderen van zes tot en met twaalf jaar zich vermaken met activiteiten als huttenbouwen, broodbakken, knutselen en allerlei spelletjes. Speelstad wordt dit jaar gehouden onder het thema 'snoep' en heet daarom Bollebobstad. Het evene ment wordt georganiseerd door de Stichting Palladium. Meedoen aan de activiteiten kost 1,20 euro per dag. Deelnemers kunnen gratis gebruik maken van de Speelstadbus die door de gemeente rijdt en kinde- ren naar het Bunkerterrein ver- voert. www.stichtingpalladium.nl. VLISSINGEN De van oorsprong Zeeuwse cellist Eelco Haak en de Japanse gitarist Hiroto Yamaha geven donderdag een concert in zorgcentrum Ter Reede in Vlissingen. Haak en Ya maha ontmoetten elkaar in 1994 en vormen sindsdien een duo. Tijdens het concert spelen ze onder meer muziek van Spaanse componisten als Granados en Albéniz. Aanvang 14.30 uur; de toegang is gratis. TERNEUZEN Het vrachtschip Kapitan Vodenko heeft geen noemenswaardige scha de veroorzaakt door het rammen van één van de twee noordelijke 1 sluisdeuren van de zeesluis in het kanaal van Gent naar Terneuzen. De scheepvaart via de zeesluis naar de Westerschelde lag vrijdagavond urenlang stil. Na half elf konden schepen weer worden geschut in de zeesluis. KAMPERLAND Op een camping in Kamperland is zaterdagavond een 21-jarige Duit ser aangehouden omdat hij in het bezit was van een vuurwapen. De politie ging een kijkje nemen op de camping nadat campinggasten geschokt de politie hadden gebeld omdat ze de man met het vuurwa pen hadden gezien. De man is aan gehouden en meegenomen naar het bureau. Zijn vuurwapen is in beslag genomen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 13