ALL INCLUSIVE Oostenrijk POferries.nt P&OV^ Ferries KRAS.NL 135 Geweldige service en voordelige tarieven naar Engeland. -... PIf 020-201 33 33 voor de lezers van deze krant! 4-/5-/8-daagse autovakantie Wenen Wienerwald 25 korting per boeking! Ontdek Wenen, de stad van keizerin Sissi, Schloss Schönbrunn en de overheerlijke Sachertorte! Wij selecteerden het 4-ster- ren Hotel Wienerwald in Eichgraben, waar u verblijft op basis van All Inclusive. Vanuit Eichgraben kunt u kennismaken met het Wienerwald en haar omgeving. U boekt deze 4-/5-/8-daagse autovakantie vanaf slechts 129 p.p.! Dit is inclusief verblijf, ontbijtbuffet, lunchpakket, diner en drankjes van 16.00 tot 21.00 uur. En als u, als lezer van deze krant, gebruikmaakt van de actiecode WEG40015 krijgt u nog eens een korting van 25 per boeking. Boek nü deze voor delige autovakantie naar Oostenrijk! zaterdag 7 augustus 2010 Zorgeloos reizen Begin uw reis naar Groot-Brittannië ontspannen en stap bij P&O Ferries aan boord voor een comfortabele overtocht per Cruiseferry. Geniet op onze indrukwekkende schepen van de beste faciliteiten, de prettigste reistijden en dagelijks de meeste keuze uit voordelige afvaarten naar alle regio's in Groot-Brittannië. P&O Ferries biedt overtochten aan naar zowel het zuiden als het noorden en heeft altijd de juiste verbinding naar uw eindbestemming. Onze gunstige vertrek- en aankomsttijden zorgen voor een ideale aansluiting bij elke routeplanning. Rotterdam Hul! Zeebrugge Huil Calais Dover Eichgraben en omgeving Eichgraben heeft een schitterende omgeving waar u van de natuur kunt genieten en mooie wandelingen kunt maken. Maak een tocht door het Wienerwald met o.a. SchloB Mayerling en Stift Heiligenkreuz. Door het Helenental bereikt u de plaats Baden. Vanuit Eichgraben kunt u gemakkelijk naar Wenen, dat op ca. 35 km ligt. Het historische Wenen, met zijn prachtige gebouwen zoals de Hofburg, Slot Schönbrunn en ker ken als de Stephansdom, zal uw hart veroveren. Het is een heerlijke stad vol barokke paleizen, weidse pleinen, weelderige parken, indrukwekkende musea, trendy cafeetjes, stijlvolle winkels en schitterende theaters. Wat dacht u verder van een romantisch ritje per paardenkoets of een bezoek je aan het dicht bij uw hotel gelegen pretpark Prater? Het Prater werd al in 1766 door de keizer geopend en was de plaats waar heel Wenen zich vroe ger al vermaakte. Stapt u eens in het majestueuze reuzenrad dat nog altijd draait. Kortom: boek nü en kom deze geweldige stad zelf ontdekken! Hotel Wienerwald**** Dit gemoedelijke 4-sterren familie hotel beschikt over een receptie met lift, bar/Stube en restaurant. U kunt gratis gebruikmaken van het over dekte zwembad, sauna en fitness. Gebruik van het solarium is tegen betaling. De kamers zijn voorzien van telefoon, televisie, radio, minibar, kluisje (gratis) en een badkamer met douche, toilet en haardroger. Aankomstdata LR 51.312 Dagelijks (4 dagen), maandag (5 dagen), zaterdag (8 dagen) van juli t/m sep. 4 dagen 5 dagen 8 dagen vanaf 129 vanaf 179 vanaf 299 Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Inclusief: verblijf in Hotel Wienerwald, ontbijtbuffet, lunchpakket, diner, drank jes (wijn, frisdrank, bier en koffie) van 16.00 tot 21.00 uur. Exclusief: vervoer, niet genoemde maal tijden, reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht), bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowserwww.kras.nl/LR51312 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40015 in bij stap 1 'Uw Vakantie'van het boekingsproces. Of bel: 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR 51.312 en actiecode WEG40015 vsJy waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37