familieberichten 133 Annie van Belzen - Klaver Gerrie Lammers-den Hoet Pieter de Visser Annie Louwerse-Steutel Jannes Abraham de Bliek 0 ITIensenlinq.nl zaterdag 7 augustus 2010 Zoals de dag uit de nacht treedt, Treedt het leven uit de dood. Er is liefde die niet sterft... In het volste vertrouwen in haar Schepper, is na een zeer zorgzaam leven, rustig en vredig ingeslapen onze lieve moeder, zuster, grootmoeder, overgrootmoeder, tante en oudtante Annigje Klaver weduwe van Klaas van Belzen, f 1993 Zwartsluis, 6 december 1920 Middelburg, 4 augustus 2010 Middelburg: Kees van Belzen Middelburg: Lia van Belzen Nick, Jamy en Roy Utrecht: Crina van Belzen en Temmy Bakker Sabine Amsterdam: Henk van Belzen Dylan, Brian en Daisy Middelburg: Janneke van Belzen Daniel Oost-Souburg: Elizabeth van Sekewaël-Klaver Achterkleinkinderen, alle neven en nichten De laatste acht maanden van haar leven is ze liefdevol verzorgd door het personeel van verpleeghuis Buitenrust, waarvoor onze hartelijke dank. Correspondentieadres: Prins Hendrikstraat 9 4332 VR Middelburg Gelegenheid om afscheid te nemen van haar, is mogelijk op maandag 9 augustus a.s. om 15.00 uur in de aula van Algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend daarop is de begrafenisplechtigheid om ongeveer 15.10 uur op bovengenoemde locatie. Wij stellen het op prijs om u na afloop te ontmoeten, in informele sfeer, in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Onze moeder hield van bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Overleden op de leeftijd van 89 jaar, mijn zuster, onze tante Annie Annigje van Belzen-Klaver m E. Sekewaël-Klaver R. Sekewaël in herinnering Ben, Ineke, Roos Boy, Mia, Laura, Wesley Judith De kracht vloeide langzaam uitje weg. Je wilde nog zoveel dingen doen. Zonder klagen heb je de pijn verdragen. Geknokt en toch verloren. Na een zeer moedig gedragen lijden moet ik nu afscheid nemen van mijn lieve vrouwtje 15-09-1952-06-08-2010 Bert Lammers Nieuwe Vlissingseweg 155 4387 AC Vlissingen Mede namens: Fam. Lammers, kinderen en kleinkinderen Fam. den Hoet U kunt afscheid van Gerrie nemen op woensdag 11 augustus van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, waarin wij haar leven willen gedenken, zal aansluitend om 14.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na een moedig gedragen ziekte is overleden onze lieve schoonzuster Gerrie Lammers-den Hoet Arnemuiden: Sjaak en lannie Lammers Oost-Souburg: Jan en Annie Lammers Deventer: Hans en Lia Elfring Vlissingen: Kees en Gerrie Lammers Frans en Addy Dörr Neven en nichten Vlissingen, 6 augustus 2010 Het is zo stil in ons Er zijn geen woorden voor Het is zo stil in ons En de wereld draait maar door Verslagen en intens verdrietig geven wij u kennis dat als gevolg van een tragisch ongeval op 55-jarige leeftijd is overleden onze lieve zoon, schoonzoon, broer, schoonbroer en oom Theo Pauw echtgenoot van Elly Pauw-van Langevelde Terneuzen: Jo Pauw-Leunis Jan Pauw t Hulst: Co en Helene Pauw Jolien en Davy Karlijn Middelburg: Emmy en Leo de Kraker-Pauw Tim en Marloes Nimra en Wesley Tessja en Michiel Terneuzen: Piet en Mien van Langevelde Terneuzen: Hans en Rita Smit Mireille en Micltel Perry Wij wensen Elly en de kinderen veel sterkte toe. Terneuzen, 6 augustus 2010 llc heb je niet verloren, daarvoor gaf je mij te veel. Wat jij me zei, dat blijf ik horen. Van wat ik ben, ben jij een deel. Ik kan je overal nog horen, in wat ik doe, in wat ik laat. fij was en blijft voor mij een zegen, waarvan het spoor steeds verdergaat. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn maatje, broer, onze oom en opi Theo Verhoeven A Oosterhout, t Goes, 9 februari 1937 4 augustus 2010 Uit aller naam: E.P. van Welbergen Jeury Schaepmanstraat 23 4463 SC Goes De crematieplechtigheid wordt gehouden dinsdag 10 augustus om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de dienst is er in het crematorium gelegenheid tot afscheid nemen. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. r, r - Voor uw belangstelling en medeleven aan ons betoond na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Leny Adriaenssens-Rijk willen wij u hartelijk dankzeggen. F.C. Adriaenssens Kinderen en kleinkinderen Lewedorp, augustus 2010 En toch steeds weer zullen we je tegenkomen. Zeg nooit: "Het is voorbij" Slechts je lichaam werd ons ontnomen niet wat je was en ook niet wat je zei. Voor de vele telefoontjes, lieve woorden, kaarten, bloemen en uw aanwezigheid rond het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overoma Elizabeth Anna Bierens-Moeliker -Bet- willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons veel troost en steun gegeven. Albert Bierens Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Biezelinge, augustus 2010 Voor uw belangstelling en medeleven na het plotselinge overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde, zorgzame vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. Kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, augustus 2010 In plaats van persoonlijke dankbetuigingen na het overlijden van TONNY SC HIETTE KATTE Het plotselinge overlijden van mijn schat van een man en superpapa van onze geweldige dochters op 1 juli 2010 heeft heel veel reacties losgemaakt. We kregen heel veel kaarten en telefoontjes. Ook was er grote belangstelling bij de uitvaart. Dat heeft ons goed gedaan omdat mede hieruit blijkt dat Tonny bij veel mensen erg gewaardeerd en geliefd was. We willen iedereen hiervoor van harte bedanken en we hopen dat we deze steun mogen blijven ervaren. Ook willen we Jaco Steijn van Uitvaartzorg De Vlieger bedanken voor zijn fijne, menselijke en vakkundige begeleiding van de uitvaart van Tonny. Sandra, Nikki en Lotte Schiettekatte Zo volkomen een moeder is. Zo volkomen is het gemis als ze er niet meer is. Iedereen heel veel dank voor het intense medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en ha het overlijden van onze lieve, vrolijke moeder en oma Anna Hendrika weduwe van Henk Louwerse Al deze goedbedoelde belangstelling heeft ons gesteund in het verwerken van dit enorme verlies. Adela enSjeng Annemarie en Ferrie Johanen Jannie en kleinkinderen Oost-Souburg, augustus 2010 Het is ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele steunbetuigingen die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Wiin Koole Het heeft ons goed gedaan. Onze dank hiervoor. Onze bijzondere dank gaat uit naar allen die hem tijdens de periode van ziek zijn met zorg hebben omringd. De collecte voor KWF-Kankerbestrijding heeft het bedrag van 887,20 opgebracht. Trees Koole-Rens Kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, augustus 2010 Daar het ons niet altijd mogelijk is u persoonlijk te bedanken voor alle blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Het doet ons goed en het is hartverwarmend dat zo velen met ons meeleven. Uw bezoek, uw kaart of uw telefoontje is door ons allen zeer gewaardeerd. A.M. de Bliek-Dusebout (Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Oostburg, augustus 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35