emotie... Juiflföu/i Wat blijft is g...QP familieberichten 32 I familieberichten (J) mensenLinq.nl E/izabeth Roe/se-Minderhoud DAAN BRUINOOGE DAAN BRUINOOGE Daan Bruinooge zaterdag 7 augustus 2010 Onze lieve moeder, schoonmoeder en oma wordt op dinsdag 10 augustus 100 jaar Wegens gezondheidsredenen vieren wij haar verjaardag in familiekring. In de dagen daarna bent u van harte welkom om haar te feliciteren in het Gasthuis, afdeling Molenwater, Noordpoortp/ein 2, 4331RN in Middelburg. Liever geen geld of kado 's meenemen. Met bloemen en bloeiende planten doet u haar veel plezier. Westkapelle, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Belangrijk niet is alleen de weg die je gaat Maar ook het spoor dat je achterlaat Ondanks zijn vechtlust heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Op 6 augustus hebben wij na een lang ziekbed afscheid genomen van Daniël Jan Pieter 21-1-1941 6-8-2010 Vlissingen Danielle Bruinooge Nadia Miriam Judith en Nol Koolwijk Boy Liza Lesley Bruinooge Middelburg Esther en Dave Morauw Bas Utrecht Miriam Bruinooge Michiel van Ruitenbeek Nana No rah Jules-Marie Correspondentieadres: Zuidbeekseweg 12 4386 ND Vlissingen Er is gelegenheid afscheid van hem te nemen op maandag 9 augustus van 19.30 tot 20.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De herdenkingsbijeenkomst zal op dinsdag 10 augustus om 12.30 uur in de St. Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen worden gehouden. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Café Soif biedt vanaf 16.00 uur gelegenheid tot condoleren. Parkeren is mogelijk in garage De Fonteyne. Wat héb je geleefd! Verdrietig zijn wij door het verlies van mijn allerliefste broer, zwager en oom Wilma Thiele- Bruinooge f Hans Thiele Ad van de Woestijne Jeanette, Marcel Davy Nicola, Amber Martijn, Annika, Floor, Finn, Saar Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van voormalig lid van onze Raad van Toezicht Wij wensen vrienden en familie veel sterkte toe. Raad van Toezicht, directie en medewerkers van Film by the Sea Vandaag bereikte ons het droevige bericht dat de initiatief nemer tot realisatie van onze stichting Daan Bruinooge is overleden. Wij gedenken hem met groot respect en wensen zijn nabestaanden veel kracht en sterkte toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Bestuur en directeur van de Stichting Vlissingen Promotie Wij zijn bedroefd en geschokt door het overlijden van Daan Bruinooge oud-raadslid van Vlissingen voor de PvdA van 31 mei 1974 tot 16 april 1991 Wij zullen hem in herinnering houden als een inspirerend raadslid van de gemeente Vlissingen. Zijn inzet, bevlogenheid en betrokkenheid waren een voorbeeld voor alle raadsleden. Wij wensen de familie alle sterkte bij dit verlies. Vlissingen, 6 augustus 2010 drs. WJ.A. Dijkstra mr. F. Vermeulen voorzitter gemeenteraad griffier gemeenteraad van Vlissingen van Vlissingen "Woorden zijn er thans genoeg gewisseld, laat mij ook eindelijk daden zien" lohann Wolfgang von Goethe Wij hebben met ontsteltenis kennis genomen van het vroege overlijden van de spraakmakende en markante oud-gedeputeerde D.J.P. (Daan) Bruinooge lid van het college van gedeputeerde staten van Zeeland van 1991 -2003 Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. Daan was een zeer krachtige bestuurder. Een man van weinig woorden, maar des te meer daden. Zijn invloed in bestuurlijk Zeeland was groot. Als gedeputeerde was hij verantwoordelijk voorde provinciale financiën en heeft hij vooral veel betekend voor de ontwikkeling van de Zeeuwse economie en onze havens. Aan een man met de bestuurlijke staat van dienst van Daan zal nog lang met veel waardering worden terugge dacht. Het provinciaal bestuur van Zeeland, Karla Peijs (commissaris van de Koningin) Viek Verduit (secretaris) Peter Katsburg (griffier) Vrijdag 6 augustus 2010 overleed Daan Bruinooge wethouder van Vlissingen van 1978 tot 1991 Zijn overlijden heeft het gemeentebestuur diep geraakt. Daan Bruinooge kwam in 1974 als raadslid voor de PvdA in de gemeenteraad van Vlissingen. Daan was een persoonlijkheid die zeer sterk zijn stempel heeft gedrukt op de ontwikkeling van Vlissingen. Wij wensen de familie alle kracht toe bij het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, gemeentesecretaris, burgemeester, dr. ir. IJ. van Houdt drs. W.|.A. Dijkstra Heden ontvingen wij het droevige bericht dat op 2 augustus 2010 is overleden Ds. G. Heijerman Vanaf december 1951 tot juli 1955 was hij predikant in onze gemeente. We bewaren goede herinneringen aan de tijd dat hij bij ons predikant was. We wensen zijn vrouw, kinderen, klein- en achterklein kinderen veel sterkte met dit verlies. Namens de protestantse gemeente Wolphaartsdijk Preses, mw J.C.M. Binnekamp-van den Heuvel Scriba, mw A.N. Westerweel-Hulshof Wij hebben met verdriet kennisgenomen van het overlijden van Daan Bruinooge Wij hebben hem leren kennen als een betrokken, zakelijk en inspirerend mens. Als voorzitter van het HKPD (huiskamerproject voor druggebruikers) heeft hij een belangrijke bijdrage geleverd aan de verslavingszorg in Zeeland en aan de fusie van het HKPD met Emergis. Wij zijn hem daarvoor veel dank verschuldigd. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Mede namens cliënten, medewerkers, raad van toezicht en raad van bestuur van Emergis, Leen van Leersum Thijs van Damme voorzitter raad van bestuur hoofd HKPD Het gewest Zeeland van de Partij van de Arbeid heeft met verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van Daan Bruinooge Oud wethouder van Vlissingen Oud Gedeputeerde van Zeeland Oud lid van het bestuur van de PvdA gewest Zeeland Vele jaren heeft Daan op markante wijze zijn stempel gedrukt op de sociaal democratie en het bestuur in Zeeland. De manier waarop hij zijn taak als wethouder en gedeputeerde uitoefende dwong groot respect af. Ook na zijn terugtreden uit de actieve politiek waren zijn adviezen voor andere bestuurders van grote waarde. Zijn heengaan is een groot verlies voor de PvdA. Wij leven mee met zijn familie. Middelburg, 6 augustus 2010 Het bestuur van de PvdA gewest Zeeland Aty Harwijne-Vroomman, yoorzitter De PvdA Statenfractie, Peter Holtring, fractievoorzitter Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer D.J.P. Bruinooge Daan Bruinooge was van 1982 tot 1991 bestuurslid van het havenschap Vlissingen. In 1991 werd hij voorzitter van de havenschappen Vlissingen en Temeuzen, een functie die hij ook na de samenvoeging in 1998 tot Zeeland Seaports bekleedde tot 2003. Hij heeft een zeer belangrijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van de Zeeuwse havens en het havenschap Zeeland Seaports. Mede dankzij zijn inspanningen hebben de havens zich ontwikkeld tot belangrijke economische trekkers van de Zeeuwse economie. Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en directie Zeeland Seaports Kees van Beveren, voorzitter Hans van der Hart, algemeen directeur Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant f a milieberich tenon line, nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34