JAVA BALI Indonesië 1029 HET BESTE VAN 15-daagse groepsrondreis REIZEN Garuda Indonesia oad.nl/bali 3||| (*3)) Bel 0900-8482 (o,15pm) of ga naar uw ANVR-reisbureau. vanaf per persoon Geweldige service en voordelige tarieven naar Engeland. POferriesn I P&0>^v Ferries Profiteer nu van een absolute buitenkans bij Azië specialist Oad Reizen en geniet van alle prachtige highlights die Java en Bali te bieden hebben. In samenwerking met Garuda Indonesia bieden wij deze messcherp geprijsde groepsrondreis aan. U bezoekt steden als Jakarta, Solo en Yogjakarta, natuurlijk mogen bezoeken aan de werkelijk indrukwekkende Borobudur en Prambanan tempelcomplexen niet ontbreken, of wat te denken van de sprookjesachtige zonsopkomst bij de Bromo vulkaan! Een deel van de reis legt u comfortabel per trein af, een leuke ervaring! Uiteraard wordt de gehele reis begeleid door deskundige Nederlandssprekende reisleiding. Deze boeiende reis sluit u afin de bekende badplaats Sanur in Zuid-Bali. Vertrek op diverse data t/m oktober Reisnummer: IDBR05-01 Ga voor meer informatie en de voorwaarden naar oad.nl/bali. D ad 40 zaterdag 7 augustus 2010 Zorgeloos reizen Begin uw reis naar Groot-Brittannië ontspannen en stap bij P&O Ferries aan boord voor een comfortabele overtocht per Cruiseferry. Geniet op onze indrukwekkende schepen van de beste faciliteiten, de prettigste reistijden en dagelijks de meeste keuze uit voordelige afvaarten naar alle regio's in Groot-Brittannië. P&O Ferries biedt overtochten aan naar zowel het zuiden als het noorden en heeft altijd de juiste verbinding naar uw eindbestemming. Onze gunstige vertrek- en aankomsttijden zorgen voor een ideale aansluiting bij elke routeplanning. iï 020-201 33 33 Rotterdam Huil Zeebrugge Huil Calais Dover

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 126