23 reizen 8 Ajouad El Miloudi w ijAl reizen@wegener.nl 024-3650360 Zaterdag 7 augustus 2010 kijken, frutselen HOREN ZIEN SURFEN Krant, televisie, radio, weekbladen of toch liever internet? Wie gebruikt welke media en waarom? Deze week: gezelschap. Een vriendin die in een dip zit, heeft intensieve aan dacht nodig. Dan is het onaardig als je de hele avond over haar schouder zit te loeren of er nog een smakelijke man aankomt. Kies dus voor een extraverte partner in crime die bereid is om op het juis te moment even haar neus te gaan poederen. De kledingkeuze voor de avond is uiteraard geheel persoonlijk, maar zorg er in elk geval voor dat je iets aanhebt dat opvalt en je sterke punten benadrukt. Draag schoe nen met een zo hoog mogelijke hak: geen vent die valt voor Bir- kenstocks, echt niet. Daarbij is flir ten niet de bezigheid om feminis tisch te zijn. Wie flirt, speelt een rol: de vrouw maakt zich aantrek kelijk en de man gaat er eens goed voor zitten. Dat blijkt uit het hele spel. Als vrouw kijk je de man aan en dan weer even naar de grond, je glimlacht en frutselt wat aan je rokje. De man laat weten dat hij je heeft opgemerkt door terug te kij ken en wat meer rechtop te gaan zitten. Is dat al genoeg? Blijft het bij kijken of maak je de man een complimentje over zijn aparte schoenen? Desnoods vraag je of hij uit dezelfde stad komt. O, kijk, hij staat al op. Hij komt naar ons tafeltje! We zijn blij met DAGJEUITDAGJETHUIS het snelle succes. Dan vraagt hij of hij misschien die extra stoel mag hebben. Voor zijn vriendin, die zo komt. Jammer, maar niet lang ge treurd. Volgende kandidaat! 8 www.start2flirt.nl www.masterflirt.nl www.lichaamstaal.nl/flirten.html Reageren? featureredactie@wegener.nl uit je dak Dit is een weekend om uit je dak te gaan. Vandaag kunnen we eerst met z'n allen naar Spaarnwoude. Want daar wordt voor de zestiende keer Dance Valley gehou den. Een eindeloze rij dj's, zo'n tweehonderd, draait tot diep in de nacht plaatjes waarop de duizenden danceliefhebbers onmogelijk stil kunnen blijven staan. Daarnaast lopen er nog zo'n honderd live performers en acteurs rond om de bezoekers te verrassen en te vermaken. dag 1 uit. En op de radio (3FM) kun je al vanaf 22.00 uur meegenieten. 8 www.solarweekend.com kleurrijk Dan is er in Amsterdam nog zo'n zomers hoogtepunt: de Canal Parade. Vanmid dag trekt een lange rij kleurrijke boten gevuld met even kleurrijke mensen door de grachten. www.dancevalley.com (N)iets rustiger Aan de andere kant van het land, in Roermond welteverstaan, klinken minstens evenveel beats per minute tijdens het meerdaagse Solar Festival. Vandaag en morgen treedt daar een rij niet mis te verstane artiesten op, zoals Junkie XL en Caro Eme rald. Natuurlijk zijn ook daar weer de onver mijdelijke dj's, maar er is ook een schlagerpo dium. Laten we voor alle muziekliefhebbers hopen dat het een zonnig weekend wordt. Re gent het, dan kun je het Solar Festival ook thuis op de bank volgen. BNN zendt vannacht vanaf 00.20 uur op televisie een verslag van Veel roze op de Canal Parade. foto anp Om 14.00 uur begint de optocht, die ongeveer 4 uur zal duren. Er worden 500.000 mensen verwacht. De Avro is er ook bij met een eigen boot. Daarop staat Ruben Nicolai, die samen met een cameraploeg een televisieverslag maakt, vanavond om 21.30 uur te zien op Ne derland 3. Aansluitend op Nederland 3 het lief desverhaal over de cowboys Ennis en Jack in de topfilm Brokeback Mountain. zwemsationeel Is er ook nog ergens iets leuks voor de kindjes? Nou en of. Sinds deze week draait in bioscopen in heel Nederland Sammy's avonturen. In deze gloednieuwe ani matiefilm maakt het zeeschildpadje Sammy een reis door de zeeën die alle schildpadden af leggen voordat ze terugkeren naar het strand waarop ze zijn geboren. Onderweg verliest hij de liefde van zijn leven, Shelly. Samen met zijn beste vriendje Ray ziet hij van dichtbij hoe de mensen de aarde kwaad doen. Hij vecht met piranha's, ontsnapt aan een vis arend en zoekt een mysterieuze geheime door gang. Slaagt hij erin Shelly terug te vinden? Ge schikt voor kinderen vanaf 6 jaar, Nederlands gesproken en ook in 3D. Presentator Ajouad El Miloudi. foto ANP televisie „Naar de televisie kijk ik niet veel. Als ik heb ge werkt, ben ik de hele dag al met tv bezig geweest en ga ik liever sporten. In het begin keek ik nooit naar mijn eigen programma's. Het is moeilijk zelfde dingen te zien die je niet goed vindt. Maar juist als je het terugkijkt, valt het je op en kun je er wat aan doen. Toen ik bij AT5 met 'Basta' be gon, had ik geen ervaring. Ik was heel energiek en deed veel met mijn handen. Toen ik dat terugzag, dacht ik: gozer, doe even relaxed." internet „In tegenstelling tot veel van mijn collega's maakt internet niet zo'n groot deel uit van mijn leven. Ik twitter niet, zit niet op Face- book en heb geen Linkedln- profiel. Het enige wat ik doe, is mailen en nieuwssites bezoeken. Toen ik 11 jaar was, kregen wij thuis internet. In het begin was ik nieuwsgierig en maakte ik zelf websites. Maar echt ge trokken heeft het me nooit. Ik ging liever voetballen." radio „Naar de radio luister ik alleen in de auto. 's Och tends naar Ciel Beelen, 's mid dags naar 'De Coen en Sander- show'. Thuis zet ik op de com puter mijn eigen muziek op. Met de radio is het soms toch slikken: je moet doorzetten als er een nummer wordt gedraaid dat je niet lekker vindt." tijdschrift „Via mijn werk heb ik een abonnement op Nieuwe Revu. Een mooie men gelmoes van politiek, media en muziek. Toch zit hij soms de he le week in mijn tas zonder dat ik erin heb gelezen. Columns lees ik nooit, ook niet in andere bladen. De eerste twintig re gels worden besteed om te la ten zien hoe leuk en goed de auteur met taal kan spelen." krant „Als Amsterdammer lees ik Het Parool en kijk ik veel naar AT5. Mijn vader las de Volkskrant, maar dat is niet mijn krant, 's Middags lees ik de krantenkoppen voor het be langrijkste nieuws, daarna de artikelen die me aantrekken, 's Ochtends kijk ik naar 'Goede morgen Nederland', dus als er iets belangrijks is gebeurd, dan weet ik dat al." Eline Besselink NOU DAAR ZITTEN WE DAN...EN NU?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 109