zeeland 119 Slagingskans Bouwtijd maar niet de makkelijkste Wachtlijst voor parkeervergunning in en rond de binnenstad van Goes Tim Akkerman met zijn band in café De Stulp Vierhandig orgelconcert in Sint Nicolaaskerk Boekenmarkt op het Havenplein Carillon laat liedjes van de zee horen Bingo van speeltuin in dorpshuis mag niet woensdag 4 augustus 2010 Er is een kans dat de 'markt' niet reageert, dat de sportclubs er niet uit komen of dat de gemeenteraad afhaakt. In juni 2011 moet de aanbesteding rond zijn; dat is het zogenaamde 'go or no-go'-moment. Praktisch voordeel van bouwen op een nieuwe locatie is dat er gedurende de bouw gewoon doorgesport en -gezwommen kan worden in het huidige sportcentrum. De oude locatie blijft open. De locatie voor het nieuwe 'Onderdak'. Verkeer naar het nieuwe sportcentrum krijgt een eigen afslag bij de rotonde ziekenhuis. foto's Dirk-Jan Gjeltema RENESSE - Voormalig leadzanger en gitarist van Di-Rect Tim Akker man treedt vanavond op in mu ziekcafé De Stulp in Renesse. Met zijn nieuwe band geeft hij een try-out van de theatertour die het publiek in het najaar te wachten staat. Akkerman, die gek is op Zee land en ook vaker in De Stulp ver toeft, speelt nummers die geïnspi reerd zijn op muziek van Nick Dra ke, Bob Dylan, Josh Ritter, Jose Gonzalez, Eddie Vedder en Fink. Aanvang 23.30 uur. De Stulp heeft in juli en augustus dagelijks iets anders op het pro gramma staan. Van up-coming bands tot rockcoverbands. www.bardestulp.nl door Lilian Dominicus GOES - Voor de gebieden Cen trum, Noord en Zuid in en rond de binnenstad van Goes zijn geen parkeervergunningen meer be schikbaar. Wie als nieuwe bewo ner in deze zones gaat wonen en een parkeervergunning aanvraagt, komt op een wachtlijst te staan. In Zuid (het gebied tussen het sta tion en de Stadspoort) wachten vier mensen op een parkeerver gunning, in Noord (Beestenmarkt, Smallegangesbuurt en Molen plein) veertig en in Centrum (de historische haven, Jacobstraat en het winkelgebied) 24. Mensen die op het gemeentehuis een parkeer vergunning voor Noord, Zuid of Centrum aanvragen, krijgen te ho ren dat ze tot ze aan de beurt zijn hun auto maar elders moeten par keren of gebruik moeten maken van bezoekerskaarten. Die zijn per dagdeel voor zestig eurocent te koop. „Maar daar mag je er maar honderd per jaar van kopen", zegt een bewoonster aan de Grote Ka de, die sinds kort de beschikking heeft over een autootje. Ze staat op de wachtlijst en heeft geen idee wanneer ze aan de beurt is. Op het gemeentehuis wordt wel gewerkt aan een oplossing voor het nijpende parkeerprobleem in BROUWERSHAVEN Marien Stouten en Jan Peter Teeuw verzorgen dinsdag 10 augustus sa men een vierhandig concert op het Van Vulpenorgel in de Sint Nico laaskerk in Brouwershaven. Op het programma staat populair-klassie- ke muziek van onder anderen Bach en Bédard. Het orgelduo speelt al vier jaar samen. Tijdens het con cert in de smalstad presenteert het duo het eerste gezamenlijke cd, ge titeld 'vierhandig orgelconcert'. Het concert begint om 20.00 uur. ZIERIKZEE Het Havenplein in hartje Zierikzee is zaterdag 14 augustus voor de vijf tiende maal het toneel van een boe kenmarkt. Liefhebbers kunnen er terecht voor kinderboeken, oorlogs boeken, detectives, thrillers, ro mans, literatuur en kookboeken. Vanaf 10.00 uur kunen bezoekers snuffelen tussen tienduizenden tweedehands- en antiquarische boeken, prenten en strips. De markt duurt tot 17.00 uur. VLISSINGEN Over de binnenstad van Vlissingen klinkt deze maand weer nieuwe beiaardmuziek. Op het hele en hal ve uur laat het carillon muziek ho ren van de achttiende eeuwse Gent se musicus Josse Boutmy. Tijdens het laatste weekend van augustus zet stadsbeiaardier Jos Vogel mari tieme deuntjes in de speelauto maat van de Sint Jacobstoren, in verband met het evenement Vlis singen Maritiem. KRABBENDIJKE Speeltuinvereniging Hazeduinen uit het Brabantse Putte mag geen bingo-avonden houden in dorps huis De Meiboom in Krabbendijke. De gemeente Reimerswaal be schouwt een wekelijks bingoavond als een overtreding van de Wet op de Kansspelen. „Deze opzet vinden wij te commercieel", zegt een ge meentewoordvoerster. Waarom de speeltuinclub Krabbendijke had uitgekozen, is niet bekend. de Goese binnenstad. Burgemees ter en wethouders werken aan een voorstel, dat na de zomer door de gemeenteraad wordt behandeld. Voor Noord en Zuid is een oplos sing naderbij: daar wordt het maxi maal aantal uit te geven parkeer vergunningen opgeschroefd naar vijftig. Daarmee is het probleem opgelost, hoewel het naar verwach ting wel moeilijker wordt om een parkeerplekje te vinden. In de zone Centrum kan de uitgif te niet zomaar verhoogd worden. De mensen hier mogen tot ze aan de beurt zijn wat de gemeente be treft op het Hollandia- en Molen plein parkeren. Op 27 juli 2010 is ten laste van L.G. Stevenheydens, thans zijnde zonder bekende woon- of verblijfplaats zowel in als buiten Nederland, een proces verbaal betekend door S. Geluk, t.k.-gerechtsdeurwaarder. In voormeld exploot wordt kennisge ving gegeven van beslaglegging op de onverdeelde helft van de onroe rende zaak staande en gelegen aan de Boelaertstraat 13 te 4527 AV Aardenburg, gemeente Sluis. Een afschrift van dit exploot kan worden verkregen bij onderstaand gerechtsdeurwaarderkantoor. BUYS PARTNERS B.V., Ondernemersweg 5 4691 SL Tholen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 49