spelen ziör« af in de lucht □I 3!* llESCUl 't Klok'Uus VIJSSINGlïl Cadzandse Dag vol kramen en muziek Rescue Vlissingen 2010 dinsdag 3 augustus 2010 Auto's naar parkeerterrein bij sauna Morgen wordt de zevende editie van het reddingsevenement Rescue Vlissingen gehouden. Plaats van handeling is de Vlissingse Boulevard. Bezoekers kunnen hier een kijkje nemen in de keuken van de dienstverleners. Nollebos parkeerterrein fietsenstalling De parkeerterreinen bij het Nollebos en aan de Kenau Hasselaarstraat zijn afgesloten. De parkeergara ges Scheldeplein en De Fonteyne zijn open. Er kan ook geparkeerd worden op het Stadhuisplein en in de omliggende woonwijken. defensie brandweer ambulances en veiligheid politievoertuigengroep KNRM _™l vaarroute vletten reddingsbrigade H helikopterveld O overstromingssimulator C centrale post Rescue HP Aanvang Activiteit 10.00 uur Aankomst helikopters 12.00 uur Openingstoespraak burgemeester Dijkstra 12.05 uur Overdracht waterscooter Redned 12.15 uur Ongeval met speedboot 12.30 uur Zelfverdedigings- en aanhoudingstechnieken Politie Zeeland 12.45 uur Hoogteredding Rescue Rope Team (R.R.T.) 13.00 uur Helikopterdemonstratie 13.30 uur Helikopterbeloodsing 13.45 uur Hoogteredding Rescue Rope Team (R.R.T.) 14.00 uur Oliebestrijding d.m.v. Current Buster Rijkswaterstaat 14.15 uur Zelfverdedigings- en aanhoudingstechnieken Politie Zeeland 14.30 uur Man overboord op zee 14.45 uur Hoogteredding Rescue Rope Team (R.R.T.) 15.00 uur Vliegdemonstratie Royal Jordanian Falcons 15.30 uur Helikopterdemonstratie 15.45 uur Hoogteredding Rescue Rope Team (R.R.T.) 16.00 uur Vliegdemonstratie Koninklijke Luchtmacht F-16 16.15 uur Zelfverdedigings- en aanhoudingstechnieken Politie Zeeland 16.30 uur Redden drenkeling KNRM Breskens, Cadzand en Westkapelle 16.45 uur Hoogte redding Rescue Rope Team (R.R.T.) 17.00 uur Ongeval op zeiljacht 'Specie' 17.30 uur Redden drenkeling, Waterscooter Reddingsbrigade Vrouwenpolder Westerschelde 8.00 uur Afsluiting Rescue Vlissingen Westerschelde Heliveld Centrale Post Badstrand Badstrand en Westerschelde Boulevard Evertsen Boulevard Evertsen Westerschelde Westerschelde Boulevard Evertsen Westerschelde Boulevard Evertsen Westerschelde Boulevard Evertsen Westerschelde Westerschelde Boulevard Evertsen Westerschelde Boulevard Evertsen Westerschelde Boulevard Evertsen Westerschelde Felix Binicewicz en Willem Adriaansens foto's Ruben Oreel en ANP nu in speelboerderij is altijd plaats. Naast de speeltuin is er ook de mogelijkheid tot Boerengolf De nieuwste attractie op de speelboerderij is de Outdoor Lasergame. Dit is voor kin deren vanaf acht jaar en ouder. Ook vol wassenen kunnen meedoen. Tussen de fruitbomen en andere hindernissen is een terrein ingericht. Deelnemers krijgen een echte legeroverall aan. Hierdoor krijgt de Lasergame extra sfeer. In een uur worden twee spelverianten gespeeld. De gloednieu we apparatuur en een professionele bege leiding zorgen voor een geweldige erva ring. Onder het personeel is de Lasergame ook favoriet. Voor vijftien euro kan je deel nemen aan de Lasergame, inclusief eten en drinken in het restaurant. Het restau rant wordt vaak gebruikt door mensen die overdag naar het strand zijn geweest. Als je er na 5 uur 's middags gaat eten, is de en tree namelijk gratis. Kinderen van 2 t/m 12 jaar: 5,50 euro, kinde ren van 13 jaar en ouder: 5,00 euro, boeren golf: 6,00 euro, lasergame: 15,00 euro. 3B2ÈZXsaK^mÊfm\WBk UIT IN ZEELAND Tips om uit te gaan bij mooi én slecht weer? Expositie bezoeken? Lekker uit eten? Kijk op onze website: www.pzc.nl/zomer TIPS NAAR zomer@pzc.nl Zet uw foto in het album Zomer 2010 op www.pzc.nl/foto CADZAND - Voor de 23e keer vindt donder dag 5 augustus de Cadzandse Dag plaats. Van 09 tot 17 uur is er een grote markt met tachtig kramen. De hele dag zijn bij brandweerkazerne voertuigen en oefenma teriaal te bezichtigen. Ook zijn er diverse demonstraties. In de Mariakerk zijn concer ten (11.30 uur en 13.30 uur) en exposities. In de tuin bij de kerk is een hobbymarkt. Op het terrein bij het Schuttershof wordt demonstraties gegevens met modelboten. Ook bij de molen zijn de hele dag door di verse activiteiten. Op verschillende terras sen vinden live-optredens plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 75