1 een filmster alweer uit de mode 3 Pontonboten vrijdag 30 juli 2010 O Bond-acteurs in speedboottempo over het water scheuren. Welnee, we gaan hooguit twintig kilometer per uur. De koeien aan de oever kijken niet eens op als wij voorbij- tuffen. Ter hoogte van Arnemuiden trek ken we wel bekijks. Alsof het Nederlands voetbalelftal door de Amsterdamse grach ten vaart, wordt er naar ons gezwaaid. Na tuurlijk zijn wij niet te beroerd om even vriendelijk met onze champagneglaasjes te rug te wuiven. Tijd om terug naar Middelburg te gaan en ons op te maken voor het laatste hachelijke avontuur: elitair uitstappen. Dat is dus echt niet makkelijk, op een elegante manier een meter water overbruggen. Daarom bij deze een welgemeend advies, mocht u een pon ton willen huren: doe alstublieft makkelij ke kleding aan! C Kijk voor bewegende beelden van de tocht naar de video op www.pzc.nl/zomer. De pontonboot was al rage in Amerika en is nu over komen waaien naar Nederland. V Op een pontonboot kunnen twee tot tien personen meevaren. Voor een dagdeel (9.00-13.00) betaalt u 150 euro per boot. Twee dagdelen varen (10.00-17.00) is 225 euro. Je hoeft niet in het bezit te zijn van een vaarbewijs om een ponton te mogen hu ren. Kijk voor meer informatie op www.zeelandboten.nl of bel tel. 0118-613659. mory camera's op zakformaat, die erg in trek zijn bij jongeren. Met een druk op de knop kun je filmen in de hoogste kwaliteit weergave. Vakantiefilmpjes delen met vrienden? Geen probleem, je kunt ze van af de camera gelijk uploaden naar YouTu- be. De applicaties van de iPhone bieden uit komst voor vakantiegangers. Een applica tie is een klein programmaatje dat makke lijk kan worden geïnstalleerd op je iPhone. Ga je naar je vakantiebestemming met het vliegtuig? Dan is de 'Flight Track' een ideale 'app', voor wie dringend de status van zijn of haar vlucht wenst te checken. Vertragin gen of wijzigingen, de Flight Track vertelt het je allemaal. Praat tegen je iPhone en de applicatie 'Say Where' brengt je naar een kaart of een Gouden Gids pagina. Voordat je op vakantie gaat, moet je eerst een paar basisdingen regelen. 'Vakantie hulp' helpt je bij het opzetten van deze lijst, waar je overigens ook zelf dingen aan kunt toevoegen. foto's Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 83