34 I familieberichten vrijdag 30 juli 2010 IHGnsenlinq.nl DvarJailaj] Veel was er te verduren Drie weken na het overlijden van haar levenspartner is nu ook onze moeder en oma, op de hoge leeftijd van 95 jaar, overleden Pieternella Willemiena Flikweert gehuwd geweest met Marinus Nikolaas de Bil 11965 levenspartner geweest van Gerrit Sterrenburg A Zierikzee, 15 juli 1915 f Zierikzee, 28 juli 2010 Zierikzee, Bram de Bil Sary de Bil-van der Moere Renesse, Adrie de Bil Matty de Bil-Verboom en kleinkinderen Zorgcentrum."De Wieken" Correspondentieadres: Zand kreekstraat 9 4501 WJ Zierikzee Maandag 2 augustus zal er een afscheidsdienst worden gehouden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 12.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid en liefde is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn man, onze vader en opa Jacobus Boone Ko tV Oostkapelle, f Vlissingen, 18 augustus 1936 28juli2010 Oostkapelle: Corry Boone-Hillebrand Oostkapelle: Krijn St. Laurens: Anita Hoedekenskerke: Peter en Claudia Wessel 4356 BL Oostkapelle Domburgseweg 82 De afscheidsdienst zal gehouden worden maandag 2 augustus om 13.00 uur in de Zionskerk, Duinweg te Oostkapelle. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 12.50 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig té beschouwen. Na een betrekkelijk kort ziekbed moeten we afscheid nemen van onze zwager, onze oom en echtgenoot van ons nichtje Ko Boone echtgenoot van Corrie Hillebrand Wij wensen Corrie en haar gezin heel veel sterkte toe. Middelburg: Adrie Francke-Hillebrand Kor Francke Wilhelminadorp: Jo de Visser-Hillebrand Bram de Visser Neven en nichten Middelburg: Henk Hillebrand Jo Hillebrand-de Witte 28 juli 2010 Dankbaar dat hem verder lijden is bespaard geven wij u kennis van het overlijden van Jacobus Boone in de leeftijd van bijna 74 jaar. Dat hij rustte in vrede. Namens de familie Boone Na een goed en avontuurlijk leven, vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en öpa Jacobus la Grand in de leeftijd van 67 jaar. Wemeldinge Geertruida Maria la Grand - Voorman Goes Silvia Malouke en Carel Juriën Johan Linda Lisa Marcel Anja Max Jacques Jolanda Youri Brian Gerry Ax'I Shelby 27 juli 2010 Wilhelminastraat 5c 4424 BA Wemeldinge Sjaak is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes. U kunt persoonlijk afscheid nemen voorafgaand aan de rouwdienst op maandag 2 augustus van 10.00 - 10.30 uur. Wij nodigen u uit om hierna de gezamelijke rouwdienst om J 11.00 uur bij te wonen. De begrafenis zal plaatsvinden om j| 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Kloetingé. Na afloop is er gelegenheid totcondoleren in bovengenoemd j uitvaartcentrum. Kapelle Wolphaartsdijk Wemeldinge Wemeldinge 9 Op 27 juli is rustig van ons heengegaan mijn moeder, schoonmoeder en onze oma Elizabeth Cornelia van Leerzem-Kwekkeboom sinds 11 juli 1998 weduwe van Adriaan van Leerzem in de leeftijd van 85 jaar. Oost-Souburg: J.E. Leunis-van Leerzem M.H. Leunis Michel Oost-Souburg: Liza en Jeroen Middelburg, 27 juli 2010 Correspondentieadres: Kromme Nieuwstraat 1 4388 EA Oost-Souburg Er is gelegenheid afscheid van haar te nemen op maandag 2 augustus van 12.20 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst zal aansluitend om 14.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante E.C. van Leerzem-Kwekkeboom gehuwd geweest met A. van Leerzem Vlissingen: M. vanLeerzem-Jakobsen Middelburg: T.A. Treffers-van Leerzem neven en nichten Middelburg, 27 juli 2010 Wij zijn diep geschokt en verslagen door het plotseling overlijden van onze fijne en optimistische broer en oom Jacobus La Grand (Ko) Ko werd 67 jaar. Ko stond altijd voor iedereen klaar en had een luisterend oor. Wij wensen Ria, kinderen en kleinkinderen kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Jannie en Ad Jan en Corrie Nel en Lauw Willy en Antonie Rietje en Henk Neven en nichten Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze schoonzoon en zwager Sjaak (Ko) la Grand Hij was een fijne en warme persoonlijkheid Vlissingen Moeder Rosa Voorman Wuppertal Gon en Berthold Vlissingen Truus en Piet Vlissingen Annie en Tong Neven en nichten Bedroefd en verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze zwager en oom Jacobus la Grand -Sjaak- Roos en Leo Lenie en Henny Irma Florie en Bram Nel Coby en Raymond Jacques en Lotty Neven en nichten Op 72-jarige leeftijd is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jacoba A. Marteijn-Moens O. en W. Souburg, 9 maart 1938 Almelo, 27 juli 2010 Middelburg: Sjaan Kusse-Moens Truus Moens-Baurdoux Neven en nichten Toch nog onverwachts is onze broer, zwager A.C. Weststrate - Tonny- op 58 jarige leeftijd overleden. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ineke en Leen de Kok Rian en Wim de Roo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 36