15 Stem mee op: www.pzc.nl/zomer omroep zeeland Colofon verschijnt elke dag gedurende de zomer als bijlage bij de PZC en BN/DeStem email: zomer@pzc.nl website: www.pzc.nl/zomer postadres: PZC onder vermelding van Zomer Postbus 91 4330 AB Middelburg telefoon: 0118 434065 Raymond de Frel en Maurits Sep telefoon: 0118 434065 e-mail: zomer@pzc.nl Kris Derks Jessie Scheele Tom Vennink Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl En toen kreeg Christian van Jole op eens een dikke knipoog van Wiske. De inwoner van Vogelwaarde fotografeer de op de ballonmeeting in Eeklo tal van luchtballonnen, maar deze sprong het meest in het oog. Heeft u ook iets moois of grappigs gefotografeerd? Plaats uw foto dan in het album Zomer The Thrills Big Sur donderdag 29 juli 2010 2010 op www.pzc.nl/foto. Wij vragen u het originele bestand te sturen, zodat een afdruk in de krant tot de mogelijk heden behoort. U koos gisteren Eminem feat. Rihanna met Love The Way You Lie als zomerhit. De zomerredactie vraagt elke dag bekende Zeeuwen naar hun zomerhits. Vandaag de keuze van gitarist Dennis Huige van Racoon. U kunt uw stem uitbrengen op www.pzc.nl/zomer. Omroep Zeeland draait de winnaar rond 17.30 uur. Mungo Jerry In the summertime „Uitgekauwd, sorry, maar ik krijg altijd goede zin als ik deze hoor, het groovet als een tiet." Don Henley Boys of summer „Ook uitgekauwd, maar blijft een nummer met een superrefrein." Zo eentje waar je ja loers op bent als schrijver." „Ook zon liedje waarvan je in de auto de ramen open wil gooien. Krijg ik zelf zin van om muziek te gaan maken."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 89