Extra genieten van de zomer! PZC Digitale videoconverter #WEBWINKEL Falk Fietsrouteplanner Nederland 4 mooie zomer- romans Sesamstraat Bert en Ernie De ÏOO mooiste Neder landstalige luisterliedjes Fietsatlas Nederland Elmo's wereld lOOx Zomer 2010 Venezia: Tijdloze parelset Jeffrey Bay - Sauvignon Blanc www.pzc.nl/webwinkel Zet uw oude video opnames op de PC Geheel vernieuwde versie! Uniek vakantiepakket! Boekje met de naam van uw (klein)kind! 5 cd-box Met gratis cd-rom t.w.v. 9,95 4 dvd-box 5 cd-box Zoetwater parelcollier en parelarmband Marlborough De Video2PC is een Analoog/Digitaal-converter die het niet alleen makkelijk maakt om uw oude video opnames over te zetten op de PC, maar ook nog eens de beeldkwaliteit waar mogelijk verbetert. Met de bij geleverde Converter-software kunt u gemakkelijk in uw opnames knippen en deze branden op een DVD. Excl. 5.95 verzendkosten Met deze geheel vernieuwde fietsrouteplanner op cd-rom plant u gemakkelijk uw persoonlijke ont dekkingstocht door alle prachtige gebieden in Nederland. Ideaal voor de ware fietsliefhebber! Nu met meer dan 100.000 te selecteren bezienswaardigheden. Excl. 1,95 verzendkosten Een hele vakantie lekker lang lezen op het strand, bij de caravan of ach ter in de tuin met deze bestsellers van formaat: Het voorbijgaan (Nicci Gerrard) Wie niet weg is (James Patterson) Sleuteloog (Hella Haasse) Laat het morgen mooi weer zijn (Abdelkader Benali) Excl. 4,95 verzendkosten Speel de hoofdrol in je eigen Sesamstraat Bert en Ernie omkeerboek met naam! In deze interactieve verhalen laat u uw (klein)kind meespelen met Bert en Ernie, waardoor het boek nog leuker is om te (voor)lezen! Excl. 2,25 verzendkosten Fantastische box met de mooiste en meest ontroerende Neder landstalige liedjes. Maar liefst 100 nummers om lekker naar te luisteren op de bank, in de tuin of in de auto. Met topartiesten als Rob de Nijs, Ramses Shaffy, Wil- leke Alberti en René Froger. Excl. 1,95 verzendkosten Heel makkelijk uw fietsroute be palen doet u met deze compacte Fietsatlas Nederland! Maar liefst 370 pagina's uitgebreide informa tie, zeer gebruiksvriendelijk door de spiraalbinding. Inclusief gratis fietsrouteplanner op cd-rom t.w.v. €9,95! Excl. 1,95 verzendkosten Deze exclusieve box bevat 20 afleveringen van ongeveer 6 mi nuten met in de hoofdrol Elmo, het favoriete monster van iedere peuter. Iedere episode ziet uw peuter hoe Elmo dezelfde al ledaagse dingen meemaakt als hij/zij zelf.Alle leeftijden, Neder lands gesproken. Speelduur 120 minuten. Excl. 2,95 verzendkosten 5 cd-box met 100 van de mooiste zomerliedjes editie 2010. Maar liefst 100 bekende nummers om lekker mee te zingen en de zomer te beleven! Met o.a. Pink, Caro Emerald, Lady Gaga, John Legend en Waylon. Excl. 1,95 verzendkosten Deze tijdloze parelset bestaat uit een echt zoetwaterparel collier en armband met een sterling zilveren karabijn sluiting. De parels variëren in grootte tussen de 8-8,5 mm. De lengte van het collier is 45 cm en de armband is 20 cm. In een chique donkerblauwe velours geschenketui, met certificaat van echtheid WEBWINKEL Excl. 1,95 verzendkosten Prachtige Nieuw-Zeelandse wijn uit Marlborough met een zeer uitbundige geur van exotisch fruit. Lange, nadrukkelijke afdronk, zeer fruitig en fris. Voor verzendkosten zie onze webwinkel U kunt deze produkten veilig en gemakkelijk bestellen via de website. Hier vindt u ook meer informatie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 84